עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

המובילים

 1. cactus

  cactus

  מנהל פורום ספרות


  • נקודות

   67

  • הודעות פעילות

   3,760


 2. אנונימוס

  אנונימוס

  משתמשים


  • נקודות

   49

  • הודעות פעילות

   788


 3. TITAN

  TITAN

  מצטיין החודש


  • נקודות

   49

  • הודעות פעילות

   674


 4. NFrealmusic

  NFrealmusic

  משתמשים


  • נקודות

   47

  • הודעות פעילות

   2,055


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 10/07/22 in all areas

 1. ליגת קיץ 2022. כולם להכין את הפוקימונים כי ליגת הקיץ של נכחדים בפתח! כולם זוכים בפרסים שווים! כמות משתתפים: 16. קריטריונים ודרישות להרשמה לליגה הקיץ 2022: - דרגה 17 ומעלה - שלב 25 במסע ומעלה - לפחות 6 אגדיים רמה 100 - על כל משתתף יהיה להפקיד 100 זהב כדמי הרשמה+רצינות כדי להשתתף. משתתף שיגיע לכל הקרבות יקבל החזר של ה-100 זהב בסוף הליגה. -אין להכנס עם יותר מ3 נכחדים או 2 נכחדים וטיטאן בקרב. - אסור להשתמש בכפל פוקימונים בקרבות (לדוגמה, פעמיים Dialga בשישייה) - השימוש בפוקימונים עם אותם הנתונים בדיוק אסור (לדוגמה, Magearna ו-Magearna-Pokeball) - אסור להלוות פוקימונים במהלך הליגה (אסור גם להלוות לפני הליגה, ולאחר הליגה להחזיר את הפוקימון בחזרה למשתמש שהלווה אותו) - אסור לקנות חפצים או פוקימונים בחוב - בזמן הליגה ומעט לפני תחילתה, למאמן שמשתתף בליגה אסור לקנות חפצים/פוקימונים במחיר מסוים, להיות בחוב עליהם ולהחזיר את החוב בהמשך. - אסור לבצע הלוואות של טבעות/פוקימונים/כל חפץ אחר לפני הליגה, ואז לאחר הליגה להחזיר את אותם חפצים. רק קניות וסחר יכולות להתבצע, ולא הלוואות - תקף לכל המשתפים. - מרגע פרסום הסיבוב, יש לקיים בהקדם את הקרב ולא להשאירו ליום האחרון של מועד הסיום. ניתן לבקש הארכות ממשגיחי הליגה, אך בקשת הארכה ביום האחרון של מועד סיום הסיבוב כנראה לא תתקבל (אלא אם כן המקרה חריג). - ניתן לשנות סוג לארכאוס בכל רגע נתון בליגה. אך, החלפת הסוג לארכאוס חייבת להיעשות על ידי אותו שחקן שרוצה בשינוי, ולא לבקש משחקן אחר לשנות - בטח שלא באמצע קרב של שחקן(גם לשחקן שרוצה בשינוי אסור לשנות באמצע הקרב שלו). לדוגמה, שני שחקנים עושים קרב. אחד מהשחקנים נכנס לקרב עם ארכאוס סוג פיה, ופתאום אחד השחקנים ביקש משחקן אחר באמצע הקרב לשנות סוג לחרק - לא חוקי. מועד פתיחת ההרשמה לליגה: 31.7 בשעה 18:00 מועד תחילת הליגה: 8.8. * בין המגיבים באשכול תתבצע הגרלה על טבעת התקפה מיוחדת התכוננו היטב לליגה ובהצלחה לכולם!
  15 points
 2. כמו בכל חודש וחודש - נבחר השחקן שהשקיע הכי הרבה בפורום ל - מצטיין החודש! מצטיין החודש לחודש יולי - הוא @TITAN! שמקבל טבעת אבן האודם! + טבעת רנדומלית + צבע ואייקון עד לסוף החודש ועוד שלושה משתמשים שהיו פעילים בפורום גם: @[email protected]אנונימוס@Shadow Sonic שזוכים בטבעת רנדומלית! (לא כולל יהלום, אבדון, ואבן האודם) אשכול החודש | יולי כמו בכל חודש, גם נבחר אשכול שהוא האשכול הכי מושקע לאותו חודש! החודש, נבחר האשכול של @NFrealmusic: והוא זוכה ב - אגדי רנדומלי מסוג מעופף! ברכות לזוכים, מוזמנים לברך אותם בתגובות! בין המגיבים לאשכול יוגרל פוקדור מאסטר !
  8 points
 3. מילה רנדומלית - עובדה רנדומלית #15 אז בחלקים הקודמים משתמש נתן לי מילה רנדומלית ואני נתתי עליה 8 עובדות אז עכשיו שאלתי את @Obeliskמה המילה הראשונה שקופצת לך לראש 1. הלם זה מצב שבו הגוף צריך להתמודד עם זרימת הדם. 2. הלם הייפולמי נובע מהתייבשות/מפצעים ודימום ויש לו 2 תהליכים אחד אחרי 8 שלבים שבסוף גורם לחזור לחיים הרגילים או אחרי 5 שלבים שגורם למוות. 3. הלם לבבי נגרם מ-3 סיבות עיקריות בעיות בשריר הלב, הפרעות קצב ובעיה בכלי דם. 4. ההלם הנפוץ ביותר הוא הלם זיהומי שנגרם מזיהום בכלי דם. 5. הלם נוירוגני נגרם פגיעה במערכת העצבים שיכול לקרות אם יש פגיעה בחוט השדרה או בראש. 6. בכל הלם יש 3 שלבים. שלב ראשון: מערת העצבים והגוף מגיבה לפגיעה. שלב שני: הידרדרות בגוף בעקבות הפגיעה. שלב אחרון: מוות או פעולות מצילות חיים כמו חוסם עורקים וישירות לקחת לבית חולים. 7. טיפול בהלם הוא קודם זיהוי הגורם נגיד התייבשות צריך לזות התייבשות דימום לזהות שזה דימום ואז במקרה של דימום צריך לעצור את שטפי הדם. יש שתי דרכים לעצור את שטיפת הדם . דרך 1: ללחוץ די חזק על המקום שבו הדימום או להשים כמובן תחבושת במקרה שיש. דרך 2: חוסם עורקים . 8. הלם רגישותי נובע דרך כלל מאלרגיה או עקיצה. עובדת בונוס: הלם ואסוגני נגרם מהרחבת כלי דם שגורמת לירידה ושונה משאר ההלם שהוא גורם ללחץ דם נמוך ולא גבוה כמו השאר.
