עבור לתוכן

1porat1

משתמשים
 • הודעות פעילות

  136
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  2

כל דבר שפורסם על-ידי 1porat1

 1. פעם נוספת, לצערי ההגרלה תתבטל עקב חוסר השתתפות.
 2. כל שבוע תתפרסם הגרלה בפורום המשחק, כל פעם על חפץ אחר, והפעם - הגרלה על ימי פרמיום! איך משתתפים בהגרלה? כל מה שצריך לעשות זה להגיב באשכול עם הטופס הבא: שם משתמש במשחק: פרופיל למשתמש: מספר קרבות שביצעת בעת ההרשמה: לא מסובך, שחקן שלא ירשום את שם המשתמש, בנוסף את הפרופיל שלו ואת מספר הקרבות שהוא עשה באותו יום שלו לא ישתתף בהגרלה. *משתמשים משותפים - כמובן שרק אחד מהשותפים יכול להגיב באשכול. * חובה מינימום קרבות להגרלה 200 קרבות. פרסי ההגרלה הנוכחית: מקום 1# - 5 ימי פרמיום מקום 2# - 3 ימי פרמיום מקום 3# - יום פרמיום זמני ההגרלה: ההגרלה תיגמר היום בשעה 16:00 *שימו לב - ההגרלה לא תתבצע אם לא יהיו יותר מ-10 משתתפים. הפרסים יחולקו ביום ראשון. בהצלחה לכולם !!
 3. ההגרלה התבטלה עקב מחסור במשתתפים. אנו מקווים שלהבא יהיה שיתוף פעולה גדול יותר מצד השחקנים. שבת שלום.
 4. כל שבוע תתפרסם הגרלה בפורום המשחק, כל פעם על חפץ אחר, והפעם - הגרלה על תיבות זהב! איך משתתפים בהגרלה? כל מה שצריך לעשות זה להגיב באשכול עם הטופס הבא: שם משתמש במשחק: פרופיל למשתמש: מספר קרבות שביצעת בעת ההרשמה: לא מסובך, שחקן שלא ירשום את שם המשתמש, בנוסף את הפרופיל שלו ואת מספר הקרבות שהוא עשה באותו יום שלו לא ישתתף בהגרלה. *משתמשים משותפים - כמובן שרק אחד מהשותפים יכול להגיב באשכול. * חובה מינימום קרבות להגרלה 100 קרבות. פרסי ההגרלה הנוכחית: מקום 1# - 2 תיבות זהב מקום 2# - תיבת זהב זמני ההגרלה: ההגרלה תיגמר היום בשעה 15:30 *שימו לב - ההגרלה לא תתבצע אם לא יהיו יותר מ-10 משתתפים. הזוכים יפורסמו מחר. בהצלחה לכולם !!
 5. אני בעד ההצעה, אך הייתי משנה אותה מעט. במקום להוסיף לוטו, לדעתי עדיף לשנות את הלוטו שקיים כבר, ולהוסיף מעט זהב. בכל מקרה, בעד:)
 6. והזוכים שלנו הם..... 1#: onimon 2#: Raziel 3#: TeamDisney ברכות לזוכים! לקבלת הפרס יש לשלוח הודעה פרטית לבעלים.
 7. ~שימו לב~ הפרסים שונו מעט. ועכשיו-מקום ראשון-טבעת מהירות!
 8. כל שבוע תתפרסם הגרלה בפורום המשחק, כל פעם על חפץ אחר, והפעם - הגרלה על זהב, וטבעת! איך משתתפים בהגרלה? כל מה שצריך לעשות זה להגיב באשכול עם הטופס הבא: שם משתמש במשחק: פרופיל למשתמש: מספר קרבות שביצעת בעת ההרשמה: לא מסובך, שחקן שלא ירשום את שם המשתמש, בנוסף את הפרופיל שלו ואת מספר הקרבות שהוא עשה באותו יום שלו לא ישתתף בהגרלה. *משתמשים משותפים - כמובן שרק אחד מהשותפים יכול להגיב באשכול. * חובה מינימום קרבות להגרלה 200 קרבות. פרסי ההגרלה הנוכחית: מקום 1# -טבעת מהירות מקום 2# - 65 זהב מקום 3# - 40 זהב זמני ההגרלה: ההגרלה תיגמר היום בשעה 21:00 *שימו לב - ההגרלה לא תתבצע אם לא יהיו יותר מ-10 משתתפים. הזוכים יפורסמו מחר. בהצלחה לכולם !!
