עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

The King of Demons

מפקחים גלובאליים
 • הודעות פעילות

  3,172
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי ניצחון

  118

% ניצח לאחרונה ב %s

ל- The King of Demons היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות The King of Demons

פרטים נוספים

 • תחומי עניין
  הרבה במחשב
 • מין
  זכר
 • מיקום
  עם מלך הדרקונים האיום. Onaga
 • שם במשחק
  Shinnok

מבקרים אחרונים

11,146 צפיות בפרופיל

ההישגים של The King of Demons

 1. אני אחסל אותו לבד הוא סתם מעפן. עכשיו ברצינות, לדעתי הוא יובס באלעד/2 שחקנים אחריו.
 2. שם במשחק: Shinnok קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Shinnok דרגה: 29. האם יש לי 6 אגדיים/נכחדים ברמה 100?: כן. האם אני אהיה זמין ב23.10 בשעה 18:00?: כן. האם אני יודע שהיעדרות בשעה שכתובה באשכול תגרור קנס?: כן.
 3. מזל טוב הלורד גבריאל. אלוף שאין כמותו, משקיע ברמות אחרות ופעיל ברמות וקשוב לשחקני הליגה תמיד! אני בטוח שהוא יעשה את התפקיד מצוין!
 4. זוכי תחרות הציור. לאחר דיון רחב של השופטים על הציורים היפים שכלל המשתתפים עשו, נקבע שלושה זוכים עם הציורים היפים ביותר! מקום ראשון: Osiris עם ניקוד סופי של 96.6. הוא זוכה בסט טבעות (לא כולל מהירות, יהלום, אבן האודם ואבן הספיר) מקום שני: TheRiper עם ניקוד סופי של 80.3 הוא זוכה ב3 טבעות לבחירה (לא כולל מהירות,יהלום,אבן האודם ואבן הספיר) מקום שלישי: White Knight עם ניקוד סופי של 76. הוא זוכה ב2 טבעות לבחירה (לא כולל מהירות,יהלום,אבן האודם ואבן הספיר) *לקבלת פרסים יש לפנות לShinnok בהודעה פרטית. מוזמנים לברך את הזוכים בתחרות ובהצלחה לכל המשתתפים האחרים בתחרות הבאה.
 5. שלום. ההצעה תיתן מענה מספק לשחקנים אשר רוצים לעשות קרבות זריזים וללא עיכובים. אכן עם זאת, ההצעה בעצם תבטל את הרעיון של מרכז הריפוי, שמטרתו היא לרפא את הפוקימונים לאחר כל קרב, בין שדה למדורג או רגיל. בנוסף, זה יבטל את הרעיון של המשחק להיות תואם למשחק מבחינה הזאת. לכן, ההצעה נדחתה. תודה רבה על הצעתך, נשמח לראות עוד הצעות שלך בפורום המשחק.
 6. שלום לכולם וברוכים הבאים לעוד אשכול שלי. אז היום נשאלת שאלת השאלות, הדבר משגע את העולם, שאלת פילוסופית מימי עברו שמיטב המוחות לא הצליחו לפענח. מה בא קודם הביצה או התרנגולת???? אה רגע טעות באשכול זה לא פה קאטטטטט טייק שני. כן אז היום נשאלת השאלה מה התכוננים שלכם לחול המועד סוכות? התכנונים שלי לסוכות בוא נראה ביומן עבודה עבודה עבודה ואמממ איך קוראים לזה דקה מחפש אה כן, עבודה. בין לבין אני אחשוב אם לישון או לאכול כי אתם יודעים מי ישן בימינו חחחחחח אממממ וזהו, ננענע את הלולב קצת כמו שאני חונ... אה כלומר מחבק את אחי המעצ... כלומר חמוד כן כן. אז מה אתם עושים בסוכות? אשמח לשמוע תגובות.
 7. מצטיין החודש - ספטמבר כמו בכול חודש, גם החודש נבחר מצטיין החודש - המשתמש אשר השקיע בפורום בצורה הכי טובה ויפה. מצטיין החודש של חודש ספטמבר הוא.. לא היה משתמש שהשקיע מספיק. חוץ ממצטיין החודש שלנו, נבחר עוד שני משתמשים שהשקיעו לא מעט בחודש החולף. המשתמשים הם @NFrealmusic @HideNseeK שני המשתמשים פתחו במרחב הפורומים אשכולות מושקעים ותופסי עין! לכן הם זוכים בטבעת חיים. בנוסף למצטיינים, בכל חודש יש אשכול אשר הוא אשכול מצטיין בחודש. האשכול הוא: מפרסם האשכול זוכה ב50 מטבעות לחשבונו. ברכות לזוכים, צוות הפורום.