  8 points
 4. שבוע טוב לכולם, מחר (יום שני, 25.7) צפוי לצאת פוקימון שדו חדש במשחק. במסגרת יציאתו של הפוקימון החדש, הוחלט לפנק את חברי הליגה במספר הגרלות מיוחדות. 1) בן 10 הלוכדים הראשונים של פוקימון השדו החדש תוגרל טבעת לבחירה ( כולל יהלום, אבדון, או אבן האודם)! //////// 2) בן 3 המאמנים הראשונים שיעלו את הפוקימון החדש לרמה 100 יוגרלו 5 טבעות הגנה/הגנה מיוחדת (לבחירה) בשימוש חינמי מיידי (ללא תשלום של השמת הטבעת)! / 3) מוזמנים לנחש בתגובות לאשכול את זהותו של הפוקימון החדש, בן המנחשים יוגרלו 100 מטבעות! *ההשתתפות בהגרלות 1 ו2 מותנות בשליחה הודעה פרטית לCactusKing לאחר לכידת/אימון הפוקימון *ניתן להשתתף בהגרלה 1 עד לתאריך ה4.8 *ניתן להשתתף בהגרלה 2 עד לתאריך 4.8 *ניתן להשתתף בהגרלה 3 עד לתאריך 25.7 *את הפרס של הגרלה מספר 2 ניתן לממש רק על הפוקימון החדש בהצלחה לכולם!
  7 points
 5. ישבתי עם עצמי וחשבתי, מה אני יעשה כספיישל לרמה 12. אז אמרתי לעצמי, משתמש ראשון שברמה 12 זה שווה. אז למה שאני לא יעשה ראיון עם השחקן הכי שווה בליגה, שזה כמובן[email protected] man! למי שלא יודע, גבריאל (במשחק-Doom man) הינו חבר בצוות התמיכה בפעם השנייה. אני-תכלת גבי-זהב אני: ערב טוב גבי, מה שלומך? גבי: אחלה, מה איתך? אני: גם אחלה, תודה שאתה שואל. בוא נתחיל בראיון. אני: מאיפה למעשה הכרת את הליגה? גבי: חבר שלי ביסודי שיחק בליגה. יום אחד באתי אליו והוא הראה לי את הליגה, ומשם היסטוריה... אני: האם אתה משחק בליגה ברצף מאז ההרשמה שלך ב2015? גבי: לא. היו לי שתי הפסקות. 2016-2017 וחזרתי לשחק מתישהו ב2018. והפסקה נוספות בסוף 2019 עד תחילת הקורונה. אני: לפי מה ששמעתי היית בשותפות פעם, האם זה נכון? אם כן, עם מי? גבי: כן, עם megajoker. ועכשיו גם הוא בצוות. נפרדנו בסוף 2020-תחילת 2021. אני: זוהי הפעם השנייה שאתה חבר בצוות התמיכה. האם אתה יכול לספר לנו מתי עלית בערך ולשתף אותנו בחוויות שלך? גבי: עליתי בפעם הראשונה בערך במרץ 2021, מרצון לעזור ולשפר את הליגה- גם מבחינת הפעילות וגם לעזור למשתמשים שצריכים עזרה. התקופה באמת הייתה מהנה, והרגשתי שהגשמתי את המטרות שלי, רמת הפעילות עלתה, היו הצעות שנכנסנו, באגים שתוקנו, וכו' אני: לפני מספר חודשים עלית שוב לצוות התמיכה, ואתה נמצא בו עד היום. האם תוכל לשתף אותנו במבט העכשווי שלך על הליגה גם מבחינת שחקן וגם מבחינת חבר בצוות התמיכה? גבי: מבחינתי כשחקן-הליגה במצב מעולה. הפעילות שופעת, השחקנים פעילים ומתחרים, דברים שנותנים לי רצון להיות תחרותי בתור שחקן, ולהתחרות במטרה לזכות בפרסים. מבחינת צוות - יש הרבה עדכונים במשחק, הרבה הצעות נכנסות, הרבה באגים מתוקנים. כמעט תמיד יש חבר צוות מחובר שניתן לפנות במידת הצורך. אני: במהלך השנה האחרונה, שילבת את החברות בצוות התמיכה לצד לימודים אינטנסיביים ובגרות במסגרת מסלול בר אילן. איך הצלחת לשלב את הלימודים האינטנסיביים עם החברות בצוות התמיכה? גבי: האמת היא שלא הרגשתי לחץ כל כך גדול משם. התרגלתי ללמידה הזאת ושיעורי הבית. אולי לפני מבחנים הייתי פחות פעיל מבדרך כלל. אני: נעבור לפורום המשחק. יש נושא שאתה אוהב במיוחד בפורום המשחק? גבי: את אשכולות הספורט. אני: האם נראה ממך אשכולות בנושא הספורט בקרוב? גבי: אולי, אם יקרה משהו מעניין. אני: איך אתה רואה את הליגה בעתיד של הטווח הקצר-מעוד חצי שנה מהיום? גבי: אני רואה את הפעילות רק הולכת וגדלה-יותר שחקנים ישחקו בליגה ויהיו פעילים. אני רואה הרבה הצעות נכנסות, ואת הליגה מתחדשת מרגע לרגע. אני חושב (ומקווה) שמצפה לליגה עתיד זוהר. אני: שאלת סיום, איך אתה כל כך חתיך, חכם, יפה תואר, מוכשר ואח בלב? גבי: אתה בטוח שהתכוונת לשלוח את זה אליי? אני חושב שהתכוונת לשלוח את זה לטרנקל, מה שרשמת פה מתאר אותו. אני: תודה רבה על הזכות לראיין אותך @Doom man
  7 points
 6. מילה רנדומלית - עובדה רנדומלית #13 אז בחלקים הקודמים משתמש נתן לי מילה רנדומלית ואני נתתי עליה 8 עובדות אז עכשיו שאלתי את @Doom man מה המילה הראשונה שקופצת לך לראש אז הנה 8 עובדות על קובייה 1. יש 11 פריסות שונות לקובייה. 2. יש מעל 30 סוגים של קוביות הונגרית!. 3. לממציא הקובייה ההונגרית לקח חודש שלם בשביל לפתור אותה שוב. 4. קובייה הונגרית היא הצעצוע הפופולרי ביותר בעולם!. 5. כל 2 מספרים שבאותו סדר(נגיד הראשון מהתחלה והראשון מהסוף 1 ו-6) יהיו מקבילים(כך שבקובייה 1 ו-6 מקבילים 2 ו-5 מקבילים ו-3 ו-4 מקבילים(מקביל-בדיוק בצד ההופכי בקובייה)). 6. עד היום אף אחד לא יודע מי המציא את הקובייה הרגילה . 7. הקוביות העתיקות בעולם נמצאו והן כבני 5000 שנה(בדיוק כמו שדינוזאורים נכחדו לפני מאות מליארדי שנים). 8. יש קוביות שעשויות מקריסטלים!.
