עבור לתוכן

ARTEMIS FOWL

משתמשים
 • הודעות פעילות

  3,194
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  11

יצח לאחרונה ב July 2 2019

ל- ARTEMIS FOWL היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות ARTEMIS FOWL

 • דרגה
  לכעוס זה להעניש את עצמך על טיפשותם של אחרים
 • יום הולדת 25/05/2002

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • מיקום
  המיקום שלי לא מעניין,ואוליי גם לא המעשים שלי,ואוליי גם המחשבות שלי,אבל לגבי המחשבות שלי יש ספק
 • שם במשחק
  האשון

מבקרים אחרונים

21,580 צפיות בפרופיל
 1. בזכות זה שכל כך לא הייתי יציב רציתי לעזור לאחרים, כי ידעתי שיש עוד המון אנשים במצב שלי והבנתי איך הם מרגישים, יכולתי להזדהות איתם. בזכות זה שהרגשתי רע הצלחתי לעזור לאנשים. הצלחתי לקחת את החיסרון ולהפוך אותו ליתרון
 2. בדיוק וזה דווקא מגניב שאנחנו משתנים, אם היינו תקועים על משהו אחד אז בתכלס לא היינו יכולים להתפתח
 3. אני זוכר גם כשאני הייתי ממש שאפתן לגבי הפורום והייתי להוט לגבי כל מה שקשור לדברים האילו. אייש כמה זמן עבר.
 4. יכול להיות שהוא התרשל בתפקידו כי בתכלס הוא לא היה בתפקיד, הוא פשוט ישב בגן שעשועים עם הילדים שלו ואישתו, בתכלס הוא לא היה צריך בכלל לנסות להפריד בינהם
 5. אני מנסה לקרוא כמה שיותר על המקרה ולראות את כל העובדות כי רוב האנשים פשוט רואים שוטר, רואים נער אתיופי ורואים רצח. אבל זה לא כל מה שיש שם, בשביל להגיד במדויק מה קרה ואיך צריך להגיב על מצב כזה אז צריך לראות את כל העובדות ולהתייחס לכל המשתנים. כרגע קראתי שהשוטר טען שהוא בכלל ירה על הרצפה והכדור ניתז ושהוא לא התכוון להרוג. יכול להיות שזה נכון, יכול להיות שלא, אבל זאת עדיין אפשרות שרוב האנשים מחליטים להתעלם ממנה. קודם צריך לבדוק ואז להגיב, לא הפוך.
 6. עברו 5 שנים מאז, אני בטוח שהענישו את השוטרים האילו כמו שצריך ושאין יותר אנשים כאילו במשטרה. מאז המקרה אני בטוח שבדקו יותר את הנושאים האילו ושדאגו למנוע מדברים כאילו קיצוניים לקרות שוב. חיפשתי עכשיו מקרי רצח של אתיופים בשנת 2014 ולא מצאתי, את יכולה לשלוח לי את זה? מצאתי אבל שהמשטרה כן השתמשה ביותר מדיי אלימות נגד אתיופים בגלל צבע העור שלהם ושהם האשימו צעירים אתיופים בעבירות שהם לא עשו בכלל רק בגלל שהם קישרו את הצבע עור שלהם לפשע. זה אמיתי וזה נכון, אני לא יודע אם זה עדיין רלוונטי ברמה כזאתי עד עכשיו, אבל אני מודע לזה שזה קיים. אבל לא מצאתי מקרי רצח של צעירים אתיופים על ידי שוטרים, רק השתמשות באלימות יתר ויחס לא מוצדק. אם את מוצאת את זה את יכולה לשלוח לי?