 8. שלום. הצעה מעולה! אין ספק שיש בה יעילות בהחלטה כמו שצינת האם לאמן את הפוקימון או לא או האם יצא חזק או לא. למרות זאת, בליגה יש אפשרות שנקראת " שינוי מצב", מה שאינו מאפשר לדעת מלכתחילה לכמה יגיע כל עוד לא שינית את המצב. בנוסף, יש מרחב רב של מחשובנים כאלו באינטרנט שמסבירים כיצד לחשב ולדעת לכמה כוח הוא יגיע ולכן אין צורך ליצור אחד נוסף אישי לליגה. תודה רבה על הצעתך, נשמח לראות עוד אשכולות שלך בפורום המשחק.
 9. שלום. אין ספק שההצעה יכולה לחזק את הפוקימונים שאינם נכחדים/טיטאנים בצורה משמעותית במתקפות החזקות. לעומת זאת, נכחד וטיטאן קשיים מאוד להשגה בשונה מפוקימונים אחרים. בעוד שאתה יכול להשיג אגדי/נדיר מאוד בכמות קרבות של כדומגא 1000 קרבות, נכחד אתה צריך להשקיע באוונט במשך לפחות חודש כדי להשיג או על ידי בית הרבייה שהסיכוי בו הוא מאוד נמוך, שלא לדבר על טיטאנים שניתנים להשגה גם בבית הרבייה בסיכוי נמוך עוד יותר ובאוונט הטיטאנים שקורה אחת לתקופה ולכן הנכחדים הטיטאנים מקבלים מתקפת אוונט יחודית וכוח הרבה יותר מאגדיים. ולכן, לאור הנתונים שצוינו ההצעה נדחתה. תודה רבה על הצעתך. נשמח לראות עוד אשכולות שלך בפורום המשחק.
 10. "שחקנים יקרים, לאור החגים שפוקדים אותנו, והשנה החדשה שבפתח, הוחלט להאריך את הגשת הציורים בתחרות הציורים, התאריך עודכן באשכול. כמו כן, הוחלט לפרסם את הקריטריונים שעל פיהם יישפטו הציורים: (א) השקעה - 40% (ב) יצירתיות - 40% (ג) יופי(תוצר סופי) - 20% כמו כן, לאור פרסום הקריטריונים וסיפוק השקיפות לגבי תבחיני השיפוט, הוחלט לאפשר לשנות או לערוך את הציורים עבור כל הרוצים בדבר.
 11. שלום לכולם וברוכים הבאים לעוד אשכול שלי. היום באשכול נדבר על איך כל אחד עובר את צום יום הכיפורים. אני אישית מתכונן לצום קודם כל בלפחות לגמור 2 בקבוקי מים(בתכלס צריך לשתות ככה כל יום אבל נעע בחילות), לאכול ענבים עוזרים מאוד בצום. אוכל כמובן בשר(בשר זה החיים) שומר עליך שבע להרבה זמן יחד עם פחמימה טובה כמו אורז, לעולם אבל לעולם לא לאכול לפני צום דג! אלא אם כן אתם רוצים להתייבש של החיים אז כן תהנו לכם. כשמתחיל יום כיפור, אני מתרכז בתפילות בעיקר לדעתי מעביר את הזמן מעולה, כל תפילה כמה שעות טובות ככה שעובר אחלה. התכנון שלי זה פשוט תפילה שינה תפילה שינה תפילה. ערבית הולך לישון קם לשחרית מוסף חוזר ישן מנחה נעילה ערבית של צאת כיפורים ברכת הלבנה כי דע איך נעכב אתכם יותר בצום במקום לתת לאנשים ללכת לאכול כי הם עוד שניה רוצים לאכול בן אדם. אה אופס הגזמתי קצת חחחח. כאילו אני עושה את זה כמה שנים טובות וואלה כמו שאמא שלי אומרת "נתנאל תוריד את הזבל" אה לא טעות במשפט חחחחחח. "בין עין הרע טפו טפו חמסה" (כן אמא שלי מאוד פחדנית בדברים האלה) עובד לי מעולה אז ככה אני מעביר את הצום. איך אתם מעבירים את הצום? איזה עצות מעניינות יש לכם לתת לאנשים לצום בקלות יותר? אשמח להערות ותגובות. בברכת "גמר חתימה טובה לכולם וסליחה אם פגעתי איכשהו בדרך קוסמית.
 12. שלום. ההצעה היא רעיון טוב, יכולה לעזור ביתייעצות לפני קרבות חשובים או אפילו לחסוך כאבי ראש במכירה של במקום צילומי מסך פשוט להראות בקלות וביעילות. למרות זאת, נראה שאין ממש ביקוש להצעה, לכן ההצעה נדתחה. תוכל להציע את ההצעה שוב, ולנסות להעלות את הביקוש עליה ובכך יכולה ההצעה להכנס. תודה רבה על הצעתך! נשמח לראות עוד אשכולות שלך בפורום המשחק.