עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

Zeref

משתמשים
 • הודעות פעילות

  555
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי ניצחון

  8

יצח לאחרונה ב March 7 2019

ל- Zeref היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות Zeref

 • יום הולדת 01/12/2002

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • מיקום
  אי שם שוכח את ערך החיים
 • שם במשחק
  BlazBolt

מבקרים אחרונים

7,854 צפיות בפרופיל

ההישגים של Zeref

מאמן חדש

מאמן חדש (1/14)

51

מוניטין

 1. עדיין קיימת בליגה או שפרשת לתמיד?

 2. איזה קטע שאין לי כוח לקרוא מה אחרים כתבו אז אני כותב מה שאני כותב XD
 3. לקחת ללא היסוס את מפתח ברזל שנפל מכיסו של Beedrill. הזוי איזה כיסים ענקיים יש לפוקימון הזה. מצאת מטבע תפסת את Drowzee בזמן שליטש את המטבעות שאסף זמן רב, לקחת לו אותם והבאת לו במקום תפוח לדרך. אם כן אז למה מצאתי מטבע אחד? הוא בטח ליטש אותם בשביל אבא שלו... כל הכבוד על הרעיון. נחמד ביותר!
 4. מזל טוב לזוכים! ברכות לזוכים! כל הכבוד להנהלה על האיוונט המושקע.
 5. שאתה חורש למצוא איזה אגדי ואז איזה שחקן שהתחיל באותו יום כותב בצאט "עשיתי קרבות ופתאום בקרב כתוב לי הודעה 'אתה נחלם נגד פוקימון אגדי..." חוץ מזה כל הכבוד על הרעיון!
 6. בסגנון של פורטנייט Batmen OverWatch וכו' משחקי מכות ממש לא התחברתי ל- רוקט ליג... ולמשחקים כמו זה.
 7. תמליץ על משחקים אחרים אין לי כזה מבחר... חזרת לליגה?! (זה מתנאל)
 8. Zeref