  7 points
 7. פעילות - מידע על הפוקימונים כפי שאתם יודעים, קיימת בליגה אפשרות לעדכן מידע על פוקימון בדף המידע שלו. האפשרות קיימת לכל המשתמשים, ואם המידע שלכם אמין ואושר על ידי ההנהלה - תזכו במטבע. כרגע, קיימים המון פוקימונים שהמידע עליהם לא עודכן. רבים מהם נמצאים במחוז גאלאר/ הפוקימונים החדשים במחוז סינו. על מנת לאפשר לכם לעדכן את המידע הנ"ל, החלטנו על פעילות מיוחדת שתיארך שבוע שלם. במסגרת הפעילות, על כל מידע שתפרסמו על פוקימון תקבלו 3 מטבעות (עליה של 200% ביחס לפרס הרגיל). (מותנה במידה והמידע שלכם יאושר) ניתן לעדכן מידע על פוקימונים על פי החוקים הבאים: - לא לשכוח סימני פיסוק. - ללא שגיאות כתיב - מידע עובדתי - מידע שלא רשום במידע שנמצא כבר באתר. - מומלץ להתמקד על התנהגות הפוקימון. -אין להעתיק מאתרים אחרים/להשתמש בתרגום אוטומטי. נשתדל לענות לכלל העדכונים במהירות האפשרית. בהצלחה לכולם, צוות המשחק.
  6 points
 8. תחרות אשכולות כללית. במהלך התחרות עליכם לפתוח אשכול אחד בכל נושא שיעלה על ליבכם. את האשכול תפתחו בפורום המיועד לו. אשכול על ספר יפתח בספרות, אשכול על אנימה יפתח באנימה ומנגה, וכן הלאה. התחרות תתבצע בן התאריכים 31.7 - 6.8 יש לפתוח את האשכולות בתאריכים הנ"ל ולצרף אותם לתגובה שלכם באשכול. מנהלי התחרות יהיו: @The King of Demons @cactus @trenkl ツ חוקים: - החוקים הגלובאליים חלים גם כאן. - אין להגיב תגובות לא קשורות לתחרות. - במקרה של שותפים, רק אחד רשאי להשתתף. -האשכול אינו יכול להכין תכנים פורנוגרפים. -משתמש אשר יעבור על אחד החוקים, יעוף מן התחרות. -משתמש אשר ירשם לתחרות, ולא ישתתף בה ללא סיבה מוצדקת יענש. טופס ההרשמה לתחרות: שם בליגה: קישור לפרופיל בליגה: קישור לאשכול: פרסים: מקום ראשון: פוקדור מאסטר + פוקדור מתכת / תיבת פלטניום + מפתח זהב / טבעת יהלום. מקום שני: 2 פוקדורים מוזהבים / תיבת זהב + 2 מפתחות ברזל / טבעת מהירות. מקום שלישי: 3 פוקדורי מתכת / 130 מטבעות / טבעת חיים. *הפרסים יכולים להשתנות בהתאם לפעילות התחרות. בהצלחה לכולם! צוות הפורום.
  6 points
 9. עדכונים מבורכים, כן יירבו
  6 points
 10. היי, אז באשכול הזה אני רוצה לצחוק קצת, והצחוק הכי טוב הוא בא על חשבון אחרים- אז אני מבקש שלא תיעלבו כל מה שכתוב פה הוא סאטירי לגמרי- ולא נאמר בשום טינה או רצון לפגוע. מנש: מוכנים? נתנאל: בואו נעשה את זה טרנקל: קדימה! רם: נקרע אתכם גבי: בלי נדר כולם: יפה גבי, צדיק! אנונימוס: כן! מנש: מה אתה קשור? אנונימוס: אמממ נתנאל: אני הייתי פה לפניך מנש. מנש: לא אתה... יש פה מישהו שלא קשור. אנונימוס: גבי מושלם. טרנקל: אוקיי אז אתה שייך לפה, המסקנה שהרמאי הוא... ~מרג'וקר הועף מהקרב~ אלעד: אכזרי! אז אנחנו עומדים לעשות את זה או מה? שובל: סבבה, כולם זוכרים את החוקים, לכל קרב יהיה פוקימון אחד, אסור להשתמש באותו פוקימון בשני קרבות, המנצח הוא מי שלא מפסיד גבי: למעשה, ניחשתי שאלה החוקים- כי ההפך ממפסיד זה מנצח, אז מי שלא מפסיד הוא מנצח. כולם: אחלה גבי, איזה חכם. הבעלים: הקרב הראשון יהיה בין מנש לאלעד-פייט ~מנש ניצח את אלעד עם הארבוק שלו, כי נו- ארבוק~ הבעלים: הקרב השני בין טרנקל לרם ~מכאל ינאי כבר לא OP אי לכך ובהתאם לזאת, טרנקל ניצח~ הבעלים *מתחיל להשתעמם*: גבי ונתנאל ~הקרב היה קשה, וכשהכל היה נראה אבוד- גבי חייך את חיוכו הזוהר, אונגה של נתנאל לא היה יכול להתמודד עם היופי והוא התעלף~ הבעלים: שובל ואמממ- אנונימוס? מי זה? אנונימוס: אההה... החביתות של יקרת שרופות? הבעלים: אוקיי אז אתה שייך לפה- תתחילו. ~אובליסק שיחד את אנונימוס ב10000 זהב שייתן לו לנצח, לאחר מכן הוא קנס אותו ב10001 זהב, הסיבה: קיבל שוחד~ הבעלים *מפהק*: מנש וטרנקל. ~מנש ניצח את טרנקל עם הקקניה שלו- כי קקניה, אף אחד הרי לא מטיל ספק~ הבעלים *מנקר*: חררר, אה! שובל ו...חררר גבי ~היות ואין משתתף שקוראים לו חררר גבי, שובל ניצח טכנית~ כולם: לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא ~טרנקל קפץ מצוק~ הבעלים *מתוך שינה*: נו, מנש ושובל. ~שובל ניצח, כי למנש נגמרו הפוקימונים האייקונים~ הבעלים *מתעורר*: אה טוב, המנצח הוא... מנש! שובל: אה? הבעלים: אופס, טעות. טוב נו לא נורא- כולם למחוא כפיים למנש, מסתבר. הגעתם לסוף של האשכול הכי מטומטם עלי האדמות, תגיבו באשכול אם צחקם, או שהקאתם על כל המסך
  6 points