 7. מאיפה את יודעת שהיו לו עוד אפשרויות? הוא היה שוטר לא בתפקיד, הם לוקחים על עצמם רק אקדח, לא יותר מזה לפי מה שידוע לי. ואני לא יודע למה הוא לא ירה קודם יריית אזהרה לאוויר, אולי הוא עשה את זה ואולי הוא חש שהוא בסכנה ממשית אז הוא צעק שהוא הולך להשתמש בנשק ואז הוא ירה כדי לנטרל. הוא לא ניסה לרצוח אותו. קשה לי כל כך להאמין שהוא ירה בו כדי להרוג אותו בגלל שהוא אתיופי. יכול להיות שבגלל שזרקו עליו אבנים אז היה לו קשה לדייק והוא פגע בו במקום קריטי, יכול להיות שהוא הרגיש שהוא בסכנת מוות אז הוא ירה בו כדי להרוג אותו כי הקם להורגך השכם להורגו. אין לי מושג. אני לא אומר שאין סיכוי בכלל שהוא ירה בו מהסיבות הלא נכונות, אבל פשוט קשה לי להאמין שהמצב זה שהוא נרצח בגלל שהוא אתיופי. אנחנו לא באמריקה ולא הייתה פה עבדות ואין פה שנאה לשחורים כמו שם, אבל הם מפגינים כאילו הם בהארלם וכאילו יש להם כנופיות. אני אנסה לקרוא על כל זה מתי שיצאו דיווחים חדשים ואם יגלו שזה בגלל גזענות אז אני אאמין בזה, אבל עד אז אני לא מסוגל להאמין שזה בגלל גזענות.
 8. אני מסכים עם זה שהם לא צריכים לסבול ולחוות גזענות. אבל קודם כל, כמעט כולם חווים גזענות. אתיופים, תימנים, אשכנזים, כורדים, יש נגד כולם גזענות. כולם כמעט גזעניים כלפי כולם, ולכולם יש רמות שונות של גזענות, חלק פשוט צוחקים מידי פעם על סטריאוטיפים וחלק מגיעים לאלימות מילולית או פיזית, אבל כולם חווים מתישהוא גזענות, אבל זה אף פעם לא הגיע לרצח. קשה לי להאמין שהשוטר ירה לכיוון הגוף שלו במטרה להרוג אותו, לא כתבו גם איפה הוא פגע בו, כתבו שהוא היה במצב קשה ובבית חולים קבעו את מותו, יש כל כך הרבה סיטואציות שהיו יכולות לקרות שהיו מגיעות לנקודה הזאתי ואי אפשר פשוט להסיק שזה בגלל גזענות ואז להתחיל להפגין בכזאת אלימות. זה מרגיש כאילו כולם שוכחים שהסיבה שהוא השתמש בכלל בנשק זה בגלל שהם הלכו מכות, אי אפשר לדעת מה קרה במקום כל עוד לא יחקרו יותר לעומק.
 9. אתה לא חושב אבל שזה לא הגיוני שהם יעשו הפגנה נגד אלימות בעזרת אלימות? הפגנה כזאתי לא צריכה להתקיים. הם מסכנים אנשים אחרים. אנשים שלא קשורים בכלל לגזענות ואין להם שום דבר נגד אתיופים. הם הרסו רכוש ושרפו רכבים והכניסו עשרות גברים נשים וילדים לסכנת חיים. הם זורקים אבנים כאילו כל שוטר שרואה אתיופי מנסה להוציא אותו להורג. ואי אפשר לדעת אם השוטר ירה כדי להרוג אותו או רק כדי לנטרל אותו, כל מה שידוע זה שהשוטר שלא היה בכלל בתפקיד באותו רגע היה בגן שעשועים עם הילדים שלו ואישתו כשהוא ראה שמתרחשת קטטה בין נערים וכשהוא אמר להם שהוא שוטר הם התחילו לזרוק עליו אבנים. אם הוא ירה כדי לפצוע אז אני יכול להניח שהוא עשה את זה כי הנער שזרק את האבנים כמעט פגע באישתו ובילדים שלו, אין סיכוי שבגלל גזענות הוא היה פשוט רוצח נער בן 18 סתם ככה. יכול להיות ששוטרים יעצרו אתיופים בזמן נסיעה בגלל גזענות, זה בהחלט קורה. אבל לרצוח? זה כבר לא הגיוני.
 10. הודעה ראשונה אחרי מיליון שנה ואתה פותח עמוד. איך זה קורה.
×
×
 • צור חדש...