עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

davipokid

משתמשים
 • הודעות פעילות

  326
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי ניצחון

  5

יצח לאחרונה ב אפריל 30 2015

ל- davipokid היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות davipokid

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  davipoki

מבקרים אחרונים

2,225 צפיות בפרופיל

ההישגים של davipokid

מאמן חדש

מאמן חדש (1/14)

7

מוניטין

 1. אני הצבעתי שלא. הצבעתי שלא מפני שקודם כל, אתה שאלת אם אתה מתאים לתמיכה, זה כבר מראה על רצון שהמנהלים ישימו לב אליך ויחשבו עליך לתמיכה. זאת טעות לשאול דברים כאלה ולכן הצבעתי שאתה לא מתאים.
 2. שם במשחק: davipoki ההצעה: במרכז ההחלפות כדי להכניס פוקימונים להחלפות יש צורך לשים אותו להחלפות מתוך השישייה שלך. אז ההצעה שלי היא בעצם שתהיה אפשרות להכניס להחלפות גם מהשישייה וגם מהבית. כך לא יהיה צריך כל פעם לשים פוקימון בבית, להוציא את הפוקימון להחלפה, לשים בהחלפות ואז להוציא את הפוקימון שלך מהבית. תרומה למשחק: יותר פשוט, פחות מורכב והרבה יותר נחמד.
 3. בעד! ואני חושב שכדאי שתוסיף להצעה שלך גם תמונות של ההתקפות... כדי להקל על ההנהלה. הנה תמונות של ההתקפות שצריך להוסיף למשחק: 20004.png (772×614)
 4. אני הצבעתי נגד, אהבתי את ההצעה אבל משום שהיא לא תצליח, אז, נגד.
 5. סליחה שאני נגד אבל, זה מפריע מאוד שרושמים סתם הודעות סתמיות.. וגם לא יכולים לדעת אם *** זאת קללה או לא. בנוגע לזה שאסור בחמש דקות לפרסם אותה הודעה לא כזה בעייתי.. כי אם אתה רושם: תיכנסו לקישור הזה-----> ואז אחרי דקה או פחות תרשום: בבקשה תיכנסו לקישור הזה--> זו כבר לא אותה הודעה ולכן לא עברת על החוקים. לדעתי אין שום בעיה בחוק וזה לא כזה משמעותי
 6. אתה טועה! בוא נקח לדוגמא את מס' 698(יש עוד מלא מספרים לא נכונים) מס' 698 בפוקדקס הוא הפוקימון Amaura אבל בליגת הפוקימונים הפוקימון הוא בכלל Spewpa שהוא בכלל מס' 665 בפוקדקס, אתה מבין? הפרש של 33 מספרים!!! 33 פוקימונים שלא נמצאים במקום שלהם בפוקדקס או הומצאו ע"י המשחק ואמורים להיות בקטגוריית "לא ידוע" ולא במחוזות אמיתיים.
 7. בעד! אתה רוצה שאפתח את ההצעה שלך באופן מסודר בעצמי ואתן לך קרדיט על ההצעה?
 8. שם במשחק: davipoki ההצעה: עשיית סדר בפוקימונים. יש כל מיני פוקימונים שהומצאו ע"י המשחק והם נמצאים בין פוקימונים אמיתיים. דבר זה גורם לכך שאם אני מחפש מספר כלשהו בפוקדקס מופיע לי פוקימון בכלל אחר! כמו כן, מגה לופאני נמצאת בסינו ולא בקאלוס וצריך לתקן זאת. ההצעה שלי היא בעצם לשים את כל הפוקימונים שהומצאו ע"י המשחק במספרים בפוקדקס גבוהים שלא נמצאים באמיתי, בעצם אני מתכוון לכך שתשימו אותם ב"לא ידוע", הרי הפוקימונים ששם לא חייבים להיות