עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

Hero

משתמשים
 • הודעות פעילות

  2,817
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי ניצחון

  94

פעילות מוניטין

 1. לייק
  Hero קיבל סימון אהבתי מ אלמוג ב המדריך המלא והמעודכן למתחילים בליגת הפוקימונים.   
  שלום לכולם~ המדריך הקודם שפתחו נפתח בשנת 2015, והוא לא מעודכן עקב השינויים הרבים שהליגה עברה עם השנים.
  לכן אני ונתנאל החלטנו לפתוח מדריך חדש ומעודכן למשתמשים חדשים בליגת הפוקימונים.
  המדריך ארוך ומחולק לקטגוריות רבות. משתמשים חדשים בליגת הפוקימונים מוזמנים לקרוא את המדריך לפי סדר הקטגוריות, אך אם הנכם
  מחפשים נושא ספציפי, לחצו על ctrl + f במקלדת וייפתח לכם חלון חיפוש בו תוכלו לחפש מילת מפתח הקשורה לנושא שהנכם
  מחפשים (דוגמות: "מוניטין, "מכירה",  וכיו"ב).
  לשאלות נוספות ניתן לפנות אליי במשתמש שלי בליגת הפוקימונים (Galaxy) או לנתנאל (מכאל).
  *אני לא כתבתי את המדריך אלא עדכנתי אותו והעלתי תמונות חדשות והורדתי דברים שכבר אין במשחק וכתבתי פה ושם דברים נוספים.
  קרדיט ענקי למשתמש @The King of Demons שעזר לי לעשות את המדריך הזה.
  אני מאחל לכם קריאה נעימה ומקווה שתיהנו מהמדריך! 
  מעודכן לתאריך:  12/12/2021


  - פרק מספר 1: המשתמש שלי.
  - פרק מספר 2: ראשי.
  - פרק מספר 3: הפוקימונים שלי.   - פרק מספר 4: החפצים שלי.   - פרק מספר 5: פעולות.   - פרק מספר 6: המחוז.   - פרק מספר 7: תקשורת.
  - פרק מספר 8: הערות.
    המשתמש שלי:
  פרטי השחקן

  שם משתמש: שם המשתמש איתו נרשמתם לליגת הפוקימונים (אילולא כבר שיניתם אותו). ניתן לשנות את שם המשתמש שלכם בעלות של 15 זהב.
  בעזרת שם המשתמש ניתן למצוא ולזהות משתמשים אחרים. שמות המשתמשים של שחקני ליגת הפוקימונים מופיעים ב-''מאמנים פעילים'' (רשימת המחוברים)
  ומסודרים אחד אחרי השני בהתאם לדרגות שלהם (כלומר, משתמשים בדרגות גבוהות יופיעו בתחילת הרשימה, בעוד משתמשים בדרגות נמוכות יופיעו בתחתית הרשימה).   דרגה: הדרגה שלכם. ככל שתעלו בדרגות, יפתחו לכם יותר ויותר אפשרויות חדשות.
  כאשר נלחמים בקרבות בטבע, מקבלים נקודות שבעזרתן עולים דרגות. ככל שתעלו בדרגות, כך ידרגו מכם יותר ויותר נקודות, אך גם תקבלו יותר נקודות על כל קרב.   מחוז: המחוז בו אתם נמצאים. אם לא עברתם מחוז מהרגע בו נרשמתם, המחוז שיופיעו הוא המחוז שאליו נרשמתם וממנו קיבלתם את הפוקימון ההתחלתי שלכם (הסבר מפורט על מעבר בין מחוזות בהמשך).     כסף: כמות הכסף שיש ברשותכם. הכסף משמש אתכם לקניית חפצים ו/או פוקימונים.
  ניתן להשיג כסף בעזרת דרכים רבות אשר יפורט עליהן בהמשך המדריך.   בנק: כמות הכסף שלכם שמופקד בבנק.
  בליגת הפוקימונים, ישנה אפשרות המאפשרת גניבת כסף ממשתמשים אחרים. על מנת שלא יגנבו את כספכם, מומלץ להפקידו בבנק.
  אינכם יכולים לקנות חפצים ו/או פוקימונים עם כספכם כאשר הוא מופקד בבנק ועליכם למשוך את כמות הכסף שהנכם רוצים קודם לכן.
  משתמש רגיל יכול להפקיד את כספו בבנק שלוש פעמים ביום בעוד משתמש+ יכול להפקיד את כספו חמש פעמים ביום.   זהב: כמות הזהב שיש ברשותכם. במשחק, זהב נחשב כיוקרתי יותר מכסף ולכן יותר קשה להשיגו.
  לזהב יש שימושים רבים, וביניהם: קניית פוקימונים, שינוי שם משתמש, פוקדור מאסטר ועוד.
  בדומה לכסף, גם זהב ניתן להשיג במספר דרכים, אך הן מועטות יותר.   משתמש+: מציג לכם האם אתם משתמש רגיל או משתמש+ (הסבר מפורט על משתמש+ בהמשך).   המסע: מציג לכם באיזה שלב אתם נמצאים כרגע (הסבר מפורט על השלבים בהמשך).   קרבות היום: מספר הקרבות שעשיתם היום. מספר הקרבות מתאפס כל יום והמשתמש בעל מספר הקרבות הגבוה ביותר זוכה ב-25 זהב, מקום שני ב-15 זהב ומקום שלישי ב-10 זהב.   מוניטין: המוניטין משקף את רמת האמינות של המשתמש. לרוב, אם רמת המוניטין במינוס, הדבר מעיד על חוסר אמינות של המשתמש הנ''ל. 
  • אם ברצונכם להעלות או להוריד מוניטין למשתמש מסוים (דבר שניתן לעשות פעם ביום.) עשו זאת בדרך הבאה: 1. גשו לדף האישי של המשתמש שברצונכם להוריד/להעלות לו מוניטין.
   2. לחצו על החלק המסומן בתמונה:         4. בהתאם לפעולה שלכם, תקבלו הודעה:     אם בחרתם להוריד למשתמש את המוניטין, תקבלו הודעה כי הורדתם את המוניטין של המשתמש בהצלחה.   מטבעות: כמות המטבעות שיש ברשותכם.
  בליגת הפוקימונים ניתן לאסוף מטבעות ולהמירם לפרסים בחנות המטבעות. את המטבעות ניתן למצוא בקרבות בטבע נגד פוקימונים ונגד מאמנים בטבע ובעזרתם ניתן לרכוש דברים בחנות המטבעות.
  ניתן להגיע אל חנות המטבעות על ידי לחיצה על מספר המטבעות המופיע ליד המילה "מטבעות" בתמונה למעלה.   דואר: תיבת ההודעות הפרטיות שלכם. הודעות פרטיות הנן הודעות אשר רק אתם והמשתמש ששלח אליכם את הודעתו/שנשלחה אליו הודעתכם יכולים לראות.
  כאשר תקבלו הודעה פרטית חדשה, תוכלו לראות:
  התראות: אם מצאתם חפץ, העלו לכם מוניטין, קנו מכם פוקימון או כל דבר אחר שקשור אליכם, תקבלו על כך התראה.
  כאשר תקבלו התראה חדשה, תוכלו לראות:
   
        פעילויות יומיות

  פעילויות יומיות הן פעילויות אשר מתאפסות כל יום (האיפוס מתרחש בשעה 00:00).   המשימות היומיות: המשימות היומיות הן משימות אשר ניתן לבצע כל יום. במידה ושחקן ביצע משימה מסוימת, הוא מקבל סכום כסף או זהב מסוים, בהתאם למה שנכתב מצד שמאל למשימה. ניתן להרוויח 1,150 כסף (http://www.pokeisrael.net/images/icons/silver.png) ו-5 זהב (http://www.pokeisrael.net/images/icons/gold.png) על-ידי ביצוע המשימות היומיות.     משחקונים: המשחקונים הם מיני משחקים אשר ניתן לשחק בכל אחד מהם פעם אחת ביום. במידה ושחקן עובר את התוצאה הנדרשת בכל משחק, פוקימון שבחרת מהשישייה שלך יקבל בצורה רנדומלית נקודה נוספת באחד מן הסטאטים שלו. שימו לב! הפוקימון חייב להיות רמה 100?
  פירוט נוסף על המשחקונים בפרק "פעולות" בסעיף "משחקונים".   הפוקימון היומי: בעמוד "הפוקימון היומי" מופיעה תמונה מטושטשת של אחד מן הפוקימונים במשחק. במידה ותזהו את הפוקימון המטושטש, תזכו במטבע (http://www.pokeisrael.net/images/icons/coin.png) וב-250 כסף (http://www.pokeisrael.net/images/icons/silver.png).
  נוסף על כך, במשימות היומיות ישנה משימה לנחש בהצלחה את הפוקימון היומי. במידה ותשלימו משימה זו, תזכו ב-1 זהב (http://www.pokeisrael.net/images/icons/gold.png) בנוסף לפרסים בהם תזכו בעמוד "הפוקימון היומי".
  בשום פנים ואופן אין לגלות או לרמוז מי הפוקימון היומי במידה והנכם יודעים. זאת ועוד, אין לשאול או לבקש משחקנים לגלות לך מי הפוקימון היומי אם אינכם יודעים.
  במידה ומקרים אלו יקרו, חשבונכם עלול להיקנס.       ראשי:     ראשי: מעביר אתכם לדף הראשי של ליגת הפוקימונים.   ציוצים:  תוכלו להוסיף הודעה בחלון למעלה שמופיע בכל הליגה. ההודעה שמופיעה למעלה היא רנדומלית מבין כל ההודעות שמאמנים הוסיפו למערכת. הודעות פוגעות / לא ראויות יימחקו מהמערכת ללא התראה מוקדמת. כל הודעה גלובלית תקפה ל-24 שעות. עלות פרסום הודעה גלובלית: 5 זהב. בשביל להוסיף ציוץ, תלחצו על "ציוץ חדש" ואז ייפתח לכם החלון הזה:     אחרי שתלחצו על "שלח" תופיע לכם התראה שההודעה פורסמה וכל אחד יכול לראות אותה.   עדכון אחרון:  כשתלחצו כאן:     יופיע לכם העדכון האחרון שהיה בליגה.   עכשיו פועל:     לפעמים מנהלי הליגה דואגים לצ'פר את השחקנים ונותנים לזמן מסוים כפול נקודות ניסיון לפוקימונים בקרבות, במידה ויש דבר כזה פועל תופיע ההודעה:       שדרג את המשתמש שלך: למשתמשים רגילים תופיע ההודעה הזאת :     למשתמשי פלוס תופיע הודעה זהה עם מספר הימים שנותרו להם בתור משתמשי פרימיום.     הפוקימון האחרון שנלכד:     כל פעם שילכד פוקימון חדש תופיע ההתראה הזאת עם תמונת הפוקימון,הרמה,המאמן שתפס וכו'.   הפוקימון החדש ביותר והאחרון שהצטרף למשחק:     בכל פעם שיתווסף פוקימון חדש לליגה תופיע ההתראה הזאת עם אפשרות לעבוד לדף המידע שלו.   הלוטו:      ניתן לראות שם אם מילאת לוטו, כמה מילאת, כמה כרטיסים נמכרו, וכמובן את סכום הזכייה.  בשביל למלא לוטו תלחצו על הכפתור "לעמוד הלוטו".   השלב:     פה תוכלו לראות איזה שלב אתם, ובלחיצה על ההודעה תעברו לסיפור השלב.   פעילות אחרונה:   פה תוכלו לראות את 6 הפעילויות האחרונות שקרו בליגת הפוקימונים.   אלופי הזירה:   באלופי הזירה, תוכלו להראות את המובילים בקרבות מדורגים.       המובילים היום בקרבות:     כאן תוכלו לראות את שלושת המאמנים שעשו הכי הרבה קרבות באותו יום,כמובן שהמובילים זוכים בפרסים: מקום ראשון - 15 זהב ו- 15K כסף. מקום שני - 10 זהב ו- 7,500 כסף. מקום שלישי - 5 זהב ו- 5,000 כסף. למטה תוכלו לראות את מקומכם באותו יום מבחינת מספר הקרבות. במידה ותלחצו על הכפתור "לטבלת הקרבות היומית" תועברו לטבלה שמראה לכם כמה כל שחקן עשה באותו יום קרבות ובנוסף מצד שמאל של הטבלה תוכלו לראות את שיאי הקרבות בכל הזמנים של ליגת הפוקימונים.   הקבוצות המובילות היום:     (הסבר מפורט על קבוצות יגיע בהמשך). 3 הקבוצות שהגיעו למספר הקרבות הרב ביותר יקבלו סכום סמלי של זהב לקופת הקבוצה.   חתימת מאמן: חתימת המאמן שלכם. בעמוד זה, מוצגים לכם קודים אשר מאפשרים לכם לפרסם את חתימת המאמן שלכם באתרים ופורומים שונים באינטרנט.   *דף זה כרגע בתיקונים ואינו עובד, כשהדף יחזור לפעילותו הנושא יורחב ויפורט.
      פרטי משתמש:

   אישי: פרטים אישיים (שמכם, משפט מחץ, אפשרויות פרופיל, הגדרות כגון הצגת צ'אט חברתי עם משחקים וכיו"ב) אשר הנכם יכולים למלא על המשתמש שלכם.   פרופיל: בפרופיל תוכל לכתוב כל מה שתרצה, בין אם זה מכירות, פרטים עליך, חתימות וכו' תוכל לעצב את הכל כפי דעתך.
   סיסמא: שינוי סיסמתכם בליגת הפוקימונים.    התאמה אישית: בעמוד זה, תוכלו להתאים את דמות הפרופיל שלכם (ניתן למצוא דמויות פרופיל בקרבות בטבע נגד פוקימונים).   חבילות פרימיום:     בעמוד זה, ניתן למצוא הסברים על אילו חבילות פרמיום קיימות, כיצד לרכוש אותן ועוד.   המובילים: רשימת המובילים בליגת הפוקימונים המדורגת על פי הדרגה של המשתמשים במשחק (פירוט על הדרגות בהמשך).   סטטיסטיקות: בעמוד זה, ניתן לראות סטטיסטיקות הקשורות למשחק ולמשתמשי המשחק, כגון: הפוקימונים החזקים ביותר במשחק, השחקנים העשירים ביותר במשחק, המשתמשים החדשים ביותר במשחק ועוד.   התנתק: כפתור התנתקות מן ליגת הפוקימונים. מערכת המשחק תזכור אתכם מחוברים למערכת עד להתנתקות או 30 יום.       הפוקימונים שלי:       כרטיסי שישיה: בעמוד זה תוכל לראות את השישיה שלך ואת כל הפרטים עליהם (רמה,מצב,חיים וכו').   בכרטיסי שישיה יש לכם אפשרות על "ניהול הפוקימון", כגון לשייך אותו לשישיות משנה (הסבר לקמן) ולשנות לו את סדרי ההתקפות לפי נוחיותכם.   אחרי שתלחצו, יופיע לכם הדף הזה:     תוכלו לשנות את סדרי ההתקפות ע"י לחיצה על מספר המתקפה שימו לב! לפני שאתם לוחצים על "עדכון סדר מתקפות" עליכם לוודא שאין 2 התקפות באותו מספר.   שישיות משנה: בעמוד זה תוכלו ליצור כמה וכמה שישיות שיקלו עליכן כגון שישיה לקרבות, שישיה לאימון ושישיה למכירה.   *דף זה כרגע בתיקונים ואינו עובד, כשהדף יחזור לפעילותו הנושא יורחב ויפורט.
    שנה סדר: בעמוד זה, תוכלו לשנות את סדר הפוקימונים שלכם (כלומר, סדר יציאתם לקרבות). הפוקימון שיהיה בראש הסדר, יהיה הפוקימון שייצא אוטומטית לקרבות. שינוי הסדר הוא ע"י לחיצה של העכבר על הפוקימון ותזוזתו על ידי העכבר.   מכירה: בעמוד זה, תוכלו למכור פוקימונים הנמצאים בבעלותכם ב-"רשימת העברות" (פירוט בהמשך). ניתן להוסיף עד 3 פוקימונים ולמשתמש + עד 5 פוקימונים לרשימת העברות מהבית שלך, כדי למכור פוקימון, עקבו אחרי השלבים הבאים:   1. לחצו על הכפתור הכחול הנמצא מצד שמאל לפוקימון אשר אתם רוצים למכור.     2. לאחר שתלחצו על הכפתור, ייפתח לכם המסך הבא:
    מלאו את הפרטים הדרושים (השדה ליד דמות המאמן הוא אופציונלי והוא מאפשר לכם להפוך מכירה למכירה פרטית- כלומר, אם תכתבו שם משתמש ליד דמות המאמן, רק המשתמש אשר רשמתם יוכל לקנות את הפוקימון שהצעתם למכירה).
  שימו לב, לרוב המחיר המומלץ הוא המחיר המינימלי (מחיר מינימום). המחיר המינימלי הוא מחצית המחיר הראשוני אשר מופיע לכם.
  3. לאחר שמילאתם את הפרטים הדרושים, לחצו על "מכור את הפוקימון".
  לאחר שתלחצו על כפתור זה, תופיע לכם ההודעה הבאה:   כדי לבטל מכירת פוקימון, עקבו אחרי השלבים הבאים:   1. היכנסו לרשימת העברות הנמצאת בקטגוריית המחוז.     2. חפשו את הפוקימון שלכם ברשימת העברות.       כתבו ב-"שם הפוקימון" את שם הפוקימון שהצעתם למכירה (באנגלית). 3. לחצו על הכפתור האדום הנמצא משמאל לפוקימון שהצעתם למכירה.