  Fortnit

  היי. יש פה מישהו שמשחק פורטנייט (Xbox One ) ובא לו לשחק איתי. אני נוב רצח! (סתם צוחק אני יודע לשחק) פשוט בא לי חברה כי אני משחק סולו וכשאני משחק אם ילדים שאני לא מכיר הם או נובים רצח או שהם סתם קרציות. אז... למישהו בא?
 9. ok, לחובבי Marvel יצא סרט חדש שאני ומאמין שעוד רבים ציפו לו. הסרט מדבר על תנוס. ההוא בעל הכפפה מזהב שיש עליה שש אבנים זוהרות (אני קורא להם אבני האין-סוף כי אני לא ממש זוכר את שמם) למי שיש עצבים ורואה אחרי סוף הסרטים יש קטע קצר מה יקרה בהמשך, אחד הקטעים נראה לי בסרט של ה-Avengers השני מופיע קטע שנפחת כמו מכונה ואז תנוס מכניס יד והכפפה מתחברת ליד שלו ואז הוא אומר משהו. מהרגע שראיתי את זה חיפשתי אחרי ומצאתי שהוא דמות ממש מגניבה ומעניינת. מי שלא יודע תנוס נולד בכוכב של אנשים יפים בעלי כוחות מדהימים (זה מה שאני הבנתי תקנו אותי אם אני טועה) ואז נולד תנוס שהיה מכעור אז זרקו (בלה-בלה או, מסכן שלי... XD ) אבל הכיעור שלו הוביל לכוחות מדהימים ביותר והוא חזר והרג את כל הכוכב שלו ונקם את נקמתו... ואז הוא התאהב באחת מכוערת כמוהו שקוראים לה 'מוות' וכדי להוכיח את אהבתו הוא ניסה להשיג את ששת האבנים שנותנים כוח בלתי יאמן בשביל להראות את אהבתו (משהו כזה... ) ובטריילר מופיע גם דוקטור זולה ו- Red skull ( גולגולת אדומה - המנהיג של הידרה) שהוא נעלם בסרט הראשון של קפטן אמריקה כאשר אוחז בטסרקט בידו נשרף ונהפך לכלום (רואים כאשר הוא מחזיק את האבן את כל הממדים) אז אני מקווה מאד שהוא יופיע בסרט הזה כי אני דיי סבור שהוא נעלם לאחד הכוכבים שם ולא מת אבל יותר סבור שהוא מת... (אשמח לקבל גם על זה את דעתכם) וחזרה לסרט... אז תנוס מגיע ונלחם בכולם וכל גיבורי העל מכל הסרטים מגיעים לעזור (יש איזה כיף!) אז אני אישית נורא מחכה לראות את הסרט הזה אשמח לתגובות. (איזה ילד מעפן אני שלא יודע כלום מחייו) הטריילר
 10. ok, שלום כולם הרבה זמן לא הייתי פה! אז יש לי איזה שיר שמישהו שר (השיר לא שלו אלא של מישהו אחר ואין לי מושג מיהו) ואני נורא-נורא אהבתי את איך שהוא שר אז סתם רציתי שתשמעו אותו תגידו לי מה אתם חושבים עליו...
 11. כולם הציגו בפניך את מגן המצח שלהם והיו מאושרים מזה שעכשיו הם גנין. רק אחד לא היה מאושר ממך. הוא ניגש אליך ואמר לך "אני רוצה קרב!" "תקודו קידה" אמר לך המורה ואתה נעמדת מול יריבך וקדת קידה "אג'ימה!" (התחילו)
 12. "חלום נחמד..." הוא אמר והגיש לך את מגן המצח "אני מקווה שתממש אותו" ולרגע היה נראה לך שהוא חייך אבל חשבתי שזה רק בדמיון שלך. הוא סימן לך להתקדם לעבר דלת היציאה. "הא... ok. המבחנים יתחילו עכשיו!" הוא עשה סימון ביד ומולו הופיע רשימה במים. חיפשת את השם שלך נגד מי אתה וראית שאתה נגד קאדימה ראיגו. הסנסיי הביט בך ואמר לך "אתה ראשון" (שים לב שיש לך שתי טכניקות שאתה יודע לבצע)
 13. הדפת לו את החרב והוא קפץ אחורה והתחמק מהמכה. הוא בא לדקור אותך בבטן אבל אז מולכם נוצר אדם ממים וחסם לו את החרב "על מה המריבה הפעם?" שאל המורה שלך קיריטו קאגוראקה "ואם אני עכשיו אוחר שלא מגיע לך מגן מצח" הוא אמר ונראה מרוצה מעצמו "פשוט מעניין אותי למה אתה רוצה להיות שינובי הא?..."
 14. "חושב שאתה חכם?" הוא אמר וניסה לדקור אותך בבטן (חרב עץ) מצאת את עצמך מתחת לאדמה. 'שחית' עד לבובה ואז תפסת אותה משכת אותה פנימה והוצאת את עצמך החוצה. המורה שלך רשם משהו בדף ואמר לך לעמוד במקום. הבחינות המשיכו כולם עשו אותם דברים כמוכה ובסיום המורה קרא לכולם ונתן להם מגן מצח (לאלו שעברו) ואז הגיע תורך והוא שאל אותך "אתה חושב שמגיע לך מגן מצח?"
 15. קיר התרומם מולך לבין המורה שלך ולאר כמה שניות ירד. המורה שלך רשם משהו בחוברת שהייתה לו ואז יצר פסל אבן מסימני ידיים "תבצע דוטון: שינג'יו זנשיו נו ג'וטסו" (להיכנס מתחת לאדמה ואז למשוך את היריב מתחת לאדמה ולהחליף אתו מקומות - טכניקה ברמה D) _ _ _ _ _ ולאחר מכן להניח יד על הרצפה. הוא לא נראה רגוע ומחיוך כמו שהוא היה לפני רגע. הוא הוציא את חרב העץ שלו והתקרב אליך "ואתה חושב שתהיה מיזוקאגה טוב יותר מיאגורה?!" הוא שאג אליך.