עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

The King of Demons

מפקחים גלובאליים
 • הודעות פעילות

  3,138
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי ניצחון

  114

כל דבר שפורסם על-ידי The King of Demons

 1. לא יודע מה איתכם, אני פה כמעט מהמשחק נפתח. כן כן תגידו שכתוב לי בפרופיל נרשם ב2014 אבל מי אמר שזה המשתמש הראשון שלי? מועההההה לאשכול, אשכול יפה רעיון מעניין ומקורי המשך כך!
 2. מזל טוב אליז!!! הרבה אושר הצלחה ובריאות. מי יתן ותחזור לפרסם פה כמו פעם אגדה שכמוך.
 3. התחרות נגמרה! לא ניתן לפרסם עוד אשכולות. בהצלחה לכולם! אשכול זוכים בקרוב.
 4. נפגעתי שאני לא חלק מזה למרות שאני בצוות הפורום. אחלה אשכול, מקווה לראות אשכולות ממך גם בפורומים אחרים ובנושאים שונים.
 5. אוו עבר זמן הא, צריך לזכור איך הולך המשפט הזה, אממממ כן. שלום ברוכים הבאים לעוד אשכול שלי! כפי שהבנת מהכותרת, זה דיון על מי יהיה אלוף הליגה! ובכך נציג את המשתתפים בפינה השמאלית, הוא מיזוג של לוחמים אדירים, כנגד 4 בנים דיברה התורה אבל אצלו היא דיברה כנגד 4 מפלצות. קבלו את Gogeta! בפינה הימנית, הוא מחובר רק בלילות, הוא קרוי על שם שחקן כדורגל אגדי עם ארכאוס מפלצתי, קבלו את Ronaldo! בפינה הימנית שמאלית, הוא חורש הרבה, הוא היה שותפי לשעבר, והוא אוהב משפחת שווץ, קבלו את מכאל! בפינה השמאלית ימנית, הוא עבר הרבה שותפים, שרד את יקרת עם טיטאן מזוויע, קבלו את Nemesis! נגמרו לנו הפינות אז הם פשוט עומדים בזירה באופן רנדומלי, שאר המשתתפים, שאין לי כוח להשים פה כי 3 בלילה, כל השאר!!!! מי יהיה אלוף ליגת הפוקימונים 2022! 3! 2! 1! FIGHT!!! *הארבעה שחקנים שנבחרו להיות באשכול הם באופן רנדומלי, אין במטרה לפגוע באחד השחקנים האחרים. אוהב את כולכם. מי לדעתכם יהיה אלוף הליגה? (זה ברור שGogeta יקח ראשון אז בוא נדבר על המקום שני). רשמו כאן בתגובות, ונתראה באשכול הבא.
 6. שלום. החפץ אכן חמוד ויכול להוסיף מעט יעילות לדייג, בנוסף יוסיף קצת עיצוב שונה וחידוש. אבל, כפי שאמרו מעליי החפץ לא מוסיף יותר מדי לדייג ולכן מיותר, הוא עובד על אותו עיקרון של חכה כסופה ועוגן קסום רק בצורה שונה. ולכן, ההצעה נדחתה. תודה רבה על הצעתך, נשמח לראות עוד אשכולות שלך בפורום המשחק.
 7. שלום. הצעה שלך היא בעצם לעשות תיבת פלטיום בשק? אין צורך לעשות דבר כזה אם כבר קיים בתיבת פלטיניום שהיא עצמה גם קשה למציאה כפי שהצעת. בנוסף, יש אגדיים ששווים מעט מאוד ביחס לסכום שכתבת, לכן יכול להיות ששחקן אשר ימצא שק כזה יעדיף למצוא חפצים אחרים ששווים יותר או אגדי. ההצעה נדחתה. נשמח לראות עוד הצעות שלך בפורום המשחק.
 8. שלום. ההצעה אכן יכולה להיות מועילה מאוד ולתת מרץ לשחקנים וחשק למצוא את האבן המיוחדת. אכן כפי שאמרו מעליי, אבן הגנה היא חלק מהחפצים המיוחדים אשר משיגים רק בפעיליות מיוחדות או אוונטים. בנוסף, את האבן תמיד אפשר לקנות בשוק, אף על פי שהמחיר יקר ממה ששחקנים מכורים, האופציה קיימת. צעתך נדחתה. נשמע לראות עוד אשכולות שלך בפורום המשחק.
 9. שלום. הצעה שתעזור מאוד, בדרך כלל שעושים פעולה באתר האתר מתרענן הוא מופיעה התראה שזה אכן קרה. אין סיבה שלא תהיה גם פה את אותו רעיון. ההצעה התקבלה. נשמח לראות עוד אשכולות שלך בפורום המשחק.
 10. שלום. ההצעה אכן תקל על שחקנים להוציא פוקימונים במקום לבדוק אם קיים להם הפוקימון או לא. ההצעה התקבלה. נשמח לראות עוד אשכולות שלך בפורום המשחק.