  לאחר שתלחצו על הכפתור האדום, הפוקימון שהצעתם למכירה יוסר מרשימת העברות.   אם אתם מתכננים עסקה, מומלץ להשתמש בתיווך עסקאות.. בנוסף, ישנו מדריך למכירה בליגה, לחצו כאן לכניסה.   הפקדה לבית:  אם אתם רוצים להכניס פוקימון מהשישיה שלכם לבית עקבו אחר ההוראות.   1. תלחצו על אפשרות הפקדה לבית :   2. תלחצו על הריבוע מצד ימין של הפוקימון אותו תרצו להפקיד:     3. תלחצו "הכנס פוקימונים שנבחרו לבית" ותופיע לכם ההתראה הזאת:     משיכה מהבית:   בשביל להוציא פוקימון מהבית לשישיה עקבו אחר ההוראות.   1.  תלחצו משיכה מהאוסף שלכם.     2. תלחצו על הריבוע מצד ימין של הפוקימון שאותו תרצו למשוך:     3.  ואז תלחצו הוספה לשישיה. במידה ואתם לא מוצאים את הפוקימון הרצוי, תוכלו לחפש את שמו באנגלית בבית.         האוסף שלי: בעמוד זה, תוכלו לעיין ברשימת הפוקימונים הקיימים בליגת הפוקימונים. הפוקימונים ברשימה מסודרים לפי המחוז שלהם.
  נוסף על כך, ניתן לחפש פוקימונים על ידי כתיבת שמם באנגלית ו/או בעברית.
      שחרור:     בעמוד זה, תוכלו לשחרר פוקימונים אשר לכדתם בעבר. כאשר הנכם משחררים פוקימון, הפוקימון ימחק מביתכם ולא תוכלו להשתמש בו בקרבות פעם נוספת. לאחר שתשחררו פוקימון, הפוקדור איתו תפסתם את הפוקימון יחזור לסל חפצכם (במידה ואין לכם מקום בחפצים, הפוקדור לא יחזור).
  שימו לב, לאחר ששיחרתם פוקימון, איך דרך להחזירו. וודאו כי אתם בטוחים בהחלטתכם אחרת תצטערו כל כך.   כדי לשחרר פוקימון, עקבו אחרי השלבים הבאים:   1. לחצו על העיגול המופיע משמאל לפוקימון לצד הפוקימון תופיע תמונה של הפוקדור בו הפוקימון נלכד.   2. לאחר שלחצתם על העיגול, לחצו על הכפתור "שחרור פוקימונים" הנמצא בתחתית הדף.   3. לאחר שתלחצו על הכפתור, הפוקימון שלכם ישוחרר לחופשי ותופיע לכם ההודעה הבאה:
    http://i.imgur.com/iWkQNfl.png       החפצים שלי:         חפצים: זהו סל החפצים שלכם. בסל החפצים שלכם מאוחסנים כל חפציכם, כגון: פוקדורים, אבנים, שיקויים, תיבות ועוד. 
  סל החפצים שלכם מוגבל במקום (ניתן להגדיל את כמות המקום על ידי קניית תיבות- יפורט על כך בהמשך). הנכם יכולים לראות כמה מקומות:   כדי למכור חפץ, כתבו ב-"מכור" את כמות שברצונכם למכור ולאחר מכן, לחצו על הכפתור "מכור".   שימו לב, מומלץ למכור חפצים יקרי ערך למשתמשים ולא במכירה האוטומטית. לרוב, שווי הערך הוא רב בהרבה מהמחיר המוצע עבורם.
  דוגמות לחפצים יקרי ערך: פוקדור מאסטר, תיבות, מספר אבנים (אבן רבייה, אבן הגנה, אבן מצב ועוד), טבעות ועוד.   תגים:   תגים: רשימת התגים שהשגתם. ניתן להשיג תגים על ידי הבסת מנהיגי מכון ב-"מכונים" (יפורט על כך בהמשך).
  תג שעוד לא השגתם יסומן בסימן שאלה.


  פעולות:
  התקפה: לאחר שתיכנסו לדף זה, תגיעו למפת המחוז שלכם. המפות משתנות בין מחוז למחוז (המפה המוצגת למטה היא מפת סינו).


  בכל מפה ישנם שבעה אזורים: מערת הלבה, מערה, מים, חוף הים , דשא, בית הספר לפוקימונים ובית הרוחות. בכל אזור ישנם פוקימונים שונים.
  לאחר שתלחצו על האזור בו ברצונכם להילחם, תועברו לקרב פוקימון. אנחנו בחרנו ב-"חוף ים".

  על מנת לדעת את סיכוי הלכידה וסיכוי המציאה של הפוקימון בו אתם נלחמים, הסתכלו בצד.


  על מנת לתקוף את הפוקימון היריב, לחצו על אחת מן המתקפות המופיעות לכם.

  לאחר שהחלשתם את הפוקימון והורדתם לו חיים, הנכם יכולים ללכוד את הפוקימון (ניתן לזרוק פוקדור גם אם לא החלשתם את הפוקימון אך דבר זה לא מומלץ).
  בחרו את הפוקדור שברצונכם לזרוק וזרקו על הפוקימון.
  תוכלו לדעת מה סיכוי תפיסה שלכם בפוקדור מסוים אם תלחצו על הלחצן הבא:


  אם הפוקימון חמק, תופיע לכם ההודעה הבאה:

  אם הפוקימון נלכד, תופיע לכם ההודעה הבאה:

  לאחר שלכדתם את הפוקימון, הפוקימון יתווסף לשישייה שלכם באופן אוטומטי אם היא לא מלאה. במידה ואין בשישייה שלכם מקום, הפוקימון שנלכד יישלח אל ביתכם.
  מכונים: במכונים, ניתן להילחם נגד מנהיגי מכון על מנת לזכות בתגים. בחלק מן המכונים תזכו ב-HM לאחר הבסת מנהיג המכון.


  קרבות נגד מנהיגי מכון קשים יותר מקרבות בטבע ולרוב כוללים לחימה במספר פוקימונים אחד אחרי השני. מומלץ לקנות שיקויים לפני קרבות מכון (יפורט בהמשך כיצד לקנות שיקויים).
  ככל שתעלו בדרגות, כך יפתחו לכם יותר ויותר אפשרויות להילחם במכונים עד שתביסו את כל מנהיגי המכון.

  קרב נגד מאמנים: פעילות אשר מתאפסת כל יום. בעמוד זה, תוכלו להילחם מול מאמנים וירטואליים.
  בדומה למנהיגי מכון, לרוב המאמנים יש מספר פוקימונים בהם תאלצו להילחם אחד אחרי השני.
  משתמשים רגילים ניתנים 5 קרבות ביום לעומת משתמשי פרמיום אשר זוכים ב-10 קרבות ליום.
  במידה ותביסו מאמן, תזכו בכסף.
  במידה ותפסידו, ייגנב מכם כסף.
  האלופים: לאחר שהשגתם את 8 התגים מהמחוז בו אתם נמצאים, הנכם רשאים לאתגר את האלופים של אותו מחוז


  עבודות: בעמוד זה, תוכלו לעבוד בעבודות שונות על מנת להרוויח כסף. ככל שתתקדמו בדרגה, כך סיכויי ההצלחה שלכם בעבודות יעלו.

  ישנן עבודות אשר רק משתמשי+ ראשים לעבוד בהן.
  כאשר אתם עובדים, תופיע העבודה הבאה:

  כאשר אתם עובדים, אינכם יכולים לבצע פעולות בליגת הפוקימונים (להילחם נגד פוקימונים, ללכת לשוק וכיו"ב). עליכם להמתין עד שתסיימו לעבוד.

  במידה והעבודה הושלמה כהלכה, תופיע לכם הודעה בהתראות בסגנון הבא (סכום הכסף אשר תקבלו ישתנה מפעם לפעם):

  במידה והעבודה לא הושלמה כהלכה, תופיע לכם הודעה בהתראות בסגנון הבא:

  משימות: בעמוד זה, תוכלו לבצע משימות שונות אשר יזכו אתכם בכסף ונקודות דירוג.

  על מנת לבצע משימה, עליכם לעמוד בדרישותיה. במידה והנכם עומדים בדרישותיה, לחצו על "השלם משימה".
  לאחר שתלחצו יופיע המסך הבא:

  לאחר שתלחצו השלמת את המשימה יהיה כתוב שהשלמת ואם לא יהיה כתוב שלא עמדת בדרישות.
  זירת הקרבות: בעמוד זה, תוכלו להזמין משתמשים אחרים מליגת הפוקימונים לקרב פוקימונים. על שני המשתמשים להיות באותו המחוז על מנת להילחם.
  זאת ועוד, ישנה אפשרות לקבוע האם הקרב יהיה קרב רגיל (הרייטינג יעלה/ירד עקב הקרב וניתן להמר סכום כסף אשר מנצח הקרב יזכה בו) או קרב ידידות (הרייטינג לא יעלה/ירד עקב הקרב).

  קרבות מדורגים:


  בעמוד זה, תוכלו לחפש קרבות נגד מאמנים אחרים, האופציה הזו היא בנוסף לקרבות זירה רגילים. על כל ניצחון שתנצחו מול שחקן אחר תקבלו 10 גביעים.
  האופציה שמסומנת באדום היא קרב ידידות, בקרב ידידות לא יהיה רווח לשחקן המנצח ולא הפסד לשחקן המפסיד. בקרב ידידות השחקן יוצר חדר, ובעצם מחכה ששחקן אחר ייכנס לחדר כדי שיתחילו את הקרב.
  האופציה שמסומנת בירוק היא קרב מדורג, בקרב מדורג כל שחקן שרוצה להילחם ולהרוויח גביעים ילחץ על האופציה הזאת וכל שחקן אחר בליגה יראה שאותו שחקן מחפש להילחם, ההפרש של מספר הגביעים לא יעלה על 50 גביעים בין שחקן ליריב שלו
  מה שמסומן בצהוב אלו הקרבות האחרונים שנערכו בקרבות המדורגים.
   
  כמו כן, יש גם טבלה שמראה את המובילים בדירוג הגביעים, הטבלה נמצאת בדף הראשי של הליגה.
   
  הליגה: הליגה של ליגת הפוקימונים היא טורניר רשמי המנוהל על ידי ההנהלה אשר במהלכה מתחרים 16 משתמשים על תואר "אלוף הליגה" ועל הפרסים השווים ביותר הזמינים באותה תקופה לליגת הפוקימונים (זהב, אגדיים, כסף, מטבעות ועוד).
  לרוב, המשחקים של הליגה מתקיימים פעם בשבוע ועל המשתתפים לעדכן את מנהלי הליגה בתוצאות המשחקים עד הערב.
  הליגה מתרחשת פעם בכמה חודשים.


  מירוץ: בעמוד זה, ניתן לאתגר משתמשים אחרים למירוץ בין פוקימונים. ניתן להמר כל כסף וזהב שיינתן למנצח.
  ניתן להתחרות במירוץ 5 פעמים ביום.
  הפוקימון המשתתף במירוץ הוא הפוקימון המהיר ביותר הנמצא בבעלותכם והוא נבחר אוטומטית.

  כדי להזמין מאמן למירוץ, יש למלא את הפרטים הדרושים (שם משתמש, סכום ההימור) וללחוץ על "הזמן!". 

  לאחר זמן קצר, תופיע בהתראות שלכם התראה חדשה.
  אם ניצחתם במירוץ, תופיע לכם ההודעה הבאה:
  "ניצחת במירוץ! ה-(פוקימון שאיתו עשית את המירוץ) סיים ב29 שניות. וה-(פוקימון שהיריב שלך עשה איתו את המירוץ) מ(השחקן שאיתו עשית) שלך סיים ב30 שניות".
  אם הפסדתם במירוץ, תופיע לכם ההודעה הבאה:
  "הפסדת במירוץ! ה-(פוקימון שאיתו עשית את המירוץ) פגע בעץ ונפל. וה-(פוקימון שהיריב שלך עשה איתו את המירוץ) מ(השחקן שאיתו עשית) שלך סיים ב93 שניות".

  במידה ומשתמש הזמין אתכם למירוץ, תופיע לכם התראה חדשה ב-"התראות".
  (השחקן שרוצה להזמין) רוצה להזמין אותך מירוץ על (סכום כסף) אשר, דחה.
  אם ברצונכם לאשר את המירוץ לחצו על "אשר" ואם ברצונכם לדחות את המירוץ לחצו על "דחה".
  אם אישרתם את המירוץ, תופיע לכם ההודעה הבאה:
  "אישרת למירוץ בהצלחה והפוקימונים התחילו לרוץ".
  אם דחיתם את המירוץ, תופיע לכם ההודעה הבאה:
  "דחית את המירוץ בהצלחה".

  גניבה: אפשרות זו מתירה למשתמשים לנסות לגנוב כסף ממשתמשים אחרים בליגת הפוקימונים (כסף אשר לא הופקד בבנק).
  משתמש רגיל יכול לגנוב פעם אחת ביום בעוד משתמש+ יכול לגנוב 3 פעמים ביום.

  על מנת לגנוב ממשתמש, הקלידו את שם המשתמש המבוקש ולחצו על "גנוב!".
  אם תצליחו, תגנבו חלק מהכסף של המשתמש. אם תכשלו, תשלחו לא.
  שימו לב, כאשר אתם גונבים ממשתמש (גם אם הגניבה נכשלה), הוא מקבל התראה על כך.