 11. ערב טוב! כמה עדכונים בפורום: 1. התווספה אופציה לספויילר בפורום. 2. כמות המוניטין שמשתמשים יכולים לתת הועלה ל4. 3. התווסף אייקון גם למשתמשים רגילים. 4. כמות הפעמים שניתן לשנות שם ירד מ3 ל - 2 ב- 30 יום. המשך משחק מהנה, צוות הפורום!
  5 points
 12. אז הנה מסתיים לנו עוד חודש החודש היה בהחלט חודש מעניין עם הרבה עדכונים מעניינים אז מה היה לנו החודש? נתחיל עם הליגה ואז נעבור לפורום פוקימון חדש!!! שדו נאגנדל!!! והנה גם השנה חוזרת אלינו ליגת הקיץ!! בהצלחה לכל המשתתפים עיצוב חדש למשחק!! הגבלת הפוקימונים נכנסה לתוקף!! בסטטיסטיקת הפוקימונים הכי חזקים שונה מ-6 פוקימונים ל-12 הפוקימונים החזקים ביותר!! @Doom manעלה מצוות תמיכה למפקח בהצלחה בתפקיד!!! גם בפורום יש לא מעט עדכונים החודש הרשמה לתחרות אשכולות נפתחה בהצלחה לכולם!!! שיא רצוף של אשכולות 31 אשכולות רצוף!!!(מעניים מי עשה את השיא?) נפתחו בכל הפורומים החודש כ-181 אשכולות!!!!(אני מקווה שספרתי נכון XD) באתגר היומי 19 נשבר שיא של תגובות ביום.....440 תגובות!!!! @trenkl ツ עלה למנהל פורום דיונים ודיבורים!! בהצלחה גם לך בתפקיד!! @cactus עבר ממנהל תוכן למנהל פורום ספרות בהצלחה גם לך בתפקיד החדש!! אם שכחתי עדכון אשמח שתכתבו בתגובות תודה רבה ל- @cactus על העזרה עם הקישורים
  5 points
 13. הגיע הזמן לאשכול השלישי והאחרון לכרגע בנושא עובדות על מחשבים. מתנצל שלא פתחתי את האשכול אתמול, פשוט היה לי משהו לא צפוי באחה"צ ~קישורים לאשכולות הקודמים~ 1)למרות שהמחשב הראשון היה כל כך ענק, הוא פשוט היה מחשבון גדול. הוא יכל לבצע רק 4 פעולות מתמטיות בסיסיות! חיבור, חיסור, כפל וחילוק. 2)זיכרון המחשב נקרא RAM, אלו ראשי תיבות של Random Access Memory. שזה בגדול הזיכרון לטווח הקצר של המחשב. 3)חשוב בזמן השימוש במחשב להסתכל מסביב. רופאים ממליצים בכל כ10 דקות של שימוש במחשב להרים את העיניים ולהסתכל מסביב, בשביל לשמור על הראייה. 4)המחשב הראשון של אפל היה מורכב רק מחלקים שנתנו אנשי הצוות בחינם (בגדול-ממוחזר) והנה תמונה: 5)לאדם שעובד במחשבים, הידיים זזות בממוצע 20 קילומטרים ביום! 6)למחשב המהיר בעולם קוראים Fugaku והוא נמצא במרכז דמעי ביפן. המחשב שווה כמיליארד דולר, ויש לו 7,630,848 ליבות! 7)למערכת ההפעלה Windows של חברת Microsoft היו אמורים לקרוא בכלל Interface Manager! 8 )בשנת 1969 שבב הRAM בעל נפח הזיכרון הגדול ביותר היה של חברת אינטל, והיה לו זיכרון של 1KB בלבד! לצורך השוואה-היום במחשב הביתי הממוצע יש או 8 או 16 או 32 MB. ו(1000KB=1MB) 9)אם פייסבוק הייתה הופכת למדינה, כשהמשתמשים הם אזרחי המדינה, היא הייתה קרובה להיות המדינה השנייה הגדולה בעולם! 10)הסיסמא 123456 היא הסיסמא הנפוצה ביותר לנעילת מחשב. מקווה שנהנתם מהאשכול בפרט ומהסדרה ככלל! מקווה שאספיק סיקור סרט בהמשך השבוע, תלוי בעומס ובטיולים.
  5 points
 14. היי בזמן שהתקלחתי עלה לי רעיון תמיד במחלקת יש לי מחשבות מעניינות, הזוית ,מטומטמות וכאלה שאולי יצילו את האנושות בזמן הקרוב 1 מה אם חמצן לאט לאט הורג אותנו ופשוט לוקח לו בין 70 -100 להרוג אותנו הרי שאיפה של חמצן נקי שהוא לא מעורבב עם חנקן ועוד כמה גזים יכולה להרוג אותנו 2 אם עד כה מתחילת האנושות לא היה אף מישהו שביקר אותנו מהעתיד זה אומר שמסע בזמן לעבר לא קיים (לעתיד כן אולי אעשה על זה אשכול בהמשך) 3 מה אם כלבים וחתולים יותר חכמים מאיתנו הם מקבלים מאיתנו בית אוכל ואהבה ללא תנאי מבלי לעשות שום דבר מיוחד 4 מה אם יש בעולם מישהו שיכול לעצור את זמן ובגלל שהוא עצר את הזמן אף אחד לא שם לב 5 בכמה גדול תאום שנולד ב31 בדצמבר 23:59 2022 לעומת אח שלו שנולד ב1 בינואר 00:00 2023 6 מה אם היקום מתישהו יתחיל להתכווץ עד לנקודה במרכז עם כמעט אינסוף צפיפות ויהיה מפץ גדול חדש מה אם זה כבר קורה בלופ אינסופי מאז תחילת הזמן 7 מה אם יום אחד אני אתעורר מחלום ואני אגלה שאני אדם אחר לגמרי ואני סתם חלמתי את הכל 8 איך בני האדם הצליחו ליצור שפה בשביל להבין אחד את השני איך 9 מי החליט שדקה זה אחרי 60 שניות ושעה זה אחרי 60 דקות וכן הלאה למה זה מוסכם 10 מה אם גיימינג זאת השיטה של גאונים לדפוק את כולנו על בסיס קבוע בלבזבז כסף זמן וחטיפים על משחק מסוים הפעם לא היו לי כאלה טובות מוזמנים לשתף במחשבות שלכם ביי
  4 points
