עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

NanoAtom

משתמשים
 • הודעות פעילות

  195
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי ניצחון

  4

יצח לאחרונה ב September 28 2018

ל- NanoAtom היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות NanoAtom

 • יום הולדת 15/06/2001

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  Zion

מבקרים אחרונים

2,144 צפיות בפרופיל

ההישגים של NanoAtom

מאמן חדש

מאמן חדש (1/14)

24

מוניטין

 1. בוא נתחיל שאם האגדי צריך מאסטר תמיד עדיף להשתמש במאסטר ואז לשחרר כי אז לא תפסיד כלום. ונגיד שהוא לא מהמין שרצית למרות שזה 50% שזה סיכוי די טוב אם אתה שואל אותי, פשוט תבקש מימשהו לרבייה אם אין לו פשוט או שהוא לא רוצה פשוט תמשיך לחרוש זה המשחק הוא לא אמור להיות קל.
 2. זה לא ממש משנה כי החפץ לא כזה שימושי אז בסופו של דבר יהיו מלא כאלה וערך שלו ירד לממש כלום זה יהפוך לעוד חפץ שהיית מעדיף לא למצוא בנוסף לזה שהמשחק צריך לעודד סיבות ללכוד אגדים וזה יקח אחת מהסיבות, חוץ מזה שיש מלא אגדים במשחק וזה לא באמת קשה למצוא אותם אם חורשים.
 3. יוריד כי עכשיו אנשים לא ילכדו גארדון זכר במיוחד לרביות ומפתח ברזל וזהב יש מלא והם גם מאוד שימושים עכשיו הזה לא ובגלל זה יהיה מלא כאלה במשחק שאף אחד לא ישתמש.
 4. נגד. יוריד את הערך של האגדים עוד יותר וזה יהיה עוד חפץ שיהיה מלא במשחק ואף אחד לא משתמש מהר מאוד.
 5. בעד. יעזור בסחר בליגה ויוסיף עוד חפץ שימושי שאפשר למצוא בקרבות שדה. אני חושב שאתה טועה ההפך שחקנים חדשיים שרוצים לצמצם את הפער מצופה מהם לעשות יותר קרבות משחקנים וותיקים וחזקים ולכן תמצא יותר מהחפץ ולך יהיה יתרון לצמצם את הפער, בסך הכול זה כן ימהר את הקצב שהכוח הכללי שלהם עולה אבל אתה כשחקן פעיל במשחק שחורש יותר תרוויח יותר.
 6. אתה טועה ומטעה וכולך פוטאטו זה לא יוריד את הערך זה יעלה אותו כי עכשיו המחיר הוא 5 או 10 זהב מקסימום 20 עם המגרסה תוכל להוציא ממנו 5-20 זהב (לפי המחירון שרשמתי בתגובה למישהו ולא הוספתי כי לא רציתי לערוך אחרי שהרבה עשו בעד) אז המינמום יהיה 10 זהב ואם המחירון של המגרסה שונה גם המינמום של פוקימונים כאלה יעלה. אמרת שזה ידכא מסחר של פיונה וכו אבל זה לא נכון אין ממש מסחר לפוקימנים האלה מתחילים קונים אותם פעם ב עכשיו אתה גם תלוכד את כול הפיונה וכו שאתה רואה (שאני לדוגמה ממש לא עשיתי) ותרוויח עליהם משהו לעומת עכשיו שכמות הפיונה וכו במשחק הוא ענק והמסחר הוא ממש קטן וכמו שכבר אמרתי המינמום שתשיג עליהם יעלה. אחי אתה לא מבין משהו האתגר שלמצוא קונה הוא ממש ממש קשה לעומת האתגר של למצוא פיונה וכו אני בטוח שהרבה מהמשחק הורגים אותם כי הם יודעים שלמכור אותם יכול לקחת הרבה זמן וגם זה ב10 זהב ההצעה תעלה את המינמום של המחיר שליהם תהפוך את מציאתם לשווה משהו ותעלה את הערך שלהם ותוריד את כמות הפיונה וכו שיש לכול שחקן במשחק שיקח לו שנה להפטר מהם.
 7. להפך זה יעלה את הערך של פוקימונים חזקים במשחק ויעשה שאחרים יהיו שווים משהו
 8. תאמת שאני חושב שזה צריך להיות בצורה הזאת הבעלים של המשחק יוסיף טקסט מידע חדש לכול פוקימון שיקרא "חוזק" שאנחנו השחקנים נחליט אותו עם ההנהלה זה יהיה מחלוק לשלוש אפשריות חזקים/ממוצעים/חלשים ולכול פוקימון במשחק ניתן משמגיע לו לדוגמה מיטו X יהיה חזק ושיימין יהיה חלש ואז רק נשאר ליצור נוסחה שאומרת משהו כזה (אני אשתמש בזהב אבל זו רק דוגמה) חזק 100-180 זהב ממוצע 40 -80 זהב חלש 5- 20 זהב ועכשיו הנדירות תכנס לעניין נגיד גרסת נדיר מאוד והוא חזק אז נכפיל את הפרס שלך ב0.7 אגדי נשאיר ככה מגה נכפיל ב1.2 (עולה זהב להפוך למגה וגם יש מגה אגדים) נכחד נכפיל 15 את הפרס כי נגיד שרפת קלארד אז הם חלשים אבל נכחדים אז תקבל 300-75 זהב כמובן שזאת לא חייבת להיות הנוסחה והמחירון אלה דברים לשיקול הנהלה אני רק מציע איך זה ניראלי צריך להיות לפי דעתי.
 9. רשמתי שזה צריך להיות לפי כוח אבל עכשיו שאני חושב על זה זה צריך להיות חיבור של השתיים לדוגמה שיימין יביא פחות מקלארד כולשהא (כע גם נכחדים צריך להוסיף כי יש נכחדים שמגיע להם להגרס) בעצם צריך שזה יהיה גם לפי הנדירות וגם לפי הכוח.
 10. אני חושב שזה צריך להיות לפי השווי(חוזק) וגם רנדומלי כמו תיבות לדוגמה: יש שלושה סוגים של נדירות נדירים מאוד/מגה/אגדים -- אבל זה צריך להיות לפי חזקים/ממוצעים/חלשים אם תקח פוקימון לא משנה הנדירות ונחשב לחזק אז נגיד תקבל 100-180 זהב משהו כזה ממוצע 40 -80 זהב חלש 5- 20 זהב (לא בהכרח רק זהב) אבל לשיקול הנהלה.
 11. שמח שאתה תומך בגריסת פוקימונים חלשים 🙂
 12. שם משתמש במשחק: Zion ההצעה: אוקיי אז ההצעה שלי היא ככה יש הרבה אגדים/נדירים מאוד/מגות במשחק שלא שווים לאמן ודרך כלל או משחררים או משאירים בבית לנצח אז ההצעה שלי היא ככה יהיה דף שיקרא "המגרסה" ולשם נקח את אותם פוקימונים אחרי שנגיד נשים פיונה במגרסה נקבל אולי קצת זהב אולי קצת מטבעות כסף דברים כאלה לשיקול הנהלה. (כמובן שאני מדבר על פוקימונים שלא במאסטר) כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: ההצעה תתרום הרבה למשחק בכך שסוף סוף יהיה שימוש לאותם פוקימונים שלא שווים אימון ורק במקרים נדירים שומרים לאוסף ואז אחרי זה שוב לא שווים כלום.
 13. מוחעחעחע אני עדיין חיי ואוכל את המזל של אחרים בשעות הלילה... סתם לא אני נאחס רצח ואופיר מזליסט רצח עין עין עין