נכחדים. אני מודע כמובן לעובדה שכנראה יהיה לכם, למנהלים, להזיז את כל המספרים אחורה ולתקן הכל כפי שנראה הפוקדקס הרגיל. אבל, לדעתי זה שווה את זה כדי למנוע בלבולים שונים במספרי הפוקדקס. תרומה למשחק: יימנע בלבול (כגון: מחשבה כי הפוקימון הוא אמיתי אך בכלל מומצא, מספרי פוקדקס לא נכונים ולכן נוצר בלבול בכתיבת מסםר פוקדקס ומופיע פוקימון לא נכון) , יעשה סדר בפוקדקס, יהפוך את המשחק ליותר מקורי ונכון, עדכון נחוץ וחשוב למשחק.
 9. בוא אני אדגיש לך כי לדעתי אינך קורא עד הסוף. אתה טועה. קודם כל, זה שרשמת שעל רמה 12 לא קשור לנגד כי החלטה של המנהלים מה לעשות ובאיזו רמה. דבר שני, אין חנות לקניית מטבעות, אין בכלל שום חנות בשביל זה. אם למישהו יש 200 זהב והוא מעוניין לקנות מטבעות הוא יקבל 100 מטבעות. בגלל זה משתמשים לא ייראו זאת כעסקה שווה כי כדי לקבל מאסטר בול הם צריכים לשלם אותו סכום כמו בקנייה רגילה. אז יש כאלה שיש להם כבר מטבעות וייקנו רק 50 מטבעות ב-100 זהב אם בכלל. אז הנגד שלך לא בסדר ולא חשבת על סיבה טוב מספיק בשביל נגד.
 10. אתה טועה. קודם כל, זה שרשמת שעל רמה 12 לא קשור לנגד כי החלטה של המנהלים מה לעשות ובאיזו רמה. דבר שני, אין חנות לקניית מטבעות, אין בכלל שום חנות בשביל זה. אם למישהו יש 200 זהב והוא מעוניין לקנות מטבעות הוא יקבל 100 מטבעות. בגלל זה משתמשים לא ייראו זאת כעסקה שווה כי כדי לקבל מאסטר בול הם צריכים לשלם אותו סכום כמו בקנייה רגילה. אז יש כאלה שיש להם כבר מטבעות וייקנו רק 50 מטבעות ב-100 זהב אם בכלל. אז הנגד שלך לא בסדר ולא חשבת על סיבה טוב מספיק בשביל נגד.
 11. שם במשחק: davipoki ההצעה: שתהיה אפשרות להעברת מטבעות. כדי שרמות נמוכות לא ייזכו בכך שיעבירו להם מטבעות ואז הם ייזכו בפרסים שווים, העברת מטבעות תיפתח אך ורק בדרגה 12/13 כי לא נפתח בהם משהו חדש. תרומה למשחק: להרבה שחקנים יש מלא מטבעות(500/400/300) והם לא משתמשים איתם, אז אם הם לא צריכים מטבעות, למה שלא תהיה להם אפשרות להעביר אותן למישהו אחר תמורת סכום מסוים של זהב. מטבע אחד=זהב אחד. אז אם מישהו רוצה 100 מטבעות הוא צריך לשלם 100 זהב. אבל כדי שלא ייצא מצב שבו זהב יהיה שווה לערך המטבע וככה שמאסטר בול יהיה יקר יותר במטבעות, אפשר לעשות כך: מטבע אחד=שני זהב או חמש זהב=שלוש/שניים מטבעות
 12. מה קשור? המתקפה Fly וכן, זאת אכן מתקפה, מוריד חיים לפוקימון היריב וגם בעזרתה אתה יכול לעוף למחוזות אחרים עם פוקימון רמה 80 ומעלה. אני עדיין לא מצליח להבין מה קשור שאם יש לך את המתקפה כFly אז יהיו לך 5 התקפות.... <_< :mellow: :huh:
 13. לא מה, בשביל זה יש בנק כולל. למה צריך שני בנקים בשביל קוד? אתה לוקח כסף/ זהב, מבקשים ססמה, זה הכל... אני בעד ההצעה, כמובן שאין הרבה פורצים במשחק, אולי אחד, אבל ההצעה לא יכולה להזיק במשהו זה רק מוסיף...