 15. בס"ד שלום לכולם, אשכול זה עוסק בעובדות על פוקימון, ואין לי מושג איך לכתוב הקדמה סבירה, אז פשוט נתחיל! *קרדיט לויקיפדיה ועוד כל מיני אתרים ששכחתי את שמם על בערך כל המידע כאן **נוספו עובדות 10-12! 1. ערב הסעודית הוציאה איסור לאזרחיה המוסלמים לשחק במשחק "פוקימון גו". 2. בסביבות שנת 2000 יצא משחק בשם "okaymon" שדי לועג לסדרה המקורית, ובמשחק אש קטצ'אם די מבוגר ורוצח פוקימונים במקום לתפוס או לעלף אותם. 3. איש אחד ניסה לרשום נישואים עם פוקימון, וסורב. מעליב. 4.לפני בערך 15 שנים, איפשהו בניו זילנד, הוציאו מטבע שמופיעות עליו הפנים של פיקאצ'ו, וערכו היה דולר אחד. 5. במשחקים: Pokémon Red and Blue, היה "פוקימון" (יותר כמו באג), לא רשמי בשם Missingno, שבמשך השנים התפתחו תאוריות שונות ומשונות וגם הסברים לגביו, וגם יצרו לו סטאטים בסיסיים, הפיצו שמועות, וכיום קשה להשיג מידע אמין עליו שלא סותר מידע אחר, אבל אין ספק שהוא באמת הופיע במשחקים, והיה אפשר ללכוד אותו. 6. השנה, נמכר קלף פוקימון ישן של פיקאצ'ו, (אחד מתוך 40 קלפים מהסוג הספציפי הזה) למתאבק פול לוגן, בקצת מעל ל5 מיליון דולרים! הוא רכש את הקלף במכירה פרטית, ועל כך שבר שיא גינס- הקנייה הפרטית היקרה בעולם. 7. אממ לעומת האחרות, זאת עובדה קצת פחות מוזרה: אם תקראו את השמות של הפוקימונים Ekans וArbok, תוכלו לשים לב שהם מבוססים על המילים: Snake וKobra. 8. סטושי טג'ירי, המפתח של "Pokemon Red", בילדותו, אהב לאסוף חרקים. כשהוא התבגר, הוא החליט שהוא רוצה להעביר את התחביב שלו, לדורות הבאים, וליצור משהו, ש"אפשר לאסוף". אז אני מניח שהבנתם מה הוא יצר... 9. בסדרה ביפנית, קוראים לאש "סטושי" על שם המפתח של המשחק שהסדרה בהשראתו. 10. לאחר שסטושי "חשב" על הרעיון הכלילי של המשחק, הוא בא לנינטנדו, והם בהתחלה דחו אותו... 11. אחרי שנינטנדו דחו אותו, סטושי לא ויתר, הוא שינה כמה דברים ברעיון הכללי של המשחק, ולבסוף נינטנדו נתנו לו אור ירוק לעבוד על המשחק שלו. 12. השם שבהתחלה היו אמורים לקרוא לפוקימונים בו הוא: "Capsule Monsters" ואחר כך השם שונה ל"CapuMon" (עקב תביעה של זכויות יוצרים על שם דומה), ואז עוד פעם, לשם "Pocket monsters", ובאנגלית, השם שונה לשם שכולנו מכירים היום... Pokemon! 13. לאחר הדור השלישי, סטושי הפסיק להיות הבמאי הראשי של המשחקים, והם הפכו להיות יותר תחרותיים. זה הכל כרגע לאשכול זה, אולי אני אוסיף עוד עובדות! מקווה שאהבתם(: מיפ.
  4 points
 16. שלום לכם , היום באשכול החלטתי לערוך תחרות מי הוא המשתמש החכם ביותר בליגת הפוקימונים המשתתפים הם: גבי כי הוא מושלם, G20 כי הוא חכם ומחבר החידה היומית ומנש כי הוא חכם והוא אלוף החידה היומית גבי= צהוב כי צהוב מסמל שלמות מנש = ירוק כמו קקניה G20 = כחול כי אין סיבה אני = רגיל שאלה ראשונה : אם הרווחת 50 זהב מרנדום מה תעשה 1:אהמר שוב על 50 זהב 2:אהמר על סכום נמוך יותר כדי שגם אם אני אפסיד אני עדיין אשאר ברווח : 3 לברוח עם ה50 זהב 4:לשלוח אותם אלי תשובות G20: זה תלוי במטרה שלי.אם אני משחק ורוצה להרוויח, אבל אין לי מטרה מיידית, כנראה שאני אלך על 2.אם אני משחק במטרה להרוויח סכום ספציפי, אני אלך על 1, כמה פעמים, עד שאני אגיע לרווח שאני צריך.אם המטרה שלי היא 50 זהב, אז אני אלך על 3.אם המטרה שלי תהיה לשחד אותך, 4 בראש סדר העדיפויות. אממ קצת מתחכם אבל מאוד ריאלי מנש : 4! כמובן אחר כך למחוק את ההתראות למקרה שגבריאל יעבור עליהן אחרי זה ויתן לנו באן. נחמד נחמד לא אשקר אבל אני משתמש הגון גבי : לברוח עם הזהב, למרות שלשלוח אותם אליך זה מאוד מפתה לא רע לא רע תוצאות : אומנם G20 קצת התחכם אבל הוא היה הכי ריאלי נקודה לו g20 :1 מנש :0 גבי :0 שאלה שנייה : גילית באג מה תעשה 1: תדווח לשובל כמו חייל אחמ אחמ התכוונתי צוות תמיכה ממושמע 2: תפתח אשכול במשוב ותמיכה 3:תנסה לפתור אותו בעצמך 4:תעשה את הכל בסדר מסוים (חוץ מ5) 5:תנצל את הבאג תשובות : G20: אם ככה, התשובה לשאלה: אני אפנה לחבר צוות ואבקש אישור לבדוק את הבאג (כלומר לוודא שזה באמת באג/למצוא בדיוק מה הבאג) ואז אני אפתח אשכול ב"משוב ותמיכה" (אם יש צורך). יפה יפה, מוסרי מנש : כמובן ש1-4 לפי הסדר כמו G20 גם מוסרי גבי : 1 גבי הוא תמיד מושלם ומוסרי זה לא משנה בעיקרון כולם היו מוסריים אז כולם מקבלים נקודה מצב נקודות : G20 : 2 מנש :1 גבי :1 שאלה שלישית : כמה זה 1+1 (כן כן כרגיל אני מתחכם) תשובות : G20 : תלוי בשדה. קצר ולעניין מנש : 11/2/חלון/3 חח אני אקח את זה גבי : תלוי מעל איזה שדה מדובר כרגיל גבי המושלם צודק כולם צדקו כולם מקבלים נקודה ! מצב נקודות : G20 : 3 מנש :2 גבי :2 שאלה רביעית : תשובות : מהו המספר הכי גבוה שאפשר להגיע עליו בספירה על 10 אצבעות רק פעם אחת לא חייב רק חיבור G20 : מספר אינסופי חזק. אני אסביר איך: נגדיר a - כך שכל אצבע שווה a, ועכשיו, מה נעשה? נספור כל אצבע כבסיס לחזקה בעבור הקודמת שלה. כלומר, עבור שתי האצבעות הראשונות נקבל את המספר a^a, עבור שלוש הראשונות נקבל את המספר