  ריגול: אפשרות זו מתירה למשתמשים לנסות לרגל אחר משתמשים אחרים בליגת הפוקימונים תמורת 2,500 כסף.

  בעזרת הריגול, אתם יכולים לגלות את השישייה של המשתמש, המחוז בו המשתמש נמצא וכמות הכסף וכמות הזהב הנמצאים ברשותו.
  המשתמש שאחריו תרגלו לא יקבל התראה על הריגול. אם תתפסו, תשלחו לכלא (עם זאת, ישנן פעמים בהן הריגול ייכשל ולא תישלחו לכלא).
  על מנת לרגל אחר משתמש, כתבו את שם המשתמש שלו ולחצו על "ריגול".
  אם הריגול הצליח, תופיע ההודעה הבאה עם פרטי המשתמש שצוינו למעלה:

  אם הריגול נכשל, תופיע ההודעה הבאה:


  קבוצות: בליגת הפוקימונים, ישנה אפשרות לפתוח ו/או להצטרף לקבוצה. בקבוצות, מאמנים יכולים לפרסם עדכונים, לערוך תחרויות וחידונים לחברי הקבוצה ועוד.
  דוגמה לדף של קבוצה:

  • יצירת קבוצה: תצרו קבוצה משלכם.
  • קבוצות: רשימת כל הקבוצות בליגת הפוקימונים המסודרות לפי הדירוג שלהם.
  במידה ופתחתם קבוצה משלכם, יתווספו לכם אפשרויות נוספות.
  • הקבוצה שלי: מעביר אתכם לקבוצה שלכם.
  • ניהול דרגות: ניהול הדרגות של חברי הקבוצה שלכם.
  • חנות הקבוצה: חנות עם חפצים אשר יכולים לעזור לחברי הקבוצה בעת גלישתם בליגת הפוקימונים (+35% ניסיון, +20% אחוזי לכידה, תוספת נקודות לדרגה ועוד).
  החפצים עולים כסף וזהב (הכסף והזהב נלקחים מהכסף והזהב המשותפים של הקבוצה ולא מכסף והזהב האישי של ראש הקבוצה) ותקפים ל-24 שעות מעת הקנייה.
  • חפצי הקבוצה: החפצים שקניתם בחנות הקבוצה.
  • הזמן שחקנים: הזמנת משתמשים אחרים בליגת הפוקימונים לקבוצה שלך.
  • תמונת נושא: שינוי תמונת הנושא של הקבוצה.
  • קבוצות: פורט למעלה.
  למדריך איך לנהל/לפתוח קבוצה, לחצו כאן.

  משחקונים: המשחקונים מעניקים נקודות נוספות בסטטים של הפוקימונים שלכם (במידה והצלחתם במשחקון).
  משתמש רגיל יכול לשחק בכל משחקון פעם אחת ביום לעומת משתמש+ אשר יכול לשחק בכל משחקון פעמיים ביום (עד 5 נקודות ביום למשתמש רגיל ועד 10 נקודות ביום למשתמשי+).
  הנקודה אשר תתקבל הנה רנדומלית וכך גם הפוקימון אשר יזכה בה (אם ברצונכם לחזק פוקימון ספציפי, וודאו כי הוא הפוקימון היחיד שבשישייה שלכם).

  דוגמה למשחקון:


  במידה והצלחתם במשחקון, תקבלו את ההתראה הבאה (הסטאט ישתנה בהתאם לסטאט שקיבלתם):

  במידה ונכשלתם במשחקון, תקבלו את ההתראה הבאה:

   

  המחוז:

  מרכז הפוקימונים: בעמוד זה, הנכם יכולים לרפא את הפוקימונים שלכם. לאחר שהפוקימון שלכם הובס ולא מסוגל עוד להילחם, רפאו אותו במרכז הפוקימונים.

  עבור משתמש רגיל, ריפוי של כל פוקימון לוקח 15 שניות ועבור משתמש+, ריפוי של כל פוקימון לוקח 5 שניות.
  על מנת לרפא את הפוקימון שלכם, לחצו על הריבוע הנמצא מימין לתמונת הפוקימון ולאחר מכן, לחצו על "ריפוי".
   
  בנק: בליגת הפוקימונים, ישנה אפשרות המאפשרת גניבת כסף ממשתמשים אחרים. על מנת שלא יגנבו את כספכם, מומלץ להפקידו בבנק.

  אינכם יכולים לקנות חפצים ו/או פוקימונים עם כספכם כאשר הוא מופקד בבנק ועליכם למשוך את כמות הכסף שהנכם רוצים קודם לכן.
  משתמש רגיל יכול להפקיד את כספו בבנק שלוש פעמים ביום בעוד משתמש+ יכול להפקיד את כספו חמש פעמים ביום.
  ניתן למשוך כסף מן הבנק כמה פעמים שרוצים.
  כדי להפקיד את כספכם בבנק, כתבו במלבן הריק את סכום הכסף שברצונכם להפקיד ולאחר מכן, לחצו על "הפקד בבנק".
  כדי למשוך את כספכם מהבנק, כתבו במלבן הריק את סכום הכסף שברצונכם למשוך ולאחר מכן, לחצו על "משוך מהבנק".
  יש אפשרות מתחת לזה לשלוח לשחקן שאתם רוצים לפנק בזהב בכסף כי הוא עזר לכם או תרם לכם ואתם רוצים להחזיר. את שמים את הסכום למטה ולוחצים "שלח כסף/זהב.


  יש לכם אפשרות דרך הבנק גם לתרום לקבוצה שלכם. אתם שמים את הסכום שאתם רוצים לתרום ולוחצים "תרום לקבוצה".
   
  • טורניר הדייג: בטורניר הדייג תצטרכו ללחוץ על התמונה בעמוד ולנסות לדוג. כמה שהניקוד שלכם גבוה יותר, כך טוב יותר.
  בסופו של יום, שלושת המאמנים עם הניקוד הגבוה ביותר יזכו בפרסים.
  כדי לדוג, יש לקנות חכת דייג בשוק.
  שימו לב, כאשר אתם דגים, התוצאה הקודמת שלכם נמחקת והחדשה נשמרת, גם אם היא נמוכה יותר.

   
  • מעון הפוקימונים: בית הספר בו תוכלו לשכן את הפוקימונים שלכם בעלות של 250 כסף.
  הפוקימון שלכם לא ילמד מתקפות חדשות או יתפתח בזמן שהותו במעון הפוקימונים.
  על כל רמה שהפוקימון שלכם עולה, תיאלץ לשלם תוספת של 500 כסף
  שימו לב, הפוקימון שלכם לא יכול לעלות יותר מ-15 רמות בבית הספר לפוקימונים.

   
  מעבר בין מחוזות: תוכלו לעבור בין המחוזות השונים ולהילחם נגד הפוקימונים המגוונים הנמצאים בכל מחוז.
  על מנת לעבור בין מחוזות עליכם לשלם בסכום כסף. מהמחוז הראשון קאנטו שהוא הכי זול עד למחוז גאלאר שהוא הכי יקר. בין מחוז למחוז המחיר עולה ועולה בהתאם לכמות הפוקימונים שיש לך.
   
   
  מגורי פוקימונים: כל שחקן מתחיל עם קופסה בתור בית. ניתן לאחסן בה עד שני פוקימונים.
  בהמשך, ניתן לקנות בתים מתקדמים יותר כמו:
  - בית קטן מעץ אשר מאפשר החזקה של עד 20 פוקימונים.
  - בית בינוני עם גינה ואגם המאפשר החזקה של עד 100 פוקימונים.
  - וילה עם גינה גדולה וברכת שחייה ענקית המאפשרת החזקה של עד 500 פוקימונים.
  - יישוב פוקימונים המאפשר החזקה של עד 800 פוקימונים.
  כאשר אין לכם יותר מקום בבית, לא תוכלו ללכוד יותר פוקימונים.
  כדי לקנות בית, סמנו אותו ולאחר מכן, לחצו על "קנה!".

   
  • בית הרבייה: בית הרבייה הוא דרך להרבות את הפוקימונים שלכם.
  על מנת להרבות פוקימונים, עליכם לעמוד במספר דרישות: צריכים להיות ברשותכם אבן רבייה, 150 זהב, פוקימון מסוג זכר ופוקימון מסוג נקבה.
  מומלץ להרבות פוקימונים עם אבן הגנה אך דבר זה בגדר המלצה ולא בגדר חובה.
   
  ניתן למצוא את אבן הרבייה בטבע בעוד את אבן ההגנה ניתן להשיג רק על ידי קנייה ממשתמשים אחרים, קודי הפתעה וחידונים.
  אבן ההגנה משפרת את סיכוי ההצלחה של הרבייה שלכם מ-15% ל-25%.
   
  ישנן שלוש תוצאות אפשריות לרבייה: כישלון, פוקימון תינוק או הצלחה.
  אם הרבייה תיכשל, לא תקבלו אף פוקימון.
  אם יצא לכם פוקימון תינוק, תקבלו פוקימון אקראי מסוג תינוק.
  אם הרבייה תצליח, תקבלו פוקימון זהה לפוקימון מסוג הנקבה או לפוקימון מסוג הזכר.

   
  כלא: כאשר אתם נמצאים בכלא, אינכם יכולים לבצע פעולות בליגת הפוקימונים.
  על מנת לצאת מן הכלא עליכם להמתין את הזמן הרשום לכם. אפשרות אחרת היא שמשתמש אחר ישלם ערבות על מנת להוציא אתכם מן הכלא או ינסה להבריח אתכם מן הכלא (מה שמסכן אותו בכניסה לכלא בעצמו).
  תוכלו להיכנס לכלא דרך גלגל המזל, ניסיון גניבה כושל וכיו"ב.

   
  • הטלת מטבע: הימור של עץ או פלי.
  בחרו את סכום ההימור שלכם והטילו את המטבע. אם יצא פלי, ניצחתם וזכיתם בסכום כפול מהסכום אותו הימרתם.

   
  • גלגל המזל: ניתן לסובב את גלגל המזל על מנת לזכות בפרסים שונים, כגון: כסף, זהב, נקודות לדרגה ועוד.
  עם זאת, ייתכן שהמשתמש שלכם יישלח לכלא מגלגל המזל.
  • משתמש רגיל יכול לסובב את גלגל המזל 3 פעמים ביום בעוד משתמש+ יכול לסובב את גלגל המזל 6 פעמים ביום.

   
   
  • לוטו: הלוטו הוא הגרלה. ניתן לקנות עד עשרה כרטיסים ובסוף כל יום (00:00) יוכרז הזוכה.
  הסכום שבו יזכה יהיה הסכום של כל הכרטיסים שנמכרו ביחד + 5 זהב.

   
  • מרוצי רייהורן: בעמוד זה מתחרים 8 רייהורנים. בסוף כל יום - אחד מהם יהיה הזוכה שזכה במקום הראשון במירוץ.
  כל המאמנים שהימרו נכון על הרייהורן שיזכה במקום הראשון במירוץ, יזכו בשלל - סכום הזהב בקופת ההימורים של המירוץ.
  במידה ומספר מאמנים הימרו על אותו הרייהורן, הזהב יתחלק ביניהם שווה בשווה.
   

   
   
  המרכזיה:

  • פצח את הכספת: נסו לפרוץ את הכספת. ישנם המון צירופים אפשריים שניתן לנסות.
  על כל ניסיון, 200 כסף יועברו לכספת.
  אם תפתרו את הקוד, כל הכסף בכספת יועבר לחשבון המשתמש שלכם.

   
  • חבילת הפתעה: חבילת הפתעה תתקבל בעזרת קוד שתצטרכו להזין בעמוד שלה.
  מדי פעם, יצוצו חידות בליגת הפוקימונים (הן יהיו בתוך מלבן בצבע אדום-ורוד בראשית הדף) שאחד מהמנהלים/משתמשי התמיכה חיבר והתשובה לחידה תהיה הקוד.
  בנוסף, תוכלו למצוא קודים לחבילות הפתעה בעמוד הפייסבוק של ליגת הפוקימונים ובפורום ליגת הפוקימונים.

  •המומחה להזהבת פוקימונים: 
  מדענים גילו דבר חדש:
  גילינו דרך להפוך את הפוקימון שלך לפוקימון זהב!
  התהליך יקר ויוקרתי.
  תוכל להפוך את הפוקימון שלך לפוקימון זהב תמורת סכום זהב מסוים.
  שימו לב! ניתן להזהיב פוקימון רק מגיל 18 ומעלה
  עלות הזהבה:
  נפוץ - 5 זהב
  נדיר - 15 זהב
  נדיר מאוד - 50 זהב
  מגה - 100 זהב
  אגדי - 150 זהב
  נכחד - 400 זהב
  טיטאן - 800 זהב

  מלמד השמות: בעמוד זה, ניתן לשנות את השמות של הפוקימונים שלכם בעלות של 1,000 כסף.
  דוגמה לפוקימון אשר שונה לו השם:


  • שינוי צורה ל-Arceus: ניתן לשנות את סוגו של הפוקימון האגדי Arceus (ארכאוס) במשחק.
  כאשר השינוי מתבצע, כל הארכאוסים במשחק (לא רק הארכאוס של המאמן הספציפי ששינה) ישתנו לאותו סוג פוקימון.
  על מנת לשנות את סוגו של ארכאוס, אתם צריכים Arceus בבעלותכם ולשלם 250 זהב.

  ניתן לגשת לעמוד זה מדרגה 8 ומעלה.
  אבן האוונט היומי: אבן האוונט היא אבן אשר נמצאת אצל אחד הפוקימונים בטבע. המשתמש הראשון אשר מוצא בה, זוכה בה (כלומר, ישנו זוכה אחד בלבד בכל יום).
  בסוף כל יום, המשתמש שמצא את אבן האוונט זוכה ב-10,000 כסף ו-20 זהב.
   

   
  חנות הזהב: בתוך החנות אפשר לקנות שני חפצים התמונה הבאה תראה בדיוק מה החפצים ומה הם עושים:

   
   
  השוק: בשוק, הנכם יכולים לרכוש חפצים אשר ישמשו אתכם בעת המשחק.

  • פוקדורים: על מנת ללכוד פוקימונים, נדרשים פוקדורים. לכל פוקדור יש את היתרון שלו- פוקדור אשר שימושי נגד פוקימוני מים, פוקימוני אשר מגדיל את סיכוי הלכידה של הפוקימונים פי 2 ועוד.
  על מנת לקנות פוקדור, רשמו את כמות הפוקדורים שברצונכם לרכוש מסוג הפוקדור שהנכם רוצים ולחצו על "קנה פוקדורים".

  • שיקויים: שיקויים יכולים להחזיר נקודות חיים לפוקימון שלכם (גם בעת קרב).
  על מנת לקנות שיקוי, רשמו את כמות השיקויים שברצונכם לרכוש מסוג השיקוי שהנכם רוצים ולחצו על "קנה שיקויים".

  • חפצים: החפצים מאפשרים לכם יכולות חדשות.
  - התיבות אחראיות על גודל סל החפצים שלכם.
  - האופניים מאפשרים לכם לברוח מקרב.
  - חליפת מערה וחכת הדייג מאפשרות לכם להילחם באזור במערה ובאזור המים ב-"התקפה" בהתאמה.
  - שבבי הפוקדקס והפוקדקס נדרשים על מנת להפעיל את הפוקדקס.
  כדי לקנות חפץ, סמנו אותו ולאחר מכן, לחצו על "קנה חפצים".

