עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

Obelisk

מנהלים ראשיים
 • הודעות פעילות

  2,091
 • הצטרפות

 • ימי ניצחון

  100

כל דבר שפורסם על-ידי Obelisk

 1. נשמע טוב. צריך לנסות! ניסיתי קורנפלקס בטעם ארטיק ענבים - אכזבה
 2. היי, הטיעונים שלך לא קבילים. אם פוקימון מוגבל לסה"כ מסוים, זה לא אומר שאפשר לנופף בזה כסיבה כלשהי להחלשה - יש לך שישייה שלמה לשיפור. במידה ויהיה שימוש בנימוק מהסוג הזה שוב בהצעות עתידיות, מעצם היותו לא קביל, ההצעה תידחה באופן אוטומטי. לגבי השלבים: שלב 36 הוחלש בכ-3% ושלב 37 הוחלש בכ-8%. אם יש טענות לגבי הפרסים, אתה מוזמן לפתוח נושא חדש ולהמתין לתשובה של הבעלים או לשלוח לו הודעה בנושא. ננעל.
 3. היי, דיווח לגיטימי לגמרי - אין על מה להתנצל או לתת דין וחשבון. הבאג במתקפה תוקן (לא תקף לגבי התקפות שכבר נלמדו). במידת הצורך תוכל ללמוד מתקפה חדשה במקומה דרך מלמד המתקפות ולבקש החזר בסך 25 זהב ממפקח ומעלה בצירוף האשכול הנ"ל. תודה על הדיווח, ננעל.
 4. שלום, רשום במעמד הרכישה של הבוסטים שלא מומלץ להשתמש טרם ההגעה לרמה 100, ולכן הנהלת המשחק לא תוכל לתת מענה בנושא הנ"ל. כמו שסטאטים אחרים לא יורדים (התקפה, הגנה, התקפה מיוחדת וכו'), הוספנו כעת שגם החיים לא ירדו בעת עליית רמה. אולם, אנו עדיין ממליצים על שימוש בבוסטים ברמה 100 כדי להימנע מאי נעימות פוטנציאלית (אם יקרו מקרים דומים בעתיד, הנהלת המשחק עדיין לא תתמוך במקרה שקרה לפוקימון מתחת לרמה 100) - רמה 100 היא רמה יציבה וניתן להוסיף תוספות ללא חשש לגבי שינוי סטאטים לא צפוי. המשך משחק מהנה.
 5. ברכות ל"המלאך" שזכה בהגרלה במסגרת האשכול. משום שהכינוי המעודכן לא נכון הפרס נשלל
 6. מאמנים יקרים, מזה זמן רב שוררת שלווה כמעט מוחלטת בליגת הפוקימונים, אך כנראה שלא לזמן רב. בשנים האחרונות אמנם חווינו את פרויקט המיחזור, התקפות של פיראטים והתקפות ספורדיות נוספות, אך מזה הרבה זמן שלא חווינו התקפות מגמתיות, מתמשכות ומורכבות. בהתאם למידע מהשטח ולשמועות האחרונות ארבע ישויות אימתניות ומאיימות בדרכן אל ליגת הפוקימונים. מתוך המידע שהתקבל נראה כי מדובר בארבע ישויות שפקדו את הליגה בעבר במטרה להשמידה אך ללא הצלחה. הפעם אותן ישויות מגיעות חזקות מתמיד, ולא פחות חשוב - מלוכדות מתמיד, במטרה משותפת - לכפר על התבוסה המשפילה שחוו לפני מספר שנים ולהשמיד את הליגה שלנו. האם הישויות תצלחנה במשימתן או שמא שחקני הליגה יוכלו להדוף את אותן ישויות ואת הטיטאנים שבשליטתן? שתפו את דעתכם בנוגע לסוגייה זו ושתפו את תחושותיכם. בין המגיבים תוגרל טבעת רנדומלית. השמיימים חזקים מתמיד והאיום גדול, ולכן פרסי האיוונט יהיו יוקרתיים - כדאי להיות פעילים ולהישאר מעודכנים! בהצלחה!
 7. שלום, פוקימונים שמשתמש מקבל בחינם לא יכולים להיות במסחר, כשם שניתן לנצל דבר כזה על ידי פתיחת מספר משתמשים. לאור בקשתך, ובאופן חריג, הפוקימון שלך הוחלף בפוקימון דומה (עם נתונים רנדומליים). המשך משחק מהנה.