 11. שלום. ההצעה לעצמה היא רעיון טוב, בליגה היא תהיה פחות יעילה כי כרגע יש תיבות שמביאות סכומים יפים יחד עם פוקימונים שאפשר למכור ולהרוויח עליהם יותר מהטווח שציינת, לכן שחקנים יכולים להעדיף להשיג את התיבות האחרות על פניה. ההצעה תכנס למשחק אך עם שינויים. - החפץ הנ"ל יכנס רק לזמן אוונט הפיראטים. - שמו של החפץ יהיה "אוצר הפיראטים" באוונט הפיראטים ויהיה ניתן לקנייה באוונט בלבד. ההצעה התקבלה. נשמח לראות עוד אשכולות ממך בפורום המשחק.
 12. תחרות אשכולות כללית. במהלך התחרות עליכם לפתוח אשכול אחד בכל נושא שיעלה על ליבכם. את האשכול תפתחו בפורום המיועד לו. אשכול על ספר יפתח בספרות, אשכול על אנימה יפתח באנימה ומנגה, וכן הלאה. התחרות תתבצע בן התאריכים 31.7 - 6.8 יש לפתוח את האשכולות בתאריכים הנ"ל ולצרף אותם לתגובה שלכם באשכול. מנהלי התחרות יהיו: @The King of Demons @cactus @trenkl ツ חוקים: - החוקים הגלובאליים חלים גם כאן. - אין להגיב תגובות לא קשורות לתחרות. - במקרה של שותפים, רק אחד רשאי להשתתף. -האשכול אינו יכול להכין תכנים פורנוגרפים. -משתמש אשר יעבור על אחד החוקים, יעוף מן התחרות. -משתמש אשר ירשם לתחרות, ולא ישתתף בה ללא סיבה מוצדקת יענש. טופס ההרשמה לתחרות: שם בליגה: קישור לפרופיל בליגה: קישור לאשכול: פרסים: מקום ראשון: פוקדור מאסטר + פוקדור מתכת / תיבת פלטניום + מפתח זהב / טבעת יהלום. מקום שני: 2 פוקדורים מוזהבים / תיבת זהב + 2 מפתחות ברזל / טבעת מהירות. מקום שלישי: 3 פוקדורי מתכת / 130 מטבעות / טבעת חיים. *הפרסים יכולים להשתנות בהתאם לפעילות התחרות. בהצלחה לכולם! צוות הפורום.
 13. שלום. על פי בדיקות שערכנו, לא רק שהתעלמת מההודעה ההאדומה אלא גם לחצת על מקומות לא לחיצים באותו זמן והרבה זמן. לגבי הפעם השנייה, הדבר לא היה כמה שניות אלא כמה דקות, יש לך הסבר לדברים?
 14. ליגת קיץ 2022. כולם להכין את הפוקימונים כי ליגת הקיץ של נכחדים בפתח! כולם זוכים בפרסים שווים! כמות משתתפים: 16. קריטריונים ודרישות להרשמה לליגה הקיץ 2022: - דרגה 17 ומעלה - שלב 25 במסע ומעלה - לפחות 6 אגדיים רמה 100 - על כל משתתף יהיה להפקיד 100 זהב כדמי הרשמה+רצינות כדי להשתתף. משתתף שיגיע לכל הקרבות יקבל החזר של ה-100 זהב בסוף הליגה. -אין להכנס עם יותר מ3 נכחדים או 2 נכחדים וטיטאן בקרב. - אסור להשתמש בכפל פוקימונים בקרבות (לדוגמה, פעמיים Dialga בשישייה) - השימוש בפוקימונים עם אותם הנתונים בדיוק אסור (לדוגמה, Magearna ו-Magearna-Pokeball) - אסור להלוות פוקימונים במהלך הליגה (אסור גם להלוות לפני הליגה, ולאחר הליגה להחזיר את הפוקימון בחזרה למשתמש שהלווה אותו) - אסור לקנות חפצים או פוקימונים בחוב - בזמן הליגה ומעט לפני תחילתה, למאמן שמשתתף בליגה אסור לקנות חפצים/פוקימונים במחיר מסוים, להיות בחוב עליהם ולהחזיר את החוב בהמשך. - אסור לבצע הלוואות של טבעות/פוקימונים/כל חפץ אחר לפני הליגה, ואז לאחר הליגה להחזיר את אותם חפצים. רק קניות וסחר יכולות להתבצע, ולא הלוואות - תקף לכל המשתפים. - מרגע פרסום הסיבוב, יש לקיים בהקדם את הקרב ולא להשאירו ליום האחרון של מועד הסיום. ניתן לבקש הארכות ממשגיחי הליגה, אך בקשת הארכה ביום האחרון של מועד סיום הסיבוב כנראה לא תתקבל (אלא אם כן המקרה חריג). - ניתן לשנות סוג לארכאוס בכל רגע נתון בליגה. אך, החלפת הסוג לארכאוס חייבת להיעשות על ידי אותו שחקן שרוצה בשינוי, ולא לבקש משחקן אחר לשנות - בטח שלא באמצע קרב של שחקן(גם לשחקן שרוצה בשינוי אסור לשנות באמצע הקרב שלו). לדוגמה, שני שחקנים עושים קרב. אחד מהשחקנים נכנס לקרב עם ארכאוס סוג פיה, ופתאום אחד השחקנים ביקש משחקן אחר באמצע הקרב לשנות סוג לחרק - לא חוקי. מועד פתיחת ההרשמה לליגה: 31.7 בשעה 18:00 מועד תחילת הליגה: 8.8. * בין המגיבים באשכול תתבצע הגרלה על טבעת התקפה מיוחדת התכוננו היטב לליגה ובהצלחה לכולם!
 15. Type: Giveaway