  • חפצים מיוחדים: החפצים המיוחדים מעלים את הסטאטים של הפוקימון שלכם ב-3 כל פעם (עד תוספת של 75 נקודות לכל סטאט).
  כשהפוקימון מוזהב תוכלו להוסיף עוד 5 לכל סטאט (עד תוספת של 15 נקודות לכל סטאט)
  הסוכרייה הנדירה מעלה את הפוקימונים שלכם רמה אחת.

  • אבנים: אבנים נדרשות לפיתוח פוקימונים מסוימים. 
  על מנת לקנות אבן, רשמו את כמות האבנים שברצונכם לרכוש מסוג האבן שהנכם רוצים ולחצו על "קנה אבנים".

  • התקפות: התקפות אשר אתם יכולים לקנות וללמד את הפוקימונים שלכם.
  לפני שאתם קונים TM (התקפה) בחנות על מנת ללמד פוקימון מסוים, וודאו כי הוא מסוגל ללמוד את אותה מתקפה.
  על מנת לקנות התקפה, רשמו את כמות ההתקפות שברצונכם לרכוש מסוג ההתקפה שהנכם רוצים ולחצו על "קנה התקפות".
  כדי לקבל מידע נוסף על ההתקפה, חזרו ל-"מידע על התקפות" אשר נמצא בקטגוריית ראשי.

  • ביצי פוקימון: בעמוד זה, ניתן לקנות ביצי פוקימון. ביצה של פוקימון תבקע לפוקימון אקראי אשר עומד בדרישות של הביצה שקניתם.
  הפוקימון שיקבע מן הביצה יהיה ברמה 5, יהיה פוקימון מהמחוג בו אתם נמצאים, יהיה ברמת הנדירות אשר צוינה מתחת לביצה ויהיה מסוג הפוקימון אשר צוין מתחת לביצה.
  כדי לקנות ביצת פוקימון, סמנו אותה ולאחר מכן, לחצו על "קנה פוקימון".


   

   
  • משנה המצבים: ניתן לשנות את מצב הפוקימון שלך בעזרת אבן מיוחדת הנקראת אבן מצב שניתן למצוא בקרבות בטבע.
  מחיר השינוי הוא 100 זהב וניתן לבצע את שינוי זה פעם אחת בלבד על כל פוקימון.
  שימו לב, אם הפוקימון שלכם ברמה 100, הסטאטים שלו לא ישתנו.
   

   
  • אשף הטבעות: תוכלו למצוא טבעות שונות (טבעת התקפה, טבעת מהירות וכיו"ב) בזמן קרבות בטבע.
  כל טבעת מוסיפה 2 נקודות לאחד הסטאטים של הפוקימון שלכם (בהתאם לטבעת).
  על מנת להשתמש בטבעת תצטרכו להיכנס לעמוד זה ולשלם 15 זהב לאגדי ועוד 15 זהב לנכחד/טיטאן.
  שימו לב, הפוקימון שלכם צריך להיות ברמה 100 אם ברצונכם לתת לו טבעת.
  מומלץ להשים טבעות רק על אגדים, נכחדים וטיטאנים חזקים.

   
   
  מנהל האוצרות: במנהל האוצרות נמצאות כל התיבות כסף/זהב/פלטיניום/טיטניום. נמצאות גם מפתחות ברזל/זהב/שמימי. במנהל האוצרות אתם פותחים את התיבות שאתם רוצים במידה ויש לכם ואתם יכולים להוציא פוקימונים, כסף, זהב ומטבעות. נדירות הפוקימון וכמות הכסף, זהב ומטבעות תלויות בכל תיבה ותיבה דוגמא להלן:
   
   
  רשימת העברות: רשימת העברות מאפשרת למשתמשי ליגת הפוקימונים למכור את הפוקימונים שלהם בזהב ו/או כסף.
  תוכלו להשתמש בפילטרים על מנת לצמצם את הרשימה: פוקימונים נדירים מאוד, פוקימונים ממין נקבה, פוקימונים עד מחיר מסוים וכיו"ב.
  פרטים נוספים על רשימת העברות, כגון איך למכור פוקימון ואיך לבטל מכירת פוקימון, מפורטים ב-"פרק 3- הפוקימונים שלי" בנושא "מכור".
  אם אתם מתכננים עסקה, מומלץ להשתמש בתיווך עסקאות.

   
  • מרכז ההחלפות: מרכז ההחלפות מאפשר החלפות בין פוקימונים של משתמשים בליגת הפוקימונים.
  תוכלו להציע את הפוקימונים שלכם להחלפה, או להפך- להציע על פוקימונים של משתמשים אחרים.
  על מנת להציע פוקימון מסוים עבור פוקימון אחר, עליכם להוסיף אותו למרכז העברות. 
  בנוסף, תוכלו להציע עבור פוקימון מסוים יותר מרק פוקימון אחר. ניתן להציע גם אבנים, כסף וזהב.
   
  סוחרי פוקימונים: בעמוד זה, ניתן לסחור בפוקימונים עם סוחרי פוקימונים (פוקימון עבור פוקימון). זוהי פעילות אשר מתאפסת כל יום ב00:00.
  הפוקימון המוחלף נדרש להיות בשישייה בעת המסחר.
  רמת הפוקימון שתקבלו תהיה שווה לרמת הפוקימון שנתתם ומצב הפוקימון שתקבלו יהיה רנדומלי.
  בשביל לעדכן את הסטטיים של הפוקימון שקיבלתם, עליכם לאמן את הפוקימון רמה.
  שימו לב, ישנן רק 3 החלפות כל יממה ולאחר שמשתמש ביצע החלפה, היא לא תהיה זמינה למשתמשים אחרים. במידה ואתם רואים החלפה טובה, זכרו לעשות זאת במהירות, אחרת משתמש אחר עלול לבצע אותה לפניכם.

  כדי לסחור עם אחד מסוחרי הפוקימונים, יש ללחוץ על הכפתור הכחול הנמצא לידו (השם בכפתור ישתנה בהתאם לסוחר הפוקימון עמו בחרתם לבצע את העסקה).
  לאחר שתלחצו על כפתור זה, תופיע לכם הודעה שהעסקה התבצעה.
  לאחר שביצעתם עסקה עם סוחר פוקימון או משתמש אחר ביצע את העסקה עם סוחר הפוקימון לפניכם, תופיע הודעה בסגנון הבא:

   

  • לימוד מתקפות: בעמוד זה, תוכלו ללמד את הפוקימון שלכם מתקפות שהוא כבר שכח או פספס.
  עבור כל מתקפה תאלצו לשלם 25 זהב.



  מרכז המסחר: בעמוד זה, ניתן לסחור ב-2 קטגוריות שונות: כסף/זהב, מסחר בחפצים.

  • מסחר בכסף/זהב: מסחר בכסף וזהב. סחרו עם משתמשים אחרים בכסף תמורת זהב או בזהב תמורת כסף.
  • מסחר בחפצים: תוכלו למכור את החפצים שלכם או לקנות חפצים של משתמשים אחרים. במסחר בחפצים ניתן למכור פוקדורים, אבנים, טבעות וכיו"ב.
   

  תקשורת:
  דואר נכנס: דרך נוספת להיכנס להודעות הפרטיות שלכם.
   
  שלח הודעה: שלחו הודעה למשתמש אחר. הקלידו את שם המשתמש המבוקש ושלחו לו הודעה פרטית.

   
  התראות: דרך נוספת להיכנס להתראות שלכם.
   
  רשימת חברים: רשימת החברים שלכם. תוכלו להוסיף כאן חברים.

   
  רשימת חסומים: רשימת החסומים שלכם. משתמשים חסומים לא יכולים לשלוח לך הודעה פרטית ואתה לא יכול לשלוח להם.
   
  צ'אט: פותח את הצ'אט בחלון חדש.

   
  חיפוש שחקן: אתם רושמים את השלוש אותיות הראשונות בחיפוש השחקן וזה יביא לך את השמות של השחקנים עם שלוש האותיות האלה.

   
  פורום: מעביר אותך לפורום הליגה.
  לחצו כאן לעבור לפורום הליגה.
   

  הערות:

  צוות ליגת הפוקימונים: לכל בעיה, שאלה או בקשה, הנכם מוזמנים לפנות אל הצוות הנפלא של ליגת הפוקימונים שיענה לכם בהקדם האפשרי.
  הבעלים של האתר הוא TheUnreal אשר מסומן ברשימת המחוברים בצבע אדום.
  המנהלים הם Obelisk. הם מסומנים ברשימת המחוברים בצבע כחול.
  את רשימת חברי צוות התמיכה ניתן לראות כאן. הם מסומנים ברשימת המחוברים בצבע ירוק זכרים וורד נקבה (מופיעים בצ'אט בצבעים ירוק וורוד).

  רוב המידע נלקח מכאן: 
   ~אשמח לתגובות והערות בנוגע למדריך ~
   
   








 2. שווה
  Hero קיבל סימון אהבתי מ Shadow Sonic ב מדריך | החפצים שניתן למצוא בקרבות שדה   
  ~ שלום לכל השחקנים ~
  עם הזמן נוספו חפצים חדשים לליגה והמדריך הבא יפרט על כל החפצים שניתן למצוא.
  כמובן שיש את המדריך הזה הידוע לכולם: 
  אבל המדריך הזה הוא לא מעודכן אז לקחתי יוזמה לחדש את המדריך ולרענן אותו.
  מידע כללי:
  *הסיכויים למציאת כל פריט ופריט חסויים על פי הוראות ההנהלה, ונכון לעכשיו יישארו כאלה. למרות זאת, פורסם מד הערכה כללי לתדירות מציאת החפץ.
  *בהמשך המדריך, הכוונה ב"תדירות מציאת החפץ" היא כמובן יחסית. אם נרשם שתדירות המציאה גבוהה לא אומר שקיים סיכוי גדול שהחפץ ימצא בכל כמה קרבות.
  *למידע נוסף אודות החפצים, ניתן לחפש חפץ מסוים בדף הבא: http://www.pokeisrael.net/?page=itemlist.
  המדריך יסודר לפי 3 נושאים
  שם החפץ
  תדירות החפץ
  מידע.

  רשימת החפצים הקיימים במשחק:
   
  1. פוקדורים.  תדירות מציאת החפץ: גבוהה מאוד מידע: המשתמש מוצא פוקדור מסוים שאיתו יוכל ללכוד פוקימונים בטבע. כל סוגי הפוקדורים ניתנים למציאה חוץ מ-מאסטר בול,פוקדור טרף,פוקדור מתכת,פוקדור זהב.     2. שק שלל. 
  תדירות מציאת החפץ: משתנה לפי סוג השקים:
  זעיר- גבוהה מאוד.
  קטן - גבוהה מאוד.
  בינוני - בינונית.
  גדול - בינונית.
  ענק - נמוכה.
  עצום - נמוכה
  מידע: במציאתו, המשתמש מקבל סכום אקראי של זהב וכסף, כמות הזהב והכסף גדלה ככל שהשק יותר נדיר.
   
  3. מטבע.
  תדירות מציאת החפץ: גבוהה. ניתן לקבל מטבע על ידי הריגת אגדי בקרב שדה.
  מידע: בעזרתו, ניתן לקנות פריטים שונים ומגוונים בחנות המטבעות.
  קישור לחנות המטבעות: לחיץ
   
  4. אבן מגה - 
  תדירות מציאת החפץ: בינונית.
  מידע: בעזרתו, ניתן לפתח פוקימונים מסוימים לצורת המגה שלהם בתוספת של תשלום סמלי.
  מחירי פיתוח ביחס לנדירות הפוקימון:
  נפוץ - 10 זהב.
  נדיר - 30 זהב.
  נדיר מאוד / התחלתי - 50 זהב.
  אגדי - 150 זהב.
   
  5. אבן מצב - 
  תדירות מציאת החפץ: בינונית.
  מידע: בעזרתו, ניתן לשנות את מצב הפוקימון שלכם בתוספת תשלום סמלי של 100 זהב. ניתן להשתמש באבן מצב פעם אחת בלבד על כל פוקימון.
  קישור לדף משנה המצבים: לחיץ
   
  6. אבן רבייה - 
  תדירות מציאת החפץ: בינונית.
  מידע: בעזרתו, ניתן להרבות פוקימונים (זכר ונקבה) בבית הרבייה בתוספת תשלום סמלי של 100 זהב + 100,000 כסף ובכך קיים סיכוי ליצירת פוקימון חדש.
  אפשרויות הרבייה: 
  קיים סיכוי שהרבייה תיכשל.
  קיים סיכוי שהרבייה תצליח חלקית, והפוקימון המתקבל ממנה יהיה פוקימון תינוק - פוקימון השונה מהאבא / האמא.
  קיים סיכוי שהרבייה תצליח והפוקימון יהיה זהה לאבא / לאמא.
  קישור לדף הרבייה: לחיץ
   
  7. אבן הגנה -
  תדירות מציאת החפץ: בלתי אפשרית. ניתן להשיג אך ורק על ידי זכייה בקודי הפתעה, בקנייה בנקודות פרמיום או בקנייה בשוק במחיר של 1,000 זהב.
  מידע: בעזרתו, ניתן להגדיל את סיכויי הרבייה כך שהסיכוי שהפוקימון שיצא יהיה זהה לאבא / לאמא יהיה גדול יותר ב15%.
  8. אבן הגנה  כסופה-
  תדירות מציאת החפץ: בלתי אפשרית. ניתן להשיג אך ורק על ידי זכייה בתחרויות ואוונטים מטעם הנהלת המשחק.
  מידע: בעזרתו, ניתן להגדיל את סיכויי הרבייה כך שהסיכוי שהפוקימון שיצא יהיה זהה לאבא / לאמא יהיה גדול יותר ב20%.
  8. אבן הגנה מוזהבת - 
  תדירות מציאת החפץ: בלתי אפשרית. ניתן להשיג אך ורק על ידי זכייה בתחרויות ואוונטים מטעם הנהלת המשחק.
  מידע: בעזרתו, ניתן להגדיל את סיכויי הרבייה כך שהסיכוי שהפוקימון שיצא יהיה זהה לאבא / לאמא יהיה גדול יותר ב25%.
  8. אבן הגנה שמיימית- 
  תדירות מציאת החפץ: בלתי אפשרית. ניתן להשיג אך ורק על ידי זכייה בתחרויות ואוונטים מטעם הנהלת המשחק.
  מידע: בעזרתו, ניתן להגדיל את סיכויי הרבייה כך שהסיכוי שהפוקימון שיצא יהיה זהה לאבא / לאמא יהיה גדול יותר ב30%.
  9. אבן האוונט - 
  תדירות מציאת החפץ: נמוכה מאוד. ניתן למצוא את החפץ פעם אחת ביום על ידי שחקן אחד בלבד, בכל יום היא מתחבאת אצל פוקימון אחר.
  מידע: המשתמש שמוצא את אבן זו, זוכה באיפוס המשחק של אותו היום ב-20 זהב, 10,000 כסף ובתואר "אוונט מאסטר".
  קישור לדף אבן האוונט: לחיץ
   
  10. טבעות - 
  תדירות מציאת החפץ: נמוכה.
  מידע: בעזרתן, ניתן לשפר סטאט מסוים אצל הפוקימון ב-2 נקודות כוח בתוספת תשלום סמלי. 
  לפוקימון טיטאן\נכחד העלות לשים טבעת היא 30.
  לפוקימון אגדי\מגה\נדיר מאוד\נדיר\נפוץ העלות לשים טבעת היא 15.
  לכל טבעת יש ייחוד שונה משלה -
  טבעת התקפה- מעלה 2 בסטאט ההתקפה.
  טבעת הגנה- מעלה 2 בסטאט ההגנה.
  טבעת מהירות- מעלה 2 בסטאט המהירות.
  טבעת התקפה מיוחדת- מעלה 2 בסטאט ההתקפה המיוחדת.
  טבעת הגנה מיוחדת- מעלה 2 בסטאט ההגנה המיוחדת.
  טבעת חיים- מעלה 2 בסטאט החיים.
  טבעת יהלום- מעלה 1 בכל הסטאטים.
  טבעת אבן האודם- מעלה 8 בסטאטים רנדומלים.
  טבעת אבן האבדון- מעלה 7 כוח לסטט אחד רנדומלי
   ניתן להשתמש בטבעות אך ורק על פוקימונים ברמות 100.
  קישור לדף הטבעות: לחיץ
   
  11. תיבות - 
  תדירות מציאת החפץ:
  תיבת כסף - גבוהה
  תיבת זהב - בינונית
  תיבת פלטניום - נמוכה
  תיבת טיטניום - לא ניתן למצוא בטבע, אך ניתן לזכות בה בליגת הקרבות של האתר ובאיוונטים מיוחדים של ההנהלה.
  מידע: בכל תיבה מסתתר סכום זהב בטווח מסוים, סכום כסף בטווח מסוים, סכום מטבעות בטווח מסוים ופוקימון. ככל שהתיבה יותר נדירה, כך טווח הזהב, הכסף והמטבעות שבה יהיה גדול יותר, ונדירות הפוקימון תהיה נדירה יותר.
  מתיבת כסף יוצא פוקימון התחלתי.
  מתיבת זהב יוצא פוקימון בהתפתחות מגה.
  מתיבת פלטינום יוצא פוקימון אגדי.
  מתיבת טיטניום יוצא פוקימון נכחד/טיטאן.
  קישור לדף התיבות: לחיץ
   
  12. מפתחות - 
  תדירות מציאת החפץ: מפתחות הברזל והזהב תדירותן נמוכה ומפתח שמיימי לא ניתן למציאה.
  מידע: בעזרתן ניתן לפתוח את התיבות.
  מפתח - ברזל פותח את תיבות הכסף והזהב.
  מפתח זהב - פותח את תיבות הפלטינום והטיטניום.
  מפתח שמיימי - מכפיל את הסיכוי ליציאת טיטאן מתיבת טיטניום.
   