 9. שם בליגה : Universeשם הסיפור : הפראימליםקישור לפרופיל (בליגה) : http://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Universeקישור לסיפור : תמונות : התמונה בסיפור.
 10. היה זה יום קריר, ואיש אחד הלך לו בלב העיר. ופתאום, משום מקום, האיש הרגיש מכה של חום. האיש ניסה מאוד להבין, מהו פשר החמסין. האיש ישב וחשב, אך על פניו, רק פרצוף מאוכזב. כאשר טיפת זיעה, נטפה וזלגה מפניו, הוא החליט לשוב על עקבותיו. לאחר מספר דקות של הליכה, האיש עצר שוב בתהייה. השמש העזה נעלמה, ובמקומה, התחילה סופה. מבול הכה בכל הכוח, והאיש נשאר בפה פתוח. האיש שלף מטרייה, אך היא התעופפה בסופה. היה זה מאוד מבהיל, והאיש כמעט והתעופף לו באוויר. האיש רץ בכל הכוח כדי לברוח מן הרוח. ועד שהגיע למקום מבטחים, אפילו לא משב רוח קטן נשב בין הבניינים. הסתכל האיש על חלון הראווה, וראה טלוויזיות ובהן אנשים המדברים על המאורע. האיש משמאל מדבר ופתאום, מציין את השם "פראימל גראודון" אשר הביא את גל החום. האישה מימין, המחזיקה במקל ועומדת מול לוח תחזית, מדברת על פראימל קיוגר ועל הטמפרטורה החורפית. האיש נדהם וכמעט התעלף, כשהבין מה היה עלול להתרחש. הוא ידע שזוג היצורים האגדיים יכלו להמתיר חורבן על כל התושבים. למזלו הרב, ולמזלם של כל האנשים ששם, הקרב של השניים התרחש בכלל בלב הים. האיש בטלווזיה דיבר על פוקימון ירוק ודרקוני, אשר עצר את הקרב הרציני. האיש מיהר בחזרה לביתו, כדי שיוכל לראות את משפחתו. באותו הערב סיפר לילדיו, על כל החוויה אשר חווה וראה במו עיניו. ציירתי את זה עם אצבע שבורה, אז זה לא בדיוק פיקאסו, אבל זה מעביר את הרעיון חח
 11. כדאי שתציין מי זכר ומי נקבה, לא חושב? חלק די חשוב חח
 12. שם במשחק: Universe דרגה: 20 מדורג: 39 בליגה
 13. אני נגד. כשאתה מתחיל אתה צריך למצוא משהו שיעזור לך לעשות התקדמות במשחק, בדרך כלל זה אגדי טוב. אם נוריד את הסיכויים למציאת אגדיים יהיה הרבה יותר קשה להתקדם במשחק, ובלי קשר, ותהיה סיבה אחת פחות לחרישות.
 14. כינוי במשחק: Universe קישור לפרופיל השחקן: http://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Universe דרגה: 19 האם יש לי 6 פוקימונים רמה 95?: כן האם יש לי סך של לפחות 6 פוקימונים בדרגת נדירות של אגדי/נכחד?: כן האם אהיה זמין בשעה 18:00 בתאריך 25.5?: כן האם אני מודע לכך שהיעדרות מהשעה הנקובה תגרור לקנס?: כן האם אני מודע לכך שאני צריך להיות במחוז קאנטו עם שישייה מוכנה טרם הקרב? כן