a^(a^a) וכו'. בסוף, נגדיר את a->inf (אינסוף = inf), וקיבלנו, שעם עשר האצבעות הגענו למספר אינסופי מאוד מאוד חזק. כרגיל ארוך ולעניין מנש : איןסוף. אני יכול להחשיב כל אצבע כאיןסוף ואז אני סופר איןסופים מנש שלנו גם לא פראייר גבי : להכפיל הכל, ולעשות על התוצאה עצרת מספר גדול מידיי בשביל מחשבון אז אני אחשיב את זה כולם צדקו כולם מקבלים נקודה ! מצב נקודות : G20 : 4 מנש :3 גבי :3 שאלה אחרונה : תשובות : מי המשתמש הכי מושלם בליגה 1 : גבימושלם 2: טרנקל 3: אני (האל החתיך החכם והצנוע) 4 :שובל 5: מנש G20 : זו שאלה מאוד קלה, למרות שגבי וטרנקל שווים בזה הרבה מעל כל השאר, *בליגה* טרנקל נמצא ביחד עם יקרת, ולכן, זה מוריד מהערך שלו... אז מה קיבלנו??? הכי מושלם זה... גבי! יפה יפה שוב צודק (יקרת לא להרוג אותי) מנש : אתה רוצה שאני אענה אתה, אבל זה פשוט לא נכון. גבריאל הוא המשתמש הכי מושלם בליגה. ואם תפסול לי על זה נקודה אנחנו מחרימים את האשכול שלך לנצח צודק, גבי הכי מושלם בליגה אני הכי מושלם ביקום זה מקומות שונים גבי : טרנקל בגלל שגבי וטרנקל אחים ולא רק בלב זה נחשב כולם צדקו כולם מקבלים נקודה ! מצב נקודות : G20 : 5 מנש :4 גבי :4 הפודיום מקום שלישי : גבי מושלם מקום שלישי : מנש מקום שני : G20 מקום ראשון : שובל מקום ראשון האמיתי : גבי כי הוא מושלם ותמיד מנצח מקווה שאהבתם את האשכול יאללה ביי
  4 points
 17. כתבתי מידע על 3 פוקימונים מקווה שיאשרו
  4 points
 18. ~סיקור סרט|The Man From Toronto~ מידע על הסרט: הפקה/במאי-נטפליקס (סרט מקורי) הקרנת בכורה-2022 ז'אנר-פעולה, קומדיה זמן- 1:52 שעות. פלטפורמות לצפייה בסרט-נטפליקס ועוד דירוג גיל-13+ טריילר רשמי: דמויות מרכזיות האיש מטורונטו-הימני שבכרזה למעלה. מתנקש שכיר מהעיר טורונטו (מילים מיותרות). טדי נילסון-השמאלי שבכרזה למעלה. עובד כמתאגרף ללא מגע. נכנס להרפתקאה לא מתוכננת. דמויות משנה בולטות דברה-המתווכת של האיש מטורונטו ושל אנשים נוספים מערים נוספות. ~העלילה בקצרה~ טדי נילסון בסך הכל יוצא לטיול עם אשתו לכבוד יום הולדתה. מה שהוא לא לוקח בחשבון זה שבגלל טעות במספר, הוא יכנס להרפתקאה שהוא לא דמיין. טדי מואשם בהיותו האיש מטורונטו. הוא נאלץ להתחבר עם האיש מטורנטו האמיתי בשביל להציל את עצמו. האיש מטורנטו הוא איש קר, שלא אוהב חיבה וחברות ולא מדבר. האם טדי יצליח לפתוח לו את הלב? ~דעה אישית~ כעיקרון הסרט הוא מז'אנרי קומדיה ואקשן. אני אישית פחות אהבתי את הקומדיה, למרות שהיו כמה דברים טובים, ולכן מבחינתי הסרט היה סרט אקשן ברמה בנונית. הומור זה משהו שמשתנה מאדם לאדם, ולכן יכול להיות שמבחינתכם הוא דווקא כן יהיה סרט קומדיה. הסרט עצמו עשוי טוב סך הכל, היו כמה דברים בעלילה שהייתי משנה אבל לא אכתוב פה בגלל שזה ספוילר. לסיכום-הסרט היה נחמד מבחינתי, יכול להיות שאתם תהנו יותר כי הקומדיה תיהיה לטעמכם. דירוג-7/10. ממליץ לכם לתת צ'אנס לסרט. הערה-כמו שראיתם הוספתי בסיקור הזה דברים חשובים שמשום מה לא עשיתי בסיקורים הקודמים. בזמן הקרוב אוסיף את הדברים החסרים לסיקורים הקודמים. הערה נוספת-בסטטוס הבא: https://www.pokeisrael.net/forum/index.php?/profile/5746-trenkl-ツ/&status=4841&type=status נתתי לכם לנחש איזה סרטים אני עומד לסקר. לצערי אף אחד לא צדק. הסרט הבא גם הוא מכיל את המילים The ו-Man. מוזמנים לנחש בתגובות-ניחוש אחד לאדם. בין העונים נכונה יוגרלו 5 זהב.
  4 points
 19. מילה רנדומלית - עובדה רנדומלית #12 אז בחלקים הקודמים משתמש נתן לי מילה רנדומלית ואני נתתי עליה 8 עובדות אז עכשיו שאלתי את @אנונימוסמה המילה הראשונה שקופצת לך לראש יש 2 פירושים לטיטאן אז אתן על כל אחד מהפירושים 4 עובדות 1. טיטאן זה הירח הכי גדול של שבתאי!(חחח אני יודע שלא ציפיתם לירח) 2. טיטאן התגלה בשנת 1655(כמובן השנה שנולדתי). 3. טיטאן היה גם הירח הראשון שמצאו של שבתאי. 4. חוץ מטיטאן יש עוד 81 ירחים סביב שבתאי. 5. המונח טיטאן הוא כינוי שכינה אורנוס את חייליו. 6. הטיטאנים הם צאצאי אורנוס וגאיה(הנכדים של כאוס(ההוא שיצר את העולם לפי המיתולגיה היוונית)) 7. לפי היהודים מקור השם אוקיינוס הוא מהמשנה/גמרא(מסכת תענית) ולפי חלק(כנראה שאר העולם) מקור השם בכלל מהמתולוגיה היוונית שטיטאן הים קראו לו אוקיינוס-הנהר שסובב את כל העולם(מעתיקנים) 8. אפילו היה שליט לטיטאנים! קראו לו קרונוס! (העיצוב ממש לא קשור לאובססיה שלי לטיטאן קיורם)(אם יש לי בחלק השני טעות אשמח שתאמרו כי אני לא כל כך מבין במיתולוגיה היוונית)
  4 points