  13. אבני חלום - 
  תדירות מציאת החפץ: נמוכה מאוד. את אבן החלום האדומה ניתן למצוא רק במערת הלבה ואת הכחולה ניתן למצוא רק באגם.
  מידע: בעזרתן, קיים סיכוי שמרביית שני Kyogre עם אבן חלום כחולה או מרביית שני Groudon עם אבן חלום אדומה תצא התפתחות הפרימל שלהם. הסיכוי לכך בשימוש אבני חלום הוא 30%. ללא אבני חלום, הסיכוי הוא 0.
   
  14. בקבוק אסור -
  תדירות מציאת החפץ: נמוכה מאוד.
  מידע: בעזרתו, ניתן לפתח את הפוקימון האגדי Hoopa לצורתו הנוספת Unbound Hoopa בתוספת תשלום סמלי של 500 זהב.
   
  15. חכת כסף - 
  תדירות מציאת החפץ: נמוכה מאוד. ניתן למצוא אותו אך ורק באגם ובחוף הים.
  מידע: בעזרת חכת הכסף, ניתן להגדיל את סיכוי יציאת פוקימון מוזהב בדייג ב-20%. במציאת החפץ, הוא נשאר במשתמש לצמיתות.
   
  16. עוגן קסום - 
  תדירות מציאת החפץ: נמוכה מאוד. ניתן למצוא אותו אך ורק באגם ובחוף הים.
  מידע: בעזרת העוגן קסום, על כל דייג שהמשתמש עושה הוא מקבל תוספת של 10% נקודות. הוא נשאר במשתמש לצמיתות. 
   
  17. אבן הקרח - 
  תדירות מציאת החפץ: נמוכה מאוד. ניתן למצוא אותו אך ורק על ידי קרבות מול פוקימונים מסוג מים\קרח.
  מידע: בעזרת אבן הקרח, ניתן לפתח את הפוקימונים אלולה וולפיקס ואלולה סנדשרו,אשר התפתחיותיהם לא ניתנות למציאה בטבע.
   
  18. פרח הגרסידאה - 
  תדירות מציאת החפץ: בלתי אפשרית. ניתן להשיג את החפץ בקנייה בשוק ב-30 זהב.
  מידע: בעזרת פרח הגרסידאה, ניתן לפתח את הפוקימון שיימין, לשיימין סקיי.
   
  19. חרב\מגן חלודים - 
  תדירות מציאת החפץ: נמוכה מאוד.
  מידע: בעזרת חרב חלודה ניתן לפתח את הפוקימונים: זשיאן, קאבפו לאורשיפו סגנון מכות מרובות ו את קאלירקס לקאלירקס רוכב צל.
  בעזרת מגן חלוד ניתן לפתח את הפוקימונים: זמזנטה, קאבפו לאורשיפו ו את קאלירקס לקאלירקס רוכב קרח.
   
   
  20. שואב המאורות -
  תדירות מציאת החפץ: נמוכה מאוד. ניתן למצוא אך ורק על ידי הבסת סלוגלאו\לונאלה בקרב שדה.
  מידע: בעזרת שואב המאורות ניתן לפתח את הפוקימון נקרוזמה ל-3 התפתחויות אפשריות.
   
  21. חפץ איוונט - 
  תדירות מציאת החפץ: משתנה,תלוי בסוג האיוונט.
  מידע: ברוב האיוונטים,ניתן להמיר את חפצי האיוונט לפרסים,אך בחלק מהאיוונטים,כדי לזכות בפרס צריך להיות המשתמש שאסף את הכמות הגדולה ביותר מאותו חפץ.
   
  22. דמויות -
  תדירות מציאת החפץ: נמוכה מאוד.
  מידע: השחקן המוצא את הדמות יוכל להחליף לדמות שמצא.
  23. שיקוי תחייה- 
  תדירות מציאת החפץ: נמוכה מאוד.
  מידע: חפץ המאפשר לשנות את הIV של פוקימון לבחירה. ניתן לשימוש פעם אחת.
  מומלץ להשתמש רק על פוקימונים מרמה 90 ומטה.
  קישור לדף שבו ניתן להשתמש בחפץ הנ"ל: לחיץ
   
  רוב המידע נלקח מכאן: 
  תאריך יציאת המדריך: 13/05/2020
  תאריך עדכון המדריך: 29/05/2022
   
  טוב אז עד כאן המדריך שלי, מקווה שעזרתי לכם 🙂
   
 3. לייק
  Hero קיבל סימון אהבתי מ clili ב ספיישל 600 מוניטין - עובדות וקונספירציות על פוקימון~   
  שלום לכולם~
  אין מה לומר, 600 מוניטין זה בהחלט כמות מכבדת שלא באה בקלות.
  לכבוד המאורע, חשבתי על אשכול מצוין שלדעתי יקבל אהדה רבה והנה הוא לפניכם~
   
  ~30 עובדות שלא ידעתם על פוקימון~
  1. אש ביפנית נקרא סאטושי על שם יוצר הפוקימון סאטושי טאג'ירי. 
  2. הרעיון שעמד מאחורי המצאת הפוקימון בא מסאטושי שאהב לאסוף חרקים ולשחק משחקים.
  3. הפוקימון הראשון שיוצרי הפוקימון המציאו הוא:  
  4. במקור השלישיית האגדיים של קאנטו היו:   אך היוצרים חשבו שזה יהיה מוזר שיש 2 ציפורים וכלב אחד ולכן הפכו את ארקניין לפוקימון רגיל ויצרו את  שיצטרף לשלישיית האגדיים.
  5.  הפוקימונים היטמונלי והיטמונצ'אן נקראים על שמם של המתאגרפים הידועים ברוס-לי וג'קי-צ'אן
  6. סוף שמם של הציפורים האגדיות: הם ארטיק(אונו) זאפ(דוס) ו-מול(טרס) ובספרדית - אחת שתיים ושלוש.
  7. (המשך לעובדה 6) בשפם של ראיקו זה 4 קודקודים במסיכה של אנטיי יש 5 קודקודים ועל ראשו של סוויקון יש משושה
  8.  (המשך לעובדה 6) על כל רג'י ממחוז הואן יש 7 נקודות על פרצופו.
  9. אם תהפכו את שם של אקנס וארבוק תגלו שיוצא לכם סנייק (באנגלית נחש) וקוברה.
  10. שמם המקורי של קופינג ווויזינג הוא בכלל NY (ניו יורק) וLA (לוס אנג'לס) על שם זיהום האוויר הנמצא בערים אלו.
  11. לפוקימון ספינדה יש מעל 4 מיליון צורות (לא כולל המוזהבים)
  12. השמות של סיידאק ושל גולדאק כנראה התבלבלו ליוצרים בכך ששמו של גולדאק (ברווז מוזהב)  לא מתאים לתיאור שלו למרות שלסיידאק כן מתאים.
  13. אם היה פוקימון שכלל את כל הסוגים הוא היה חלש רק למתקפות אבן. 
  14. במשחקים המקוריים וובאפט הוא הפוקימון היחידי שלא מסוגל ללמוד TM.
  15. החולשות של פוקימוני העל חושי הם דומים לפחדי בני האדם יש שפוחדים מחרקים יש שפוחדים מחושך ויש שפוחדים מרוחות.
  16. סוגי המתכת האופל והפייה לא הומצאו בבהתחלה במחוז קאנטו (מגנמייט ומגנטון לא היו סוגי מתכת אז).
  17. הפוקימון פרסקט נשלט ע"י הפטרייה שנמצאת על גבו ובכך הוא הפך לזומבי פוקימון.
  18. במקור האיש הזקן שהפריע בתחילת המשחק להמשיך ליער היה שיכור אבל בגלל שזה תוכן לילדים זה שונה ל-"עוד לא שתה את הקפה שלו".
  19. לאזוריל יש סיכוי של 75% להיות נקבה ו-25% להיות זכר אך למאריל יש סיכוי שווה לשני המינים, כך שאם אזוריל שלכם יתפתח יש לו סיכוי לשנות מין
  20. המתקפה היחידה של מג'יקארפ (ספלאש) תורגמה לא נכון וצריכה להיקרא בכלל הופ (קפיצה).
  21. דיגלט יכול ללמוד את המתקפות סקראטץ' (שריטה) וסלאש (חתיכה) למרות שאין לו ידיים.
  22. הפוקימון המלווה של אש לא היה אמור להיות פיקאצ'ו אלא בכלל קלפיירי.
  23. כשחושבים על זה אם סלווברו מאבד את הקונכייה שעל הזנב שלו הוא חוזר להיות סלוופוק
  24. ביפן היה משחק פוקימון שנקרא "פוקימון ירוק"
  25. שאקל הוא הפוקימון עם הבייס הגנה הכי גבוה - 230 גם ברגילה וגם במיוחדת.
  26. פיקאצ'ו הוא מספר 25 בפוקידע ומיאו מספר 52 ההפכים בין חתול לעכבר.
  27. לארביטאר שוקל יותר מנידוקינג.
  28. הפוקימון גולארק מבוסס על הגולם מפראג.
  29. גראודון הוא הפוקימון הכבד ביותר שיש שמשקלו מגיע כמעט לטון
  30. הגובה של אמפוליאון הוא כגובהו המשוער של נפוליאון בונפרטה שעל שמו הוא נקרא כך.
   
   
  ~מידע מטריד בפוקדקס על פוקימונים~
  1. דארומקה - אנשים בעבר נהגו להשתמש בגללים שלו לצורך חימום גופם.
  2. דריפלון- מתחזה לבלון נחמד וחוטף ילדים.
  3. ליטוויק -  שואב את אנרגיית החיים של אנשים ופוקימונים והופך אותה לדלק עבורו.
  4. קדברה - הוא בעצם ילד שהתעורר בבוקר וגילה שיש לו יכולות על חושיות.
  5. דראוזי - אוהב יותר לאכול חלומות של ילדים על פני חלומות של מבוגרים כי הם טעימים יותר.
  6. לאמפנט - הלהבה שלו בוערת בזכות הנשמות שהוא שואב, הוא נוהג ללכת לבתי חולים ולחכות למוות של אנשים.
  7. יאמאסק -  כל אחד מהם נושא מסיכה בצורת האדם שהיה פעם.
  8. דאסקלופס - היות וגופו חלול, השמועה אומרת שכל מה שייכנס לשם לא יחזור לעולם.
  9. דאסקאל - היות והוא אוהב לשמוע בכי של ילדים הוא דואג להפחיד ילדים.
  10. ספוינק - אם הוא יפסיק לקפוץ הוא ימות במקום, הקפיצה שלו  היא מה שמחזיקה אותו בחיים.
  11. האנטר - הלשון שלו עשויה מגז-מי שיקבל ממנה ליקוק גופו ירעד במשך זמן עד שהוא ימות.
  12. פאנטאמפ - הוא בעצם גזע עץ בעל דיבוק של נשמות של ילדים אחרי שמתו שנאבדו ביער.
   
   
  ~קונספירציות~
  1.  דיטו הוא בעצם שיבוט לא מוצלח שניסו לשבט את מיו , היות ופוקימונים אלו דומים גם בגודל גם בצבע (גם בצורה הזוהרת) וגם בעיקרון (ששניהם יכולים להשתנות לכל פוקימון שירצו) לשניהם אין מין,  לשניהם הבייס סטאטים זהים אינו מן הנמנע שדיטו יהיה שיבוט למיו. 
  2. גנגר וקלפייבל כמו דיטו ומיו גם הם פוקימונים די תואמים, צורת הגוף, המשקל והגובה יחסית קרובים אחד לשני וגנגר ידוע בתור פוקימון הצללים הייתכן שגנגר הוא צל של קלפייבל?
  3. הזנב של וובאפט זה הפוקימון עצמו! והגוף הכחול הוא רק מנגנון הגנה שיוצר תעתוע שזה הגוף המקורי שלו.
  4. בהתחשב בדמיון בין הפוקימונים יש אפשרות להגיד שקיובון הוא בעצם קנגאסקן קטן שאיבד את אימו וחבש את הגולגולת שלה על ראשו?
  5. באנימה יש סיפור שידוע לתושבי העיירה היה מגדל גדול שנשרף ובו היו 3 פוקימונים, הפוקימון הו-או החייה את אותם פוקימונים והפך אותם לסוויקון אנטיי וראיקו אפשר לומר שהפוקימונים שנשרפו היו ,  ו-?
   
