עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

whiteboy

משתמשים
 • הודעות פעילות

  1,102
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי ניצחון

  2

יצח לאחרונה ב מאי 25 2016

ל- whiteboy היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות whiteboy

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  Darkboy

מבקרים אחרונים

2,890 צפיות בפרופיל

ההישגים של whiteboy

 1. כן,גוזמה עדיין לא מופיע לי.
 2. יש לי רק את הארבע הרגילות: רד,ליף,איתן ולירה מופיעים בתמונה האחרונה. בנוסף מאז שקיבלתי את גוזמה הוא לא מופיע בדמויות עם V ירוק ולא מופיע בכלל.
 3. שם במשחק: Darkboy קישור לפרופיל:https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Darkboy תיאור הבעיה: אתמול כששיחקתי מצאתי את הדמות גוזמה וקיבלתי אותה לאוסף הדמויות שלי,נכסנתי לחפש את הדמות באוסף ונתקלתי בבעיה שהדמות לא מופיעה לי בכלל באוסף. אי אפשר למצוא אותה תמונות מסך רלוונטיות (במידה ורלוונטי):
 4. נשמע משהו שיכול לשפר את חווית המשחק בעד!
 5. השם של הדמות: אקנה סזאקי מידע על הדמות: היה תלמיד תיכון עד שקיבל את הכוח להיות מלך החטאים או בשם השני מלך השדים או בשמו השלישי השטן, הוא קיבל את כוחו בתור מלאך אך לאט לאט התחיל לעשות חטאים ולרצוח אנשים שההילה שלו נהייתה אדומה כמו המוות. הוא ניצח כל שד שעמד מולו עד שהחליט שהוא צריך להרוג את השטן ושהוא צריך להיות המלך הוא החליט לרצוח את השטן ועמד במילותיו וכך הוא הפך למלך.
 6. אם כולם הצביעו שזה יהיה בשעה 11 זה עדיין לא אומר שההצעה אושרה,צריך לראות אם יאשרו את ההצעה או לא.
 7. שובל,לא קל לקבל את עזיבתך מהליגה אתה נתת השראה עצומה לשחקנים פה ואני זוכר שעשית לי מבחן קטן שאמרת שיש שחקן אם אותו אייפי שלי ואמרתי לך שלא ואז אמרת לי שאני נראה שחקן הגון זה חימם לי את הלב לשמוע מילה כזאת מהמנהל. אתה התפקיד שלך עשית הכי טוב שאפשר ואני מאמין שאנשים כמוך בקושי אפשר למצוא בזמננו היית בן-אדם תותח,ישיר,הגון,מצחיק,כיפי ועוד. בהצלחה בהמשך הדרך אני מאמין שתוכל להגיע לגבהים מטורפים ואני מאמין בשני משפטים שילוו אותי בחיים לכל סוף יש התחלה וההתחלה שלך מתחילה ברגע זה שאני מאמין שתצליח להיות מנהל במקום עבודה אשר מספק את רצונך והמשפט השני הוא לא כל זכר הוא גבר ואתה הוכחת לי אישית שאתה גבר. שמור על קשר מעריך את כל מה שעשית בשביל הקהילה.
 8. אוקיי מצטער על האי ידיעה ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ חשבתי לעצמי בטח החרב העיפה אותי בגלל שאין לי כוחות כלכך אני אנסה להשתמש בסקיל מחר הוספתי. הורדתי את קסדת המשחק והלכתי לישון בשמחה שמחר הולך להיות לי יום עמוס :).
 9. שמחתי שעליתי רמה וקיבלתי סקיל חדש ישר השתמשתי בו לראות איך הוא וחיכיתי לרדת הלילה בשביל ללכת לישון כי הרגשתי את העייפות מתחילה להשפיע.
 10. החלטתי שכן להביא לו ולחכות עד לקבלת הפרס מהמשימה הקטנה הזו.
 11. הלכתי במהרה לדמות בשביל לסיים את המשימה ולבדוק אם לדמות יש עוד משימה להביא לי.
 12. הבנתי שכניראה אלו האבירים הקדושים התחלתי לרוץ לכיוון הקולות וחיכיתי למצוא אותם.