 20. היי, כידוע הפורום פורח, והרבה משתמשים עכשיו פותחים אשכולות בתדירות גבוהה. המצב מעולה- חוץ מדבר אחד, אנשים מסכנים כמוני מאבדים את הרעיונות לאשכולות וכשנגמרים הרעיונות יש רק אפשרות אחת לעשות- לחשוב על רעיונות חדשים, וכשאתה עושה את זה, לפעמים הרעיונות שלך לא יוצרים כל כך מעניינים או כל כך מושכים, לכן- אם אתם שואלים את עצמכם, 'מה המטרה של האשכול?' 'לא נהניתי' וכ'ו- תזכרו שהזהרתי אתכם. אז עכשיו כשהרסתי לכם את כל הציפיות, מה הפאנץ' של האשכול? אני עובר על סוגים בפוקימון אחד-אחד, ונותן את כל הניבים והפתגמים שאני מוצא/מכיר מהראש על אותו הסוג, (סוגים כמו פייה, חרק דרקון ורוח- כנראה לא יהיו או שכולם יהיו באשכול אחד), השאיפה? להגיע לסוג רגיל האחרון! שבו אני אתן את כל הפתגמים שלא קשורים לכלום אחר- האשכול הקודם כבר נוצר, אם רוצים לדעת פתגמים שקשורים לסוג המתכת מוזמנים לבקר: יאללה בואו נתחיל. הסוג השני יהיה אופל, ונתחיל במציאת כל הפתגמים על מתכת ומה הם אומרים, אשכול זה מוגש בחסות הפוקימון האופל האולטימטיבי: רק כשחשוך ניתן לראות את הכוכבים- רק כשקשה, אתה רואה את הדברים הטובים, מדומה ללילה, שככל שיותר חשוך, הכוכבים נראים בצורה יותר בהירה וברורה. אור בקצה המנהרה- תקווה בסוף, מדומה לאדם שנכנס למנהרה חשוכה, והוא יודע שהוא עומד לצאת כשהוא רואה בקצה המנהרה אור בחושך, כל הצבעים שווים- כשקשה, כל האנשים הזוהרים או אלה עם החיים המושלמים והאנשים המאוסים פתאום שווים, וכולם באותה סירה- כמו שבלילה, כשחשוך, כל הצבעים שווים כי כולם נראים לך אותו הדבר אין כזה דבר להקטין את החושך, רק להגביר את האור- אין כזה דבר להפחית את הבעיות שלך, רק לעשות יותר דברים טובים ככה שזה כבר לא יישנה, והבעיות ייקטנו מעצמם, מדומה לאור וחושך, שכדי לגרש את החושך אתה לא עושה לו 'קישטא' אלה אתה מוסיף אור והחושך נס. מגשש באפילה- אדם תועה, שאינו מוצא את דרכו וכמו מגשש באפילה לא יודע ימין או שמאל. כשאתה לא רואה כלום, נסה להקשיב- אם קשה לך במה שאתה עושה ולא מצליח, כדאי לנסות גישה אחרת, כמו שבחושך אם אתה לא רואה כלום אתה מנסה להקשיב ולהשתמש בחוש בשמיעה שלך במקום. היום, קצר ככל שיהיה טוב יותר מהלילה- לא משנה כמה אתה מרוצה מההצלחה שלך, היא יותר טובה מכישלון, כמו שלמרות בהיום יכול להיות קצר לפעמים אתה עדיין מעדיף אותו מהלילה תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר- כשאתה מרגיש שאתה הכי למטה שאפשר, זה סימן שאתה לפני עלייה, כמו שלפני עלות השחר היא הכי חשוכה בלילה כדי למשוך אדם אל האור, עליך לשלוח יד אל העלטה- אם אתה רוצה לעזור למישהו, אתה חייב לסבול קצת בשבילו, כמו שאם הוא בחושך בשביל למשות אותו היד שלך נמצאת בחושך. אור לגויים- ייעודו של עם ישראל להיות מופת ודוגמא לעמים. אורו עיניו-התאושש, הגיב בשמחה. אור ראשון/אחרון- שקיעה/זריחה אור יקרות- אור זך ונעים לעין. מאיר עיניים- בהיר וברור. ... אני יכול להמשיך עוד, אבל נראה לי שלאף אחד אין כוח לקרוא את השאר, אם בכל זאת יש פתגם חשוב שנראה לכם ששכחתי אתם מוזמנים לכתוב לי ואני אתקן
  4 points
 21. סיקור סדרה| שליחות חשאית. שם סדרת הספרים: שליחות חשאית מספר ספרים בסדרה: 7 שמות הספרים: מבצע ברלין, מבצע קהיר, מבצע מנהטן, מבצע טורנטו, מבצע טוקיו, מבצע לונדון, מבצע תל אביב. שם הסופרת: דנה אלעזר הלוי תקציר: הסדרה עוסקת בשלושה בני נוער שגויסו למוסד במבצע סודי על ידי סוכן מוסד וותיק. סוכן המוסד גייס אותם ללא ידיעת המוסד, מה שמתוודע ומכעיס את מנהלת המוסד מאוחר יותר. מבצע אחד שהם היו אמורים להיכנס אליו נמרח לשישיה, ולבסוף למבצע שביעי. בהתחלה, סוכן המוסד מסווה את הגיוס למבצע הזה כ"משלחת הנוער למטה האו"ם". הסבר על הדמויות: חנן שומרוני - סוכן מוסד וותיק שמקבל מבצע מסוכן. הוא מחליט לגייס למבצע הזה שלושה בני נוער. על ידי הפעלת כמה קשרים, הוא מצליח להשיג אותם מבית ספר מסויים במסווה של "משלחת הנוער למטה האו"ם". חנן, גרוש+ תאומים הוא סוכן במוסד. בשלב מאוחר יותר - הוא יקודם ליועץ הבכיר של מנהלת המוסד. גיא- גיא הוא תלמיד כיתה ט שגוייס על ידי חנן למבצעים של המוסד. בעזרת נועם ורועי הוא מפצח מבצע אחר מבצע במשך שישה מבצעים. גיא הוא גאון מחשבים ולכן הוא גויס למבצע. רועי- חברו הטוב של גיא. תלמיד כיתה ט שמתמחה באומניות לחימה ואף כמעט זכה באליפות הארץ בג'ודו (זכה במקום השני). רועי הוא חזק וזריז בעל כושר ספורטיבי מעולה. נועם- הילדה ה"מוזרה". אף פעם לא הייתה מקובלת חברתית. אבא שלה נהרג בעת שירותו בצבא ואמא שלה עובדת עד מאוחר - ככה שיוצא שהיא זו ששומרת על אחיה הקטן יואבי רוב הזמן. גויסה למבצע בגלל הידיים העדינות שלה (מתמחה בבניית דגמי מטוסים) שולמית- ראש המוסד. אופיר- הילד המעצבן מהכיתה. אוהב להציק, ולנסות לבזות ילדים אחרים. דריה- מעריצה של יוטיברית מפורסמת ומנהלת את דף המעריצים שלה. בת להורים עשירים במיוחד. תגוייס לצוות באחד השלבים המאוחרים יותר. מיקום: המיקום של כל ספר שונה ומופיע בשם הספר. שנת יציאה לאור: אוקטובר 2015 עוד ספרים של דנה אלעזר הלוי: אור נגד פז (סדרה של שלושה ספרים), אמת וצדק. דעה אישית: התחברתי לסדרה וקראתי את כל שבעת הספרים. הספר משלב באופן מעולה בן מתח פעולה (ומידי פעם קצת רומנטיקה). הספר מעניין, מושך ומרתק. לא תצליחו להוריד אותו מהידיים. המלצת גיל: 10+ דירוג אישי: 9.5/10