 8. שלום, תודה על ההצעה. ניכר כי מעבר להשקעה שבכתיבתה, הוקדשה אף השקעה בחשיבה המקדימה. בהצעה אתה מתייחס לנקודות רציונאליות ברורות, בעיקר לאור השינויים האחרונים שפקדו את המשחק, ולכן ההצעה עשויה להטיב. במידה והיא תיכנס ישולבו מנגנוני בקרה רלוונטיים: א. הגבלת מספר הטבעות החדשות שניתן לשים (במידת הצורך אפשר להגדיל את המספר בעתיד) ב. שימת טבעות חדשות לפוקימונים עם סה"כ גבוה מספיק, אבל לא גבוה מדי. ג. בחינת האופציה שהטבעות לא תוכלנה להוריד סטאטים מתחת לסטאטים הבסיסיים (לא רק טכנית, אלא גם רציונאלית) על אף היתרונות שההצעה נושאת עימה והפאן הייחודי שהיא מספקת, ניכר כי בטווח הזמן הקרוב היא תהיה נישתית מאוד ותניב פירות רק עבור שחקנים אחדים (שקרובים מאוד לסה"כ המקסימלי או שחצו אותו). עובדה זו, על אף יתרונותיה של ההצעה, הופכת את ההצעה לפחות כדאית ליישום בשלב זה, לאור אוכלוסיית היעד הקטנה שתהנה ממנה (הרי אין יתרון ניכר עבור הורדת סטאטים מפוקימון עם 4100 סה"כ - הוא רחוק מהרף המקסימלי) לעומת ההשקעה שהיא דורשת ביישומה. צוות המשחק שם לנגד עיניו את ההצעה המדוברת ובעתיד, כשהיא תהיה רלוונטית יותר, היא תישקל בשנית ועשויה להיכנס. במידה ותראה לנכון שהעיתוי נכון (אוכלוסיית יעד משמעותית תוכל להנות מיישום ההצעה), אתה מוזמן לפתוח את ההצעה מחדש או לפנות לאחד מחברי הצוות בפרטי. כהערת אגב, לאור העדכונים האחרונים, צוות המשחק איפשר לאפס EV ולאפס בוסטים באופן בררני ופתח את האופציה לכלל שחקני המשחק. בדרך הזאת ניתן להוריד סטאטים ולהשפיע על אופי שיפוע השיפור של הפוקימון ע"י הגדלת פוטנציאל הנקודות שהוא יכול לקבל. שוב - תודה רבה על הצעתך והרצון הטוב בשיפור המשחק. ליגת הפוקימונים ניזונה מההצעות שלכם, השחקנים, מגלה מגמת שיפור וייעול באופן קונסיסטנטי בזכותכם ומעריכה את ההצעות שאתם מציעים בשגרה. המשך משחק מהנה.
 9. שלום, תודה על כתיבת ההצעה והבאתה לסדר היום. אולם, סיכויי ההשגה של פריטי האיוונט עוד צפויים לעלות, ולכן האינדיקציות שהעלת ומהוות בסיס להצעה לא רלוונטיות. בעוד מספר שבועות (כשהאיוונט יהיה בשיאו / יתקרב לסופו), אם הצורך עדיין יהיה קיים, יהיה אפשר לפתוח הצעה דומה שוב והיא תישקל. ננעל.
 10. שלום, צוות המשחק לא מגלה סבלנות כלפי פרסום מתחרים, ולכן קיבלת הרחקה מהמשחק. מתוך האמונה שלכל אדם מגיעה הזדמנות נוספת, ובייחוד לכזה שהיה חלק מהמשחק תקופה ארוכה, תרם למשחק ונתרם ממנו בלא מעט היבטים, ולאור החרטה שהבעת וההבטחה שמקרה כזה לא יחזור על עצמו הבאן הוסר. כמו כן, כחלק מהחזרה מהבאן חשבונך נקנס. ננעל.
 11. שלום, פתחת בפורום הנכון, אך לא לפי הפורמט הנכון. באופן חריג אגיב לך אך שים לב להבא לכתוב לפי הפורמט. לאור ההודאה שלך הבאן הוסר. אולם, קיבלת קנס כבד לחשבון - כסף, זהב, נכחד, דרגות. המשך משחק חוקי ומהנה.
 12. שלום, בימים האחרונים מספר שחקנים שלחו למשתמשים אחרים קישור למשחק מתחרה ו/או הפנו אותם לשחק בו - אתה אחד מהם. יש לנו על כך לא מעט ראיות ממשיות ותמונות שמוכיחות זאת ששמורות אצלי והועברו גם לבעלים, כך שיש פה בסיס עובדתי יציב, חזק וחד משמעי. צוות המשחק מגלה אפס סבלנות וסובלנות כלפי פרסום משחקים מתחרים באופן כללי, בעיקר שחלקם העתיקו מהליגה לא מעט דברים ורעיונות שנהגו ע"י חברי הצוות לדורותיהם. ננעל.