  הושלם

  • 3 Prizes
  • 24 משתתפים

  פרסים: מקום ראשון - 120 זהב. מקום שני - 90 זהב. מקום שלישי - 60 זהב. ההגרלה היא ללא הגבלות, כל אחד יכול להרשם! *שחקן שהשם שלו לא מעודכן בפורום לא יקבל את הפרס. בהצלחה לכולם. בברכה צוות הפורום.
 16. היי. נא לערוך את האשכול על פי הטופס הבא:
 17. היי. נא לערוך את האשכול על פי הטופס הבא:
 18. אין להגיב באשכול שעל התגובה האחרונה שלו עברה 14 יום. נא לקרוא את חוקי הפורום. ננעל.
 19. אין להגיב באשכול שעל התגובה האחרונה שלו עברה 14 יום. נא לקרוא את חוקי הפורום. ננעל.
 20. כל הכבוד על סדרת האשכולות האחרונים. מביאה רעיון חדש לפורום ומאוד כיפית. בונוס נוסף לחשבונך. אשמח לראות עוד אשכולות שלך במרחב הפורום שלנו.
 21. שלום. הצנזורות של מילים מסוימות במשחק הם במטרה למנוע פגיעה, או גרירה של שחקן לדבר שהמשחק אינו תומך בו. כדוגמא, יש מספר לא קטן של מילים שמצונזרות מכיוון שהם קללות, צוות המשחק אינו תומך בקללות ולכן מצנזר אותם. צנזורה יכולה להתבטא ב**** או כשכותבים את המילה, לשנות אותה למילה אחרת, כמו שציינת פה באשכול שזה דחף לך מילים אחרות. המשך גלישה מהנה.
 22. שלום. הבעיה שציינת היא לא בעיה בליגה, מבחינת המידע שלקחנו מהאתר המקורי של פוקימון שבו מצוין את כל הנתונים של הפוקימונים כולל כוח מתקפות וכו. על פי אותו אתר, הפוקימון הראשוני שלו חזק יותר מההתפתחות. המשך גלישה מהנה.
 23. שאלות קשוחות ביותר. כל הכבוד על האשכול, מקורי וחדשני!
 24. סיקור יפה מאוד. סרט מאוד יפה, לא מצטער על רגע שראיתי, שווה צפייה!
 25. וואו כל הכבוד על אשכול מעולה! משוקע ומסודר יפה. אני בטוח שנהנו שהעברת את השיעור