  תודה ענקית לראיקוזה שעזר לי בעיצוב האשכול, ותודה לכל משתמשי הפורום שמעריכים את התכנים שאני מפרסם
  מקווה שאהבתם את האשכול, להתראות~
   
 4. לייק
  Hero נתן סימון אהבתי ל aviavi444 ב יורו- שמינית גמר   
  שלום לכולם
  כפי שכבר הבטחתי לכם הנה עוד אשכול בנושא יורו 2021 
  והפעם (מחיאות כפיים) שמינית גמר יורו 2021
   
  אז בלי הרבה עיכוב : הקבוצות שעלו לשמינית גמר היורו הן:
  ווילס
  דנמרק 
  איטליה
  אוסטריה
  הולנד
  צ'כיה
  בלגיה
  פורטוגל
  קוראטיה
  ספרד
  צרפת
  שוויץ
  אנגליה
  גרמניה
  שוודיה
  אוקראינה
   
  ומי שתשחק נגד מי בשמינית גמר:
  ווילס-דנמרק  (שבת, 27/06 19:00)
  איטליה-אוסטריה (שבת,27/06 22:00)
  הולנד-צ'כיה (ראשון,27/06 19:00)
  בלגיה-פורטוגל (ראשון, 27/06 22:00)
  קרואטיה-ספרד (שני, 28/06 19:00)
  צרפת-שוויץ (שני 28/06 22:00)
  אנגליה-גרמניה (שלישי 29/06 19:00)
  שוודיה-אוקראינה (שלישי 29/06 22:00)
   
  אשתדל לפרסם עוד אשכול בנושא אחרי השמינית גמר 
  מקווה שאהבתם 🙂 🙂
   
   
   
   
   
   
 5. לייק
  Hero נתן סימון אהבתי ל TheNightmare ב סיקור דמות-הוקאיי   
  היי לכולם, זה ראיקוזה :)
  וואיוואיוואי כמה זמן בלי אשכולות שלי! זה שיא חדש! טוב... אז... הנה אשכול, עוד אחד בסדרה המפוארת, האהובה והמגניבה של.... סיקור דמות!
  תיהנו! נראלי ~
   
  שם הדמות
  קלינט ברטון; הוקאיי (Hawkeye)
   
  תמונה

   
  כוחות
  אין סופר כוחות
   
  מקצוע
  סוכן שיל"ד (S.H.I.L.D) לשעבר, כיום אחד מהנוקמים
   
  יוצרי הדמות
  כרגיל, מארוול! (אם אתם רוצים גם מ-DC תגידו, כן?)
   
  משפחת הדמות
  הורים-הארולד ואדית, אח-צ'ארלס ברנרד. לפי הסרט יש לו גם אישה, שני ילדים וילדה, לא זוכר אם אמרו את השמות שלהם אפילו~
   
  היסטוריית הדמות
  לפי הקומיקס-האמת? לא יודע >< לא קראתי עדיין קומיקס איתו... אני יודע רק טיפה מחברים שלי, והנה הטיפה-בפעם הראשונה שהוא הופיע הוא היה נבל! וזהו ><
  לפי הסרטים-אין על העבר שלו הרבה... לפחות ממה שאני זוכר.
   
  מטרת הדמות
  אין מטרה מוגדרת; סתם עוזר לאנשים
   
  דעה אישית
  אין לי מספיק מידע על הקומיקס, אבל בסרטים?... בואו נגיד שיש סיבה ללמה אני חושב שהוא הנוקם הכי כושל וגרוע... (#נותן_את_אבני_האינסוף_לנבולה ><). הוא פשוט נוראי. לא אהבתי את הדמות, את האישיות בכלליות ולא את הקטע שלו (לירות בחץ וקשת? WHAT?????), והוא יצא כל כך אומלל וכושל בכל הסרטים שהוא כבר לא יכול לעלות לדעתי...
   
  דירוג אישי
  1 מ-10
   
  אז... נראה שהצלחתי לעשות אשכול ששווה משהו ב-30 דקות! יאיי! (תפנו ללוליפופ להבנה ;) ). אז תגיבו! יאללה! למה אתה קורא את השורה הזאת?! תגיב!!!
  (סליחה על ההיסטורייה, ברצינות, הוא פשוט לא מעניין אותי מספיק כדי שאשקיע שעות בחקירה... ונ"ב-האשכול מוקדש לאופיר, שכולנו עדיין מתפללים שיחזור.)
 6. לייק
  Hero נתן סימון אהבתי ל RamYo ב דיון - עונת/סאגה פוקימון אהובה.   
  שלום לכולם, הרבה זמן לא פתחתי אשכול וואו.
  הרגשתי שחסר לי הפתיחת אשכולות הזאת, כי אני אוהב לסקר סדרות שאני צופה בהן.
  בכל מקרה, השאלה/דיון שלי הוא: איזה עונת/סאגה של פוקימון הכי אהבתם?
  למעשה, אני צופה עכשיו בעונה החדשה של פוקימון ויחסית נהנה, נכון שפוקימון היא לא הסדרה הטובה ביותר, אבל אם אתה מעריץ אתה תצפה בכל דבר שהחברה של פוקימון תעשה.
  לדעתי, העונה החדשה מביאה משהו שונה שאנחנו לא מכירים מהעונות של פוקימון, דמות חדשה שהיא לדעתי לפחות יותר טובה מאש, ופרקים מעניינים, לא כולם אבל הרבה מהם מאוד מעניינים.
  אז לדעתי,  העונה החדשה, "הרפתקאות פוקימון" היא העונה הכי מוצלחת כרגע.
  מהי העונה/סאגה האהובה עליכם?
 7. לייק
  Hero נתן סימון אהבתי ל TITAN ב הימים האחרונים   
  היי אני רוצה לדבר איתכם על נושא שנגע לי היום מאוד
  היום ירו רקטות בצפון והיו אזעקות כמעט בכל הצפון, לא היה בצפון כבר 5-6 שנים אזעקות ולא זכרתי מה זה היום חזרתי מבית ספר אמא שלי בדיוק ירדה עם אחים שלי לגן משחקים דקה אחרי זה אמא שלי נכנסה לבית בהסתערות רוצו לממד ולא יצאנו מהממד כמה שעות לודע שהכל נרגע כרגע ורק היום הבנתי מה תושבי הדרום עוברים ביום יום ואני לא מבין איך אתם שורדים מהלחץ אז אני מאחל לכל תושבי הדרום והמרכז בריאות הצלחה חזרה לשגרה במהרה תשמרו על עצמיכם אנחנו איתכם ❤
  כל האשכול מעודכן לאתמול *אשמח לתגובות מקווה שאהבתם
 8. לייק
  Hero קיבל סימון אהבתי מ NoHorizon ב מחשבות מקלחת|הפרודיה של מנש   
  אתה לא יוחאי אבל אתה משתפר... בהצלחה :)
 9. מחיאות כפיים
  Hero קיבל סימון אהבתי מ NoHorizon ב מחשבות מקלחת חלק 3!   
  חחחח אהבתי מאוד, חבר אתה מוכשר ביותר תעשה עם עצמך משהו :) 
 10. לייק
  Hero נתן סימון אהבתי ל NoHorizon ב מחשבות מקלחת חלק 3!   
  אהלן אנשנושים! וברוכים הבאים לעוד אשכול של מחשבות מקלחת!
  אתם אוהבים את זה, אני אוהב אתכם!
  נתחיל:
  אם אני אוכל את עצמי חוץ מהעובדה שאני קניבל, אני עולה או יורד במשקל?
   
  עץ האננס מניב רק פרי אחד, אננס
   
  אם אני אתן למישהו אבוקדו יהיה לו אבוקדו
   
  מנתחים וצלפים צריכים ידיים יציבות בדיוק מהסיבות ההפוכות
   
  כשאתה שובר אבן אתה האדם הראשון שאיי פעם ראה את החלק הפנימי שלה
   
  כל פעם שאתה צובע חדר הוא ניהיה קטן יותר
   
  כל דג שנתפס וחזר לים מספר לחברים שלו שחייזרים חטפו אותו
   
  אם אני יערבב את הכנרת עם ים המלח יצא ים רגיל
   
  לפני המצאת המגפיים איטליה סתם הייתה איטליה
   
  השם שגיא זה שגיאה שנכתבה עם שגיאה
   
  אם אני יושב על בובת וודו שלי אני יצליח לקום?
   
  וזהו חברים! מקווה שנהניתם! אני עוד צריך לחשוב על סגיר קליט עד אז תודה רבה לכם, אהבתם תגיבו, לא אהבתם תגיבו (אני אתעלם אבל עדיין)
  בעיי! (עד הפעם הבאה שניפגש מוחעחעחעחע)
 11. לייק
  Hero קיבל סימון אהבתי מ The King of Demons ב ריכוז כל הסטטוסים שלי~   
  שלום לכולם~
  טוב אז ככה, מזה תקופה אני מפרסם כאן בפורום שלנו סטטוסים רבים שאת רובם אהבתם תודו.
  היות והסטטוסים לא נשארים בפרסום כאן בפורום זמן רב וקיבלתי ביקוש מכם, החלטתי להעלות אותם כאן על הכתב באשכול מרוכז.
  כל מי שלא עוקב אחריי מפספס אותם...
  ~בואו נתחיל~
   
  1. שליטה על החשמל זה עניין של מיתוג.
  2. מתג זה רעיון מדליק.
  3. מנקי רחובות הם בעצם עוזרות בית של הומלסים.
  4. אם למדתי הרבה בספר גיאומטריה, אז הוא מעוין?
  5. אם היו סמארטפונים בתקופת התנ"ך למה הם היו משתמשים בטיקטוק? כדי שאברהם יצחק ויעקב.
  6. אם עזבתי דוכן של חב"ד אז יצאתי מנקודת הנחה?
  7. מי שמחזיר לארץ ישראל יורדים בעצם מכניס גולים.
  8. המנתח לא הצליח להסיר את הפגם ונותר המום.
  9. רק בתקופת המחתרות היה אפשרי למצוא חלוצים בהגנה.
  10. קניבלים עושים יריד בגני אתה ארוחה?
  11. הייתי רעב אז בלעתי צפרדע, משום מה הבטן שלי עדיין מקרקרת.
  12. ספירת הקולות בבחירות זה כמו משחת שיניים, 90% נגמר תוך יום אחד ו-10% תוך חצי שנה.
  13. כשחושבים על זה, רופאים רוצים שתהיה חולה, שוטרים רוצים שתהיה פושע, מוסכניקים רוצים שהרכב שלך יתקלקל והאנשים היחידים שרוצים שיהיה לך כסף והצלחה הם גנבים.
  14. פרסומת מצויינת לתקופת פסח: מבצע כזה אסור להחמיץ.
  15. אחותי סובלת מעין עצלה מאוד, רק בלי הקטע של "סובלת מעין".
  16. כמה הכנרת מפוצצת? פתחתי היום את הברז ויצאה לי רגל של ילד.
  17. אם פיזרתי קניות בסופר בסטורי באינסטגרם, אז עשיתי אנבוקסינג ליוחננוף?
  18. לא אחד באפריל אלא אחד להטריל.
  19. בעוד כ-48 שעות אפשר לאכול חמץ, אבל מי-מונה?
  20. אם רכבת השתגעה זה אומר שהיא ירדה מהפסים?
  21. אם הכשרתי כלי במים רותחים, אז הכלי נגעל מאיסוריו?
  22. לפחות פעם אחת בחיים שלך עמדת מול מראה עם פה פתוח אחרי שאכלת סוכריות קופצות רק כדי לראות אם זה נראה כמו שזה מרגיש.
  23. כששחצן מציע נישואים ליהירה אז הם מתנשאים?
  24. בשנתיים האחרונות היו יותר כנסות בירושלים מאשר קנסות בתל אביב.
  25. שורש: נצא היום לבר?
  אדמה: יאללה בוא.
  שורש: נזמין גם את גבעול?
  אדמה: לא... כשהוא שותה הוא נהיה עלים.
  26. הדרך היחידה להוציא ריח שרוף של פופקורן מהבית היא לבנות בית חדש.
  27. אני אוהב את שתי הנעליים שלי באותה מידה.
   
  ולהלן 3 סטטוסים חדשים:
  28. ארבעה חיילים לא יכולים לאייש נשקייה, כי התפקיד שלה זה לחמש.
  29. מי ששומר על ה-ע' וה-פ' הוא צ'
  30. הרומאים הסתכלו על ישו ואמרו: "חחחח חזק! לנעוץ!!!
   
  אם אהבתם את הסטטוסים תעקבו אחריי כאן בפורום ותזכו לקבל סטטוסים כאלה בתדירות גבוהה.
  תודה רבה ולהתראות~
   
   
 12. לייק
  Hero קיבל סימון אהבתי מ TITAN ב ספיישל 600 מוניטין - עובדות וקונספירציות על פוקימון~   
  שלום לכולם~
  אין מה לומר, 600 מוניטין זה בהחלט כמות מכבדת שלא באה בקלות.
  לכבוד המאורע, חשבתי על אשכול מצוין שלדעתי יקבל אהדה רבה והנה הוא לפניכם~
   
  ~30 עובדות שלא ידעתם על פוקימון~
  1. אש ביפנית נקרא סאטושי על שם יוצר הפוקימון סאטושי טאג'ירי. 
  2. הרעיון שעמד מאחורי המצאת הפוקימון בא מסאטושי שאהב לאסוף חרקים ולשחק משחקים.
  3. הפוקימון הראשון שיוצרי הפוקימון המציאו הוא:  
  4. במקור השלישיית האגדיים של קאנטו היו:   אך היוצרים חשבו שזה יהיה מוזר שיש 2 ציפורים וכלב אחד ולכן הפכו את ארקניין לפוקימון רגיל ויצרו את  שיצטרף לשלישיית האגדיים.
  5.  הפוקימונים היטמונלי והיטמונצ'אן נקראים על שמם של המתאגרפים הידועים ברוס-לי וג'קי-צ'אן
  6. סוף שמם של הציפורים האגדיות: הם ארטיק(אונו) זאפ(דוס) ו-מול(טרס) ובספרדית - אחת שתיים ושלוש.
  7. (המשך לעובדה 6) בשפם של ראיקו זה 4 קודקודים במסיכה של אנטיי יש 5 קודקודים ועל ראשו של סוויקון יש משושה
  8.  (המשך לעובדה 6) על כל רג'י ממחוז הואן יש 7 נקודות על פרצופו.
  9. אם תהפכו את שם של אקנס וארבוק תגלו שיוצא לכם סנייק (באנגלית נחש) וקוברה.
  10. שמם המקורי של קופינג ווויזינג הוא בכלל NY (ניו יורק) וLA (לוס אנג'לס) על שם זיהום האוויר הנמצא בערים אלו.
  11. לפוקימון ספינדה יש מעל 4 מיליון צורות (לא כולל המוזהבים)
  12. השמות של סיידאק ושל גולדאק כנראה התבלבלו ליוצרים בכך ששמו של גולדאק (ברווז מוזהב)  לא מתאים לתיאור שלו למרות שלסיידאק כן מתאים.
  13. אם היה פוקימון שכלל את כל הסוגים הוא היה חלש רק למתקפות אבן. 
  14. במשחקים המקוריים וובאפט הוא הפוקימון היחידי שלא מסוגל ללמוד TM.
  15. החולשות של פוקימוני העל חושי הם דומים לפחדי בני האדם יש שפוחדים מחרקים יש שפוחדים מחושך ויש שפוחדים מרוחות.
  16. סוגי המתכת האופל והפייה לא הומצאו בבהתחלה במחוז קאנטו (מגנמייט ומגנטון לא היו סוגי מתכת אז).
  17. הפוקימון פרסקט נשלט ע"י הפטרייה שנמצאת על גבו ובכך הוא הפך לזומבי פוקימון.
  18. במקור האיש הזקן שהפריע בתחילת המשחק להמשיך ליער היה שיכור אבל בגלל שזה תוכן לילדים זה שונה ל-"עוד לא שתה את הקפה שלו".
  19. לאזוריל יש סיכוי של 75% להיות נקבה ו-25% להיות זכר אך למאריל יש סיכוי שווה לשני המינים, כך שאם אזוריל שלכם יתפתח יש לו סיכוי לשנות מין
  20. המתקפה היחידה של מג'יקארפ (ספלאש) תורגמה לא נכון וצריכה להיקרא בכלל הופ (קפיצה).
  21. דיגלט יכול ללמוד את המתקפות סקראטץ' (שריטה) וסלאש (חתיכה) למרות שאין לו ידיים.
  22. הפוקימון המלווה של אש לא היה אמור להיות פיקאצ'ו אלא בכלל קלפיירי.
  23. כשחושבים על זה אם סלווברו מאבד את הקונכייה שעל הזנב שלו הוא חוזר להיות סלוופוק
  24. ביפן היה משחק פוקימון שנקרא "פוקימון ירוק"
  25. שאקל הוא הפוקימון עם הבייס הגנה הכי גבוה - 230 גם ברגילה וגם במיוחדת.
  26. פיקאצ'ו הוא מספר 25 בפוקידע ומיאו מספר 52 ההפכים בין חתול לעכבר.
  27. לארביטאר שוקל יותר מנידוקינג.
  28. הפוקימון גולארק מבוסס על הגולם מפראג.
  29. גראודון הוא הפוקימון הכבד ביותר שיש שמשקלו מגיע כמעט לטון
  30. הגובה של אמפוליאון הוא כגובהו המשוער של נפוליאון בונפרטה שעל שמו הוא נקרא כך.
   
   
  ~מידע מטריד בפוקדקס על פוקימונים~
  1. דארומקה - אנשים בעבר נהגו להשתמש בגללים שלו לצורך חימום גופם.
  2. דריפלון- מתחזה לבלון נחמד וחוטף ילדים.
  3. ליטוויק -  שואב את אנרגיית החיים של אנשים ופוקימונים והופך אותה לדלק עבורו.
  4. קדברה - הוא בעצם ילד שהתעורר בבוקר וגילה שיש לו יכולות על חושיות.
  5. דראוזי - אוהב יותר לאכול חלומות של ילדים על פני חלומות של מבוגרים כי הם טעימים יותר.
  6. לאמפנט - הלהבה שלו בוערת בזכות הנשמות שהוא שואב, הוא נוהג ללכת לבתי חולים ולחכות למוות של אנשים.
  7. יאמאסק -  כל אחד מהם נושא מסיכה בצורת האדם שהיה פעם.
  8. דאסקלופס - היות וגופו חלול, השמועה אומרת שכל מה שייכנס לשם לא יחזור לעולם.
  9. דאסקאל - היות והוא אוהב לשמוע בכי של ילדים הוא דואג להפחיד ילדים.
  10. ספוינק - אם הוא יפסיק לקפוץ הוא ימות במקום, הקפיצה שלו  היא מה שמחזיקה אותו בחיים.
  11. האנטר - הלשון שלו עשויה מגז-מי שיקבל ממנה ליקוק גופו ירעד במשך זמן עד שהוא ימות.
  12. פאנטאמפ - הוא בעצם גזע עץ בעל דיבוק של נשמות של ילדים אחרי שמתו שנאבדו ביער.
   
   
  ~קונספירציות~
  1.  דיטו הוא בעצם שיבוט לא מוצלח שניסו לשבט את מיו , היות ופוקימונים אלו דומים גם בגודל גם בצבע (גם בצורה הזוהרת) וגם בעיקרון (ששניהם יכולים להשתנות לכל פוקימון שירצו) לשניהם אין מין,  לשניהם הבייס סטאטים זהים אינו מן הנמנע שדיטו יהיה שיבוט למיו. 
  2. גנגר וקלפייבל כמו דיטו ומיו גם הם פוקימונים די תואמים, צורת הגוף, המשקל והגובה יחסית קרובים אחד לשני וגנגר ידוע בתור פוקימון הצללים הייתכן שגנגר הוא צל של קלפייבל?
  3. הזנב של וובאפט זה הפוקימון עצמו! והגוף הכחול הוא רק מנגנון הגנה שיוצר תעתוע שזה הגוף המקורי שלו.
  4. בהתחשב בדמיון בין הפוקימונים יש אפשרות להגיד שקיובון הוא בעצם קנגאסקן קטן שאיבד את אימו וחבש את הגולגולת שלה על ראשו?
  5. באנימה יש סיפור שידוע לתושבי העיירה היה מגדל גדול שנשרף ובו היו 3 פוקימונים, הפוקימון הו-או החייה את אותם פוקימונים והפך אותם לסוויקון אנטיי וראיקו אפשר לומר שהפוקימונים שנשרפו היו ,  ו-?
   
  תודה ענקית לראיקוזה שעזר לי בעיצוב האשכול, ותודה לכל משתמשי הפורום שמעריכים את התכנים שאני מפרסם
  מקווה שאהבתם את האשכול, להתראות~
   
 13. מצחיק
  Hero קיבל סימון אהבתי מ TheNightmare ב ריכוז כל הסטטוסים שלי~   
  שלום לכולם~
  טוב אז ככה, מזה תקופה אני מפרסם כאן בפורום שלנו סטטוסים רבים שאת רובם אהבתם תודו.
  היות והסטטוסים לא נשארים בפרסום כאן בפורום זמן רב וקיבלתי ביקוש מכם, החלטתי להעלות אותם כאן על הכתב באשכול מרוכז.
  כל מי שלא עוקב אחריי מפספס אותם...
  ~בואו נתחיל~
   
  1. שליטה על החשמל זה עניין של מיתוג.
  2. מתג זה רעיון מדליק.
  3. מנקי רחובות הם בעצם עוזרות בית של הומלסים.
  4. אם למדתי הרבה בספר גיאומטריה, אז הוא מעוין?
  5. אם היו סמארטפונים בתקופת התנ"ך למה הם היו משתמשים בטיקטוק? כדי שאברהם יצחק ויעקב.
  6. אם עזבתי דוכן של חב"ד אז יצאתי מנקודת הנחה?
  7. מי שמחזיר לארץ ישראל יורדים בעצם מכניס גולים.
  8. המנתח לא הצליח להסיר את הפגם ונותר המום.
  9. רק בתקופת המחתרות היה אפשרי למצוא חלוצים בהגנה.
  10. קניבלים עושים יריד בגני אתה ארוחה?
  11. הייתי רעב אז בלעתי צפרדע, משום מה הבטן שלי עדיין מקרקרת.
  12. ספירת הקולות בבחירות זה כמו משחת שיניים, 90% נגמר תוך יום אחד ו-10% תוך חצי שנה.
  13. כשחושבים על זה, רופאים רוצים שתהיה חולה, שוטרים רוצים שתהיה פושע, מוסכניקים רוצים שהרכב שלך יתקלקל והאנשים היחידים שרוצים שיהיה לך כסף והצלחה הם גנבים.
  14. פרסומת מצויינת לתקופת פסח: מבצע כזה אסור להחמיץ.
  15. אחותי סובלת מעין עצלה מאוד, רק בלי הקטע של "סובלת מעין".
  16. כמה הכנרת מפוצצת? פתחתי היום את הברז ויצאה לי רגל של ילד.
  17. אם פיזרתי קניות בסופר בסטורי באינסטגרם, אז עשיתי אנבוקסינג ליוחננוף?
  18. לא אחד באפריל אלא אחד להטריל.
  19. בעוד כ-48 שעות אפשר לאכול חמץ, אבל מי-מונה?
  20. אם רכבת השתגעה זה אומר שהיא ירדה מהפסים?
  21. אם הכשרתי כלי במים רותחים, אז הכלי נגעל מאיסוריו?
  22. לפחות פעם אחת בחיים שלך עמדת מול מראה עם פה פתוח אחרי שאכלת סוכריות קופצות רק כדי לראות אם זה נראה כמו שזה מרגיש.
  23. כששחצן מציע נישואים ליהירה אז הם מתנשאים?
  24. בשנתיים האחרונות היו יותר כנסות בירושלים מאשר קנסות בתל אביב.
  25. שורש: נצא היום לבר?
  אדמה: יאללה בוא.
  שורש: נזמין גם את גבעול?
  אדמה: לא... כשהוא שותה הוא נהיה עלים.
  26. הדרך היחידה להוציא ריח שרוף של פופקורן מהבית היא לבנות בית חדש.
  27. אני אוהב את שתי הנעליים שלי באותה מידה.
   
  ולהלן 3 סטטוסים חדשים:
  28. ארבעה חיילים לא יכולים לאייש נשקייה, כי התפקיד שלה זה לחמש.
  29. מי ששומר על ה-ע' וה-פ' הוא צ'
  30. הרומאים הסתכלו על ישו ואמרו: "חחחח חזק! לנעוץ!!!
   
  אם אהבתם את הסטטוסים תעקבו אחריי כאן בפורום ותזכו לקבל סטטוסים כאלה בתדירות גבוהה.
  תודה רבה ולהתראות~
   
   
 14. לייק
  Hero נתן סימון אהבתי ל TheNightmare ב מ"ת-חצאי האדם   
  היי לכולם, זה ראיקוזה 🙂
  אני עושה מ"ת חדש, שמבוסס על עולם מבוכים ודרקונים שיצרתי, שבו כולכם... מפלצות מסוגים מסוימים שאני מביא פה, שהן חצי אדם. לכל אחד מכם מטרה אחרת, לפי הגזע שהוא בוחר.
  המטרה שלכם תשלח בפרטי. אתם יכולים לשתף אותה ויכולים שלא, לפי בחירתכם האישית. מותר לכרות בריתות, אבל רק בתיאום איתי בפרטי! אם זה נוגד את המטרה שלכם, לדוגמה, אני לא אאשר ברית...
  תזכרו, המטרה שלכם היא הדבר החשוב ביותר שלכם! אתם תנסו להשלים אותה בכל מחיר!
  אפשר לעשות בפרטי ואפשר כאן באשכול.
   
  הגזעים:
  קנטאור-חצי אדם חצי סוס, מהמותניים ומעלה אדם, מתחת לזה סוס כלשהו; אתם בוחרים את הסוג, קשת וחכם בצורה יוצאת דופן.
  דם דרקון-חצי אדם חצי דרקון, נראה כמו דרקון קטן על שתי רגליים, בעל יכולות מוגבלות ומסוימות של דרקון.
  איש נמר-חצי אדם חצי נמר, מהמותניים ומעלה נמר, מתחת לזה אדם, יכול להפוך לנמר שלם בלילות ירח מלא.
  הרפיה-חצי אישה חצי נשר, ראש של אישה ושאר הגוף של נשר גדול, יכולה להקסים בשירה (בעיקר בנים).
  לטאיש-חצי אדם חצי לטאה, רגליים וזנב של לטאה ענקית ועיניים של זוחלים, השאר אדם, חזק פיזית במיוחד.
  רקשאסה-חצי אדם חצי טיגריס, שד הודי מרושע שיכול להסתיר את ראש הטיגריס שלו, חזק כמעט כמו הלטאיש וחסין לקסמים חלשים.
  למיה-חצי אישה חצי נחש, מהמותניים ומעלה אישה, מתחת לזה נחש בגודל של 0.5 מ'-4 מ', שולטת בזנבה בצורה מעוררת השראה.
  חצי שד- חצי זכר (יכול להיות בכל מראה, מתינוק לזקן) חצי שד, נראה כמו זכר כלשהו עם קרניים קטנוץ, זנב וניבי ערפד, נלחם באמצעות קסמי אשליה בעיקר וקסמים בכלל.
  הערה חשובה! כל גזע חייב להיות לפי מה שכתבתי. אין אפשרות לשינוי. לא לצחוק על אחרים בגלל הבחירה בפרט ובכללי!
   
  יתרונות, חסרונות ומטרות:
  ישלחו בפרטי! אתם יכולים לשתף, למרות שלא כדאי... סודות יכולים להיות חשובים ביותר.
   
  מקומות התחלה:
  כולם מתחילים ביער הגדול, שגובל בעיר הנקורג'! יאיי!
   
  חנות בסיסית:
  שק שינה-2 שברים
  10 נרות-1 שבר
  חבל-7 שברים למטר
  ערכת הצתה+בישול-10 שברים
  נאד מים (10 ליטר)-5 שברים
  אוכל ליום אחד-2 שברים
  גרזן-10 שברים
  פגיון/סכין (פגיון קטן יותר, סכין יותר חזק)-5 שברים
  פטיש-5 שברים
  רומח/חנית (חנית יותר קלה, רומח יותר גדול)-20 שברים
  חרב-3 עד 20 שברים, תלוי בחרב ובאיכות
  אלה-10 שברים
  קשת-10 שברים
  חנית הטלה-5 שברים
  שריון עור-20 שברים
  שריון טבעות-50 שברים
  סוס-50 שברים
   
  על העולם:
  אתם חיים בעולם של קסם, מלא במלחמות. אין כמעט בני אדם רגילים-כמעט כולם הם חציי אדם או מפלצות מלאות, שמתחלקות לתבוניות ולמפלצות פרא. לכל עיר יש חוקים משלה, שוק עם חפצים מיוחדים לעיר ומנהגים משלה. שימו לב לזה!
   
  טופס הרשמה:
  שם במשחק-השם שלכם במ"ת
  גזע-הגזע שבחרתם; להשתדל לבחור גזעים שונים
  תכונה עיקרית-התכונה שבה מאופיינת הדמות שלכם בעיקר. ניתן עד 3 תכונות
  תיאור הדמות-התיאור של הדמות שלכם; אפשר להביא תמונה
  עבר הדמות-העבר של הדמות; חייב להיות קשור למטרה באופן ישיר או עקיף
  שברים-100 התחלתי
  חפצים-החפצים שאתם קונים
   
  חוקים:
  כל החוקים הגלובליים חלים כאן!
  אם אני לא עונה להודעה שלכם, תחכו בסבלנות-אני כנראה לא מחובר!
  בבקשה תשתדלו לכתוב תגובות ענייניות ומפורטות.
   
  השחקנים:
  שם: זאורידו (שם חיבה: זורו)
  גזע- איש נמר
  תכנוה: ריכוז, זריזות, וכוח רצון חזק במיוחד
  תיאור: גובה ממוצע פלוס עייניים כחולות ועמוקות שיער לבן עם שחור עם בלונדיני לובש מעין בד כזה כל הזמן כדי להסתיר את גיזעו ( + ראה בעברו)
  עבר: זאורידו היה פשוט מהפנט! כל מי שהיה קרוב אליו אהב אותו היה לו יופי לא אנושי ( 😛 ) וכל הזמן ראה בנות מתלחששות עליו
  אבל יום אחד הגיעו כנופיה גדולה של לטאיש ורצחו המון מהכפר שלהם והוריו ברחו משם והוא לא ראה אותם יותר... 
  מאותו יום שנא זאורידו את אני הלטאיש
  בתוצאה מזה שכל מי שאהב אותו נרצח החליט לעטוף את פניו המקסימות בד (קצת מגניב) 
  חפצים: חבל- 3 מטר, ערכת הצתה + בישול 1, נאד מים 1, סכין 1, קשת  1, חרב ב20 , שיריון עור 1. 
   
  שם במשחק- ג'וליאן
  גזע- חצי שד
  תכונה עיקרית- חשדן
  תיאור הדמות- צי שד- חצי זכר (יכול להיות בכל מראה, מתינוק לזקן) חצי שד, נראה כמו זכר כלשהו עם קרניים קטנות, זנב וניבי ערפד. אני בן 17 שרירי וחתיך
  עבר הדמות- נולדתי כשעזאזל התאהב באישה יפת תואר, שראתה שהוא לא מרושע כל כך כמו שחושבים שהוא. איך שנולדתי בטעות הרגתי את אמי בלידה. אמא שלי מתה ועזאזל- שלא ראה טעם להמשיך להיות בעולם בני התמותה - נעלם. קיבלתי את התכונות שלו והלב שלי הרקיב לאט לאט למדתי לא לבטוח באף אחד ואז שמתי לעצמי מטרה- *&^%$#@[email protected]#$%^&*). (מצונזר למען לא תדעו)
  שברים- 50
  חפצים- 10 נרות, שק שינה, נאד מים, אוכל ל12 ימים, פגיון , סכין, חרב איכותית מטר ו20 ס''מ 
  שם במשחק-לוסי
  גזע-הגזע שבחרתם; למיה
  תכונה עיקרית- החלטיות. ממלכתיות. כבוד לבני אדם.
  תיאור הדמות-התיאור של הדמות שלכם; גבוהה, זנב 4 מטר, שיער בלונדיני, עור צהבהב, סומק אדום, עיינים כחולות. זנב ירוק-אדום.
  עבר הדמות-העבר של הדמות; הייתה כלואה בארמון של מלך עשיר רוב חייה עד שפיתתה את אחד הלטאיש שעמדו על המשמר. לאחר מכן ברחה עם איש טיגריס ולא נראתה שוב לעולם.
   