 15. אני לא משחק הרבה כדורגל, אבל כשאני כן משחק, אני מעדיף להיות שוער~ בעיקר כי זה דורש פחות ריצות
 16. לצערכם, לא תתקיים ההגרלה השבועית עקב אי השתתפות מספקת. נתראה שבוע הבא:)
 17. כל שבוע תתפרסם הגרלה בפורום המשחק, כל פעם על חפץ אחר, והפעם - הגרלה על טבעת רנדומלית איך משתתפים בהגרלה? כל מה שצריך לעשות זה להגיב באשכול עם הטופס הבא: שם משתמש במשחק: פרופיל למשתמש: מספר קרבות שביצעת בעת ההרשמה: לא מסובך, שחקן שלא ירשום את שם המשתמש, בנוסף את הפרופיל שלו ואת מספר הקרבות שהוא עשה באותו יום שלו לא ישתתף בהגרלה. *משתמשים משותפים - כמובן שרק אחד מהשותפים יכול להגיב באשכול. * חובה מינימום קרבות להגרלה 70 קרבות. פרסי ההגרלה הנוכחית: מקום 1# - טבעת רנדומלית מקום 2# - מקום 3# - זמני ההגרלה: ההגרלה תיגמר היום בשעה 20:00. *שימו לב - ההגרלה לא תתבצע אם לא יהיו יותר מ-10 משתתפים. הזוכים יפורסמו מחר. בהצלחה לכולם !! קרדיט לאתר פרינטיים שאצלו יוצר הלוגו בתחילת האשכולות, האתר- http://www.printime.co.il/16584
 18. שם משתמש: Universe קישור לפרופיל: http://www.pokeisrael.net/index.php?page=profile&player=Universe מספר קרבות שעשיתי בעת ההרשמה: 108 מספר המוניטין שהשגתי בפורום ב7 ימים האחרונים: 0
 19. 84 דרכים להרוג פוקימון נותרו, אך הווילמאר התפתח לווילורד ומחץ את הפידג'י המסכן, 83 דרכים להרוג פוקימונים נותרו!
 20. שם משתמש במשחק: Universe פרופיל למשתמש:http://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Universe מספר קרבות שביצאתי בעת ההרשמה:2084
 21. תודה לכולם על כל הברכות~ ויעל, אני חושב שהברכה שלך הייתה נהדרת, תתני לעצמך יותר קרדיט:)
 22. אני ממש שמח בשבילך, שחקנית נהדרת:)
 23. כן, לקח לי זמן להגיב להתראה, כי לא שמתי לב עליה. הייתי עסוק בקרבות ולא התרכזתי. ואני בטוח שקצב הקרבות שלי לא היה 5 שניות ומטה לקרב, הפוקימון שלי אפילו לא מסוגל להכניע במכה את רוב הפוקימונים במקום בו נלחמתי.
 24. אני לא השתמשתי בשום תוכנה לא חוקית, אני נלחמתי בשיטת הברק ולא יותר. וכשראיתי את ההודעה, הגבתי בצ'אט.
 25. 1porat1

  באן

  שם במשחק: Universe קישור לפרופיל: תיאור הבעיה: קיבלתי באן מליגת הפוקימונים. אני עשיתי קרבות ופתאום צצה הודעה בראש העמוד שכתוב בה: "נא לרשום הודעה בצ'אט במיידי.", וכך עשיתי. ריעננתי את העמוד מס' פעמים לראות אם ההודעה נעלמה, ואחרי כ-2 דקות קיבלתי הודעה על דף חלק לבן שקיבלתי באן. הייתי שמח לדעת קודם כל על מה הבאן, אבל בדף שרשום שהושעתי, לא רשומה כל סיבה.
×
×
 • צור חדש...