  4 points
 22. היי, כידוע הפורום פורח, והרבה משתמשים עכשיו פותחים אשכולות בתדירות גבוהה. המצב מעולה- חוץ מדבר אחד, אנשים מסכנים כמוני מאבדים את הרעיונות לאשכולות וכשנגמרים הרעיונות יש רק אפשרות אחת לעשות- לחשוב על רעיונות חדשים, וכשאתה עושה את זה, לפעמים הרעיונות שלך לא יוצרים כל כך מעניינים או כל כך מושכים, לכן- אם אתם שואלים את עצמכם, 'מה המטרה של האשכול?' 'לא נהניתי' וכ'ו- תזכרו שהזהרתי אתכם. אז עכשיו כשהרסתי לכם את כל הציפיות, מה הפאנץ' של האשכול? אני עובר על סוגים בפוקימון אחד-אחד, ונותן את כל הניבים והפתגמים שאני מוצא/מכיר מהראש על אותו הסוג, (סוגים כמו פייה, חרק דרקון ורוח- כנראה לא יהיו או שכולם יהיו באשכול אחד), השאיפה? להגיע לסוג רגיל האחרון! שבו אני אתן את כל הפתגמים שלא קשורים לכלום אחר- האשכול הקודם כבר נוצר, אם רוצים לדעת פתגמים שקשורים לסוג המתכת מוזמנים לבקר: יאללה בואו נתחיל. הסוג השלישי יהיה אבן, ונתחיל במציאת כל הפתגמים על אבן ומה הם אומרים, אשכול זה מוגש בחסות פוקימון האבן האולטימטיבי: ובהתאם לבקשתו של מנש, תמונה המייצגת את הסוג: http://pm1.narvii.com/7250/6b820dcba21a5f8c48f79bd1e202fcf96fc735f0r1-1920-1080v2_uhq.jpg דבר אל העצים ואל האבנים- דבר למישהו שזה מעניין אותו, מין דבר בציניות כי רק העצים והאבנים ייתעניינו במה שהוא אומר לב של אבן- כיוני לאדם אכזר שלא מרגיש כלום, מדמה את הלב שלו לאבן, שהוא לא מתפקד אבנים שחקו מים- לאט לאט כל אחד יכול לעשות הכל, כמו שהמים, שהם חלשים והאבן שהיא חזקה, ואחרי המון זמן המים מצליחים לשחוק את האבן לא השאיר אבן על אבן- עשה הכל ביסודיות, אומר שהוא כביכול בונה בית והוא לא סתם מניח אבן על אבן אבן דרך- תפנית חשובה בחייו של אדם, כמו אבני דרך שמסמלות קטעים מסויימים בדרך דחה אבן אחר הנופל- החמיר מצבו של אדם, כמו אדם שנפל ואני מפיל עליו אבן כאבן שאין לה הופכין- בעייה או אדם שאין לו פתרון, יכול גם להיאמר על חפץ שלא זז ממקומו כי אין בו שימוש, כמו אבן שאף אחד לא יכול להפוך אותה בור ששתית ממנו על תזרוק בו אבן- אל תהיה כפוי טובה, וכשם שאתה שתית מהבור תן לאחרים גם לשתות ממנו, היינו אם נהנית מדבר כלשהו אל תהרוס אותו לבאים אחריך. אבן נגולה מעל לבו- רווח לו, כמו אבן שהיית על לבו, וכשהיא היא נופלת פתאום הוא הרבה יותר רגוע כי אין דבר שלוחץ עליו יותר אבן מאסו הבונים הייתה לראש פינה- הדברים שאנשים מזלזלים בהם, ייגדלו וייעמדו בראש בגאון, כמו אבן שבנאים זילזלו בה ולבסוף היא הייתה לראש פינת המבנה אבן יסוד- בסיס יציב, דבר חשוב מאוד, כמו אבן היסוד של בית כלשהו כל מילה בסלע- כל מילה חקוקה ושמורה, כאילו היא כתובה על סלע, שהיא אפשר למחקה נסתם עליו הגולל- איבד תקווה, כמו אדם שלכוד במהרה ואז נסתם הגולל על פתח המערה (גולל הוא סוג של אבן ענקית שמשמשת לסתימת מערות) יש אנשים עם לב של אבן ויש אבנים עם לב אדם- מדבר על הכותל, יש אנשים שלא מרגישים כלום כמו אבן, ויש אבנים שמרגישים הכל כמו בן אדם (קטע רוחני) אני יכול להמשיך עוד, אבל נראה לי שלאף אחד אין כוח לקרוא את השאר, אם בכל זאת יש פתגם חשוב שנראה לכם ששכחתי אתם מוזמנים לכתוב לי ואני אתקן
  4 points
 23. סיפור - סוף ההתחלה. זה היה יום חורף קר, הטיפות טפטפו בקצב אחיד על חלון הדירה הקטנה. בתוך הדירה היה שקט חם ונעים. ג'ורג' ישב בנוחות על הספה שלו ולגם בעדינות מכוס השוקו החמה שלו. אבל בחוץ? בחוץ התחיל המרדף. חנן זינק מעל הגדר וקפץ אל גג הבניין, משם הוא המשיך בפרקור מאולתר אל תוך גן המשחקים הקרוב. הוא קפץ בן הנדנדות למגלשה וזינק משם לסולם הקופים. הרודפים שלו המשיכו לרדוף אחריו, הם היו חמישה והוא היה אחד. אבל לא להרבה זמן... הוא הוביל אותם לתוך רפת קטנה, הם סגרו עליו. זה נגמר. ככה לפחות הם חשבו. לפני שהם הספיקו להגיב, קפצו מצד החדר עשרה בחורים בגילאי 20-25, כולם לבושים באותם המדים. "צבא השמדת העולם". המטרה שלהם הייתה ברורה, להשמיד את העולם ולייסד אותו מאפס. הם פעלו בחשאיות - