עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

vipim

משתמשים
 • הודעות פעילות

  799
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי ניצחון

  32

יצח לאחרונה ב March 18

ל- vipim היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות vipim

פרטים נוספים

 • שם במשחק
  SkipAds

מבקרים אחרונים

1,689 צפיות בפרופיל

ההישגים של vipim

 1. תיבת טיטניום שווה כ2000 זהב. כשאתה קונה פרמיום אתה מקבל תמורת מאה שקל כאלף זהב ומאה ימי פרמיום. זה אומר שב20 שקל אתה מפסיד מאה ימי פרמיום, ומקבל אלף זהב. ואתה גם מקבל חפץ שאי אפשר להשיג כמעט בדרך אחרת. זה סביר בהחלט. ובכל מקרה, זה היה אמור להיות מבצע לקיץ שעבר ומשום מה נשאר עד עכשיו...
 2. ויכול להביא טיטאן קיורם... זה כל הרעיון שלו...
 3. עודכן. עדיף שתגיב מחדש שאשים לב שהוספת.
 4. זה ברור, אבל כשמחשבון הסיכויים מראה 13.6% אני מצפה ללכוד אחרי 30 פוקדורים, וכשהמחשבון מראה 28% אני מצפה ללכוד אחרי 3-8 פוקדורים ולא אחרי 20 רק... זו סטיה סטטיסטית גדולה מדי, שמראה שכנראה סיכויי הלכידה נמוכים ממה שהם אמורים להיות.
 5. אתה לא בטוח.. אני מעדיף לחכות למידע בטוח, כולל תיקונים.
 6. להוסיף זה נחמד, אבל זו מערכת מסובך ואני לא חושב שזה ריאלי. לגבי לאפשר לתת לפני רמה מאה, בעבר היה אפשר לעשות משחקונים לפני רמה מאה, אבל לא היית מרוויח מזה כלום, וכל הכח שהיית מקבל מהמשחקונים היה יורד בעליית רמה, לכן הגבילו את זה לרמה מאה.
 7. צודק... שינו את זה לא מזמן.. אני יודע את כל החפצים מ27 ומעלה, אבל אני רוצה גם את הכסף והזהב
 8. השם שלי בליגה: SkipAds קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=SkipAds תיאור הבעיה: לפני שבוע, נלחמתי מול נקרוזמה ברמה 64. הורדתי אותו ל2/202 חיים (1%), והתחלתי לזרוק פוקדורי הוקרה. ע"פ מחשבון סיכויי הלכידה של הליגה, היה לי 13.64% לכידה. זרקתי כמעט 30 פוקדורי הוקרה, דבר שאמור לתת לי סיכוי של כ97-8% בחישוב סטטיסטי גס (86.16 סיכוי החטאה בכל זריקה, בחזקת +25 פוקדורים שזרקתי, נותן פחות מ2.5 אחוז להחטיא בכל הזריקות), ולאחר מכן זרקתי עוד כמה פוקדורי חברים. הפוקימון לא נלכד בשום פוקדור. זה יכול להיות סטיה סטטיסטית, אבל זה נראה סיכוי נמוך מדי, וגם ידוע לי על עוד הרבה שניסו ללכוד אגדי עם סיכויי לכידה רגילים באמצעות פוקדורים רגילים, ולא ידוע לי על אף אחד שהצליח. ובקיצור, לדעתי יש בעיה בסיכויי הלכידה של אגדיים, שהסיכוי בפועל נמוך משמעותית מהסיכוי שכתוב. אשמח אם תבדוק את זה לעומק ולא רק תכתוב שזה ייתכן סטטיסטית. (אני פותח אשכול באיחור של שבוע כי דיברתי על זה עם שובל והוא אמר לי שיבדוק, ועכשיו אמר לי שלא נמצאה בעיה ושאם אני עדיין חושב שיש בעיה שאפנה אליך) הוספה - היום נלחמתי מול מאנטייק, החלשתי אותו והבאתי אותו למצב של 28% לכידה. ועדיין הייתי צריך לזרוק כ30 פוקדורים כדי ללכוד... במקום 3-5. תמונות אם רלוונטי: אין
 9. ולכן אף אחד לא הגיע לזה בשנתיים שבהם לא היה אף אחד עם פוקימונים מטורפים? פוקימונים שעוברים את ה3K כח קיימים רק שנה (חוץ מהארכאוס של רונאלדו שלא היה פעיל).. ובכל זאת גם קודם לא היו הרבה שחקנים. חוץ מזה ששחקן שלא יודע מה זה טבעות, לא יודע בכלל כמה יש אנשים חזקים וכמה יש לו או אין לו סיכוי... שחקן בלי טבעות לא יודע בכלל מה זה פוקימון חיה או לא ולא יודע בכלל אם קיימת הגבלה או לא...
 10. אני בליגה 3 שנים. ראיתי עשרות שחקנים ששחקו. כמה מהם השיגו שישיה חזקה של 3 נכחדים ו3 אגדיים? פחות מעשרה... ומתוכם, רובם המוחלט נגד ההגבלה. שחקן שנגד ההגבלה ולא יודע מה זה טבעות זה כבר לא קשור אלי..
 11. אתה אומר שאין סיכוי לצמצם את הפער, אז הבאתי לך דוגמא לשחקן אחד שצמצם את הפער. לא יכול להיות יותר משחקן 1 שצמצם את הפער... רק שחקן 1 יהיה מקום 1. הכנסתי להם מילים לפה? ברונפול, הלל, פרושוט, דביר, לכולם הכנסתי מילים לפה? לא הייתי פה אפילו בזמן הדיון על זה... ושחקן שעוד לא יודע מה זה טבעות, סביר להניח שגם לא ידע בקרוב, וממילא כל הסיפור הזה לא משנה לו.. אז אל תביא אותם כדוגמה.
 12. קודם, זה לא בלתי אפשרי. למעשה יוני לא זכה אפילו ליגה אחת בזכות הכח המטורף שלו, ליגה קודמת ציון עוד היה חזק יותר. מה שאומר שיוני עדיין נחשב שחקן חדש שצבר כח לאט לאט דבר שני, עובדה שהרוב המוחלט של מי שהגיע לחוזק מינימלי, לא התייאש... אז ההנחה שלך היא שכולם יתייאשו וירצו את ההגבלה פשוט לא נכונה..