  חפצים-
  אוכל ליום אחד-2 שברים (נחשים ידועים בזה שיום אחד מספיק להם לחודש)
   
  חנית הטלה-5 שברים (10 יחידות.)
   
  אלה-10 שברים
  נאד מים (10 ליטר)-5 שברים
  שק שינה-2 שברים
  כול השאר שומר.
 15. לייק
  Hero נתן סימון אהבתי ל NFrealmusic ב הורוסקופ   
  היי זה שוב אני. (עבר הרבה זמן, לא ששמתם לב)
  עכשיו אני ייסקר את ההרוסקופ של הליגה ובע''ה ייעדכן אותו כל שבוע. כרגע רק אספר על האופי  של כל מזל ופעם בשבוע אם אצליח אפרסם הורוסקופ שבועי
   
  באדום החודש
  בירוק המזל המקורי
  בכחול המזל ליגה
  בצהוב האישיות של האדם
   
  ינואר- מזל גדי- מזל דירןאנשים רגועים ששולטים בעצמם אתם בעד חברות וערבות הדדית, אם כי קצת תמימים וחוששים. אין בזה שום דבר רע.
  פבואר - מזל דלי - מזל ויקטריבלאתם אנשים נחושים, ומקובלים בחברה, יש לכם כריזמה אבל שימו לב מה אחרים מרגישים מהפעולות שאתם עושים אולי תופתעו
  מרץ- מזל דגים - מזל ווישי וואשי אתם נבלעים ברקע, חלק מהכלל, וזה בסדר אתם פשוט אוהבים להרגיש שייכים ונמצאים בחברה של אנשים בדיוק כמוכם אז ביחד אתם חבורה שאי אפשר לעצור
  אפריל - טלה - מזל וולוקודם כל: בוקר טוב! אתם אוהבים לישון אתם אוהבים חמימות וקרבה ואתם משתדלים גם להרבות בלהעניק אותה
  מאי - שור - מזל טאורוסיש לכם מזג פזיז, אתם נוטים להתעצבן בקלות אבל אי אפשר להתכחש לעובדה שזה מצליח לכם! אתם תמיד ראשונים, ותמיד האלה שחושבים מהר, אם תקרה צרה, אפשר לסמוך עליכם שלא תקפאו
  יוני- תאומים - מזל פלסל ומיינוןשובבים וקפיציים ומלאים שמחת חיים חיים את הרגע כל עוד הוא ממשיך
  יולי - סרטן - מזל קראבימתעצבנים בקלות ונרגעים בקלות, כועסים המון ושמחים עוד יותר הכל אתם מביעים עד הסוף וזה המון טוב וגם המון רע
  אוגוסט - אריה - מזל סולגאלאואתם הכריזמטים, המקובלים, האלה שכולם בכיתה מעריצים, זה יכול להיות ממיליון סיבות, אבל תמיד התוצאה קבועה: אין אחד שלא מכיר אותכם ורוצה להיות כמוכם
  ספטמבר - בתולה - מזל גוט'יתהטוב מיליון משפטים ובדיחות הומצאו עליכם "שים לעצמך אבנים בכיסים שלא תעוף על עצמך יותר מדי" "אתה יכול להיות יותר מתנשא' 'אני יכול אבל אתה לא תבין'" וכאלה העניין הוא: שיש לכם למה! אתם חכמים/מוכשרים/יפים ועוד ועוד ועוד אני מקנא!
  אוקטובר - מאזניים - מזל באלטי ככה צריך! לא משתולל מכעס, ולא מתפרע משמחה הכל בא במידה, מאוזן, אתם לא דברנים ולא שתקנים, לא אלימים, ולא חננות אתם בדיוק באמצע
  נובמבר - עקרב - מזל סקורפיככלות הכל אתם אנשים טובים ונחמדים אבל יש פגם אחד: אתם נקמנים בדרך שלא תאמן. אם מישהו לא השאיל לכם עיפרון? וואי וואי וואי. מחר אתם סוגרים את תעשיית העפרונות בעולם קונים את כל הטריליארדים עפרונות שנשארו ונותנים לכולם חוץ מלו.
  דצמבר - קשת - מזל הו אואנשים של שלום, רואים למרחק וחוזים את התוצאות קל וחומר שכל דבר שלכם שקול ועשוי נכון, לא מועדים אף פעם
 16. לייק
  Hero נתן סימון אהבתי ל NoHorizon ב מחשבות מקלחת חלק 1   
  אהלן אנשנושים! ואחרי הרבה זמן שלא......
  קבלו אשכול חדש שלי!
  נתחיל:
   
  המקום היחיד ממנו יצאנו בלי להכינס זה הבית חולים שבו נולדנו
   
  מחקים מאבדים מהחיים שלהם בגלל טעויות שלנו
   
  אתה לא יכול לחזות על מה תחשוב 
   
  אתה לא יכול לדמיין פנים חדשות
   
  מה יקרה שאבא שלי יהפוך לתפוח כיאלו מה אני יעשה איתו
   
  למה קוראים לכפתור כפתור
   
  אם אני יראה דובי מדבר מה אני ישאל אותו
   
  אנחנו חושבים במילים
   
  למה לא כתבתי סימני שאלה
   
  אתם מכירים את כל מה שכתבתי (נראלי)
   
  למה מוזר לקרוא לאח שלך אחי ולחבר שלך לא?
   
  וזהו! מקווה שנהניתם! ואם לא לא מעניין אותי  😄 
  בעיי!!!
 17. מחיאות כפיים
  Hero נתן סימון אהבתי ל TheUnreal ב הוספת תיבת הימורים בקרבות   
  רעיון חזק, ההצעה התקבלה ותתווסף בעתיד. תודה!
 18. מצחיק
  Hero קיבל סימון אהבתי מ TheNightmare ב מוסר השכל אחר   
  שלגייה: לחפש חברים גמדים שיעזרו לך
  עמי ותמי: לעשות דיאטה ולא ללכת למקום בו אוכלים ממתקים
  הברווזון המכוער: היופי בא עם הזמן כולנו ניוולד מכוערים
   
 19. לייק
  Hero קיבל סימון אהבתי מ אלמוג ב הצעה: אבן תאומים   
  הצעה מיותרת, עם האבן הזאת המחירים של הנכחדים ירדו והמשחק יהיה מלא בנכחדים.
  אתה רוצה שיצא לך נכחד מרבייה? תבזבז קצת זהב ותקנה אבני הגנה, נכחד לא אמור להיות קל להשגה...
  אם יצאו לך "בפוקס" 2 אנון רג'י המחירים ירדו פלאים לכל שאר השחקנים שימכרו גם אנון רג'י כי אתה יכול למכור בפחות כי יש לך שניים.
  נגד.
 20. לייק
  Hero נתן סימון אהבתי ל TheNightmare ב מוסר השכל אחר   
  היי לכולם, זה ראיקוזה 🙂
  חשבתי על משהו קטן לאשכול-כולם מכירים אגדות, נכון? בעיקר בזכות דיסני >< אבל את האגדות האמיתיות עם מוסר ההשכל שמעתם? בטח.
  אז באשכול הזה כל אחד ימצא מוסר השכל חדש במקום האמיתי!
  דוגמאות-
  כיפה אדומה: לא לדבר עם משהו שקוראים לו "הזאב הגדול והרע" (The big dad wolf) ><
  הנזל וגרטל (עמי ותמי): מכשפות בתנור זה טעים 🙂(ממליץ באופן אישי!)
  זהבה ושלושת הדובים: לא לפרוץ לבתים של דובים עצבניים.
  היפיפיה הנרדמת: תזמינו פיות מרושעות למסיבות. או שהן יהיו מרושעות באמת ><
   
  מוזמנים לומר גם! מותר לקחת גם מהאגדות שאני רשמתי!
 21. לייק
  Hero קיבל סימון אהבתי מ TheNightmare ב 10 עובדות שלא ידעתם ולא יעזרו לכם בחיים #3   
  שלום לכולם~
  אמשיך להביא לכם עובדות שלא ידעתם ולא יעזרו לכם.
   
  1. יש יותר עצים על כדור הארץ מאשר כוכבים בגלקסיה.
  2. בננה היא רדיואקטיבית.
  3. לחלזון גינה יש 14,000 שיניים.
  4. המבחנים של "האם אני רובוט" שצריך ללחוץ על תמונות של רכבים ורמזורים, נועדו לעזור לרכבים לזהות את זה בעצמם.
  5. באריזונה הומצאה גלידה בטעם נקניקיה.
  6. 90% מהאמריקאים מחזיקים בלפחות קופסה אחת של גלידה בבית שלהם.
  7. הצלקת של הארי פוטר הודבקה באיפור 5080 פעמים במהלך הסרטים.
  8. רבע מהעצמות בגוף שלנו נמצאות בכפות הרגליים.
  9. השטח של רוסיה יותר גדול מהשטח של הכוכב פלוטו.
  10. ענן ממוצע שוקל 500 טון.
   
  איזה עובדות ידעתם ואיזה לא? האם תרצו שאמשיך בסדרה הזאת? ספרו לי הכל בתגובות~
  להתראות :) 
   
 22. לייק
  Hero קיבל סימון אהבתי מ Nemesis ב טסלה מגיע לארץ   
  אשכול של מגניב... בהחלט התרשמתי, אהבתי לקרוא את התוכן ולהעשיר את הידע שלי בנושא.
  דעתי היא שיהיה מעניין לראות טסלות כאן בארץ אבל אין על הנהגים הישראלים שצורחים וצופרים אחד על השני.
  תודה רבה 🙂 - מחכה לאשכול הבא.
 23. לייק
  Hero נתן סימון אהבתי ל Nemesis ב טסלה מגיע לארץ   
  שלום לכולם אשכול שלא רואים בכל יום והוא שלי! אז בואו נתחיל
      כמו שאולי אתם יודעים טסלה מגיע לארץ למכור כמה מהרכבים שלה                           
   אני ידבר באשכול על זה קצת על טסלה, טסלה תציע 3 סוגי רכבים שלה בסך הכל.
   הסוגים
   דגם 3 דגם X ודגם S
   
   עכשיו הביא מידע קצת על הדגמים
  דגם הטסלה ה3 הבסיסי עם טווח נסיעה של 448 קילומטר יעלה כ-179 אלף שקל כולל מסים וגם נקרה מכונית הסלון הגדולה
  מודל S עם טווח של 663 קילומטר תחל במחיר של 420 אלף שקל 
  ואילו הקרוסאובר מודל X עם טווח של 580 קילומטר מתחיל ב-446 אלף שקל 
  יש לציין כי ציוד כלי הרכב בתוספות המקובלות  בפלח היוקרה בישראל יכול לייקר את המכוניות בכ-20%-30%
  כמובן שהרכבים כולם חשמלים וטסלה אמרה שתתחיל להעמיד עמדות טעינה לרכבים שלה כבר עכשיו
   הידעתם?
  המקים של חברת טסלה האדם העשיר בעולם  שהוא איילון מאסק שהוא גם מקים אמזון
  תמונה של דגם 3
   
  תמונה של דגם X

  תמונה של דגם S
                                             
  חוות דעת שלי אני  חושב שזה מדהים שטסלה מגיע לארץ
  האמת שראיתי אותה גם בחול שהייתי פעם וממש נדהמתי מהיופי של העיצוב
  אפשר לומר שהעיצוב האהוב עלי זה דגם X שהוא לדעתי הכי מדהים עם הפתיחה של הדלתות שמוסיף הרבה יופי 
   מבחינת מכירים אולי אני חושב שזה קצת יקר לעומת  
                        עד פה האשכול שלי תודה שקראתם מקווה שנהנתם השמח לשמוע תחוות דעת שלכם  ולטיפים עם צריך איך להשתפר עוד תמיד טוב לקבל גם הערות  🙂 
 24. לייק
  Hero קיבל סימון אהבתי מ The King of Demons ב 10 עובדות שלא ידעתם ולא יעזרו לכם בחיים #3   
  שלום לכולם~
  אמשיך להביא לכם עובדות שלא ידעתם ולא יעזרו לכם.
   
  1. יש יותר עצים על כדור הארץ מאשר כוכבים בגלקסיה.
  2. בננה היא רדיואקטיבית.
  3. לחלזון גינה יש 14,000 שיניים.
  4. המבחנים של "האם אני רובוט" שצריך ללחוץ על תמונות של רכבים ורמזורים, נועדו לעזור לרכבים לזהות את זה בעצמם.
  5. באריזונה הומצאה גלידה בטעם נקניקיה.
  6. 90% מהאמריקאים מחזיקים בלפחות קופסה אחת של גלידה בבית שלהם.
  7. הצלקת של הארי פוטר הודבקה באיפור 5080 פעמים במהלך הסרטים.
  8. רבע מהעצמות בגוף שלנו נמצאות בכפות הרגליים.
  9. השטח של רוסיה יותר גדול מהשטח של הכוכב פלוטו.
  10. ענן ממוצע שוקל 500 טון.
   
  איזה עובדות ידעתם ואיזה לא? האם תרצו שאמשיך בסדרה הזאת? ספרו לי הכל בתגובות~
  להתראות :) 
   
 25. מצחיק
  Hero נתן סימון אהבתי ל The King of Demons ב מה נשתנה - פרודית הליגה.   
  שלום לכולם וברוכים הבאים לעוד אשכול שלי.
  כולכם בוודאי מכירים את מה נשתנה נכון? אז היום אני הולך לעשות מה נשתנה בסגנון הליגה. כמובן כל אחד יכול לעשות איך שירצה בתגובות.
  "מה נשתנה המשחק הזה מכל המשחקים, מכל המשחקים"
  "שבכל המשחקים אנו מחפשים אגדים ונפוצים, אגדיים ונפוצים"
  "במשחק הזה במשחק הזה נחפש נכחדים, במשחק הזה במשחק הזה נחפש נכחדים"
  "שבכל המשחקים אנחנו מרבים עם אבן רבייה, עם אבן רבייה"
  "במשחק הזה במשחק הזה מרבים עם אבן הגנה, במשחק הזה במשחק הזה מרבים עם אבן הגנה"
  "שבכל המשחקים יש צוות תמיכה, יש צוות תמיכה"
  "במשחק הזה במשחק הזה יש גם צחו"ס, במשחק הזה במשחק הזה יש גם צחו"ס"(צחו"ס=צוות חוק וסדר)(אני יודע שזה לא עדכני אבל זה זורם אז שקטXD).
  "שבכל המשחקים אנו חורשים בשביל חפצים, בשביל חפצים"
  "במשחק הזה במשחק הזה נחרוש לטבעות, במשחק הזה במשחק הזה נחרוש לטבעות"
  אשמח לתגובות והערות.
  "עוקבים זה שמחה, עוקבים זה ברכה".