 13. שלום, הבאן ניתן לא בגלל הסיבה שציינת, אלא בגלל שידול שחקנים ופרסום בפניהם אתר מתחרה. בנוגע לפירוק שיתוף סיסמאות אני לא יודע עד כמה זה אפשרי לאחר קבלת באן, ממליץ לפנות לבעלים בהודעה פרטית בנוגע לסוגייה הזאת. במידה ופירוק יאושר על ידי הבעלים, תישקל הסרת הבאן (ואם אכן יוסר הבאן זה ילווה בקנס, כשם שהאחריות שלכם על החשבון היא משותפת, ועבירה שלו היא גם עבירה שלך). ננעל.
 14. שלום, זה לא באג. ניתן להוסיף תמונת נושא בתנאי שיש לך מספר מסוים של ימי פרמיום כדי להבטיח שימי הפרמיום לא נקנו לדוגמא מחנות מטבעות וכו', ולהימנע ממצב שכל אחד יוכל לשים לעצמו תמונת נושא. נעול.
 15. היי, הבאג תוקן. בנוסף, קיבלת החזר לחשבון (8 טבעות + 80 זהב). ננעל.
 16. שלום, לאור הצגת הרציונאל (פרופורציה יחסית גבוהה של מחיר שימת הטבעות ביחס למחיר הטבעות עצמה) ולאור ביקוש של כ-91% הצעתך התקבלה. המחיר יעודכן ל-10 זהב עבור אגדיים ומטה, ו-25 זהב עבור נכחדים וטיטאנים. תודה על הצעתך.
 17. שלום, בנוגע לאיפוס בוסטים ואיפוס EV: 1. איפוס EV סלקטיבי ייכנס בהמשך למשחק עבור כל משתמש ועבור כל פוקימון במשחק, בעיקר כדי לאפשר אימוני EV קלים יותר. 2. איפוס בוסטים סלקטיבי עשוי להיכנס בהמשך למשחק - תשובה בהירה יותר תהיה רק אחרי שהעדכון "הבניית אסטרטגיה בליגה" יסתיים. משום כך, אני ממליץ להמתין ולפתוח את ההצעה מחדש לאחר שכל הפוקימונים הרלוונטיים יעודכנו. במילים אחרות, כל השחקנים במשחק יוכלו להנות מהאופציות החדשות שנוצרו ונבדקו בשבועות האחרונים במסגרת העדכון האחרון (לפחות באופן חלקי). ננעל.
 18. המנהל הזה באמת נשמע אכזר הסיפור פחות מעניין מהקודם, אבל הסוף הצליח לסקרן.
 19. שלום, תודה על הבאת הנושא לסדר היום. בהחלט מובן שהפוקדור עוזר מאוד, אך במידה ואינך יודע, כפי שצוין מעליי, הפוקדור כן ניתן למכירה לפרקי זמן מסוימים באירועים מיוחדים. משום תרומתו הגבוהה והייחודיות שבו הוא ניתן לקנייה לסירוגין. לאור כך, ולאור העובדה שאין היענות גבוהה מצד השחקנים, הצעתך נדחתה. תודה רבה על הצעתך!
 20. שלום, התייחסת לנקודות יפות. חייב לציין שיש פה נימוקים לא מבוססים ושהם אינם בהלימה לסוגייה שהועלתה: (א) אם אתם טוענים שיש שחקנים שמוצאים דברים שווים אחרי קרבות אחדים אתם למעשה מפריכים את הטענה שהסיכוי נמוך. (ב) יש פה אלמנטים של מזל. אם שחקן טוען שהוא לא מצא אחרי 10 אלף קרבות משהו, זה לא אומר שהסיכוי הוא 1 ל-10 אלף, אלא שכנראה ולא היה לו מזל. שבוע אחרי זה הוא יוכל למצוא פריט מאוד שווה גם לאחר קרבות אחדים. (ג) נטען כאן שהסיכויים ירדו משמעותית. זה לא נכון. היו מקרים נקודתיים שבהם ירד סיכוי של חפצים מסוימים והשחקנים עודכנו לכך, ושוב המקרים היו נקודתיים מאוד ולא ברמה שחלקכם מתאר. בכל מקרה, התייחסות לשתי ההצעות: (א) הפרסים של הקרבות היומיים עלו ל-3 המקומות הראשונים ב-50%-100%. (ב) הפרסים בדיג עודכנו - ירד מעט מהזהב ועלה מעט מהכסף. (ג) הפרסים של המשימות היומיות עלו באופן גורף. (ד) הסיכויים למציאת רוב החפצים במשחק בקרבות שדה עלו ב-5%-20%. חלק מהם ב-40% וחלק מהם אף ב-50%. תודה על הצעותיך. המשך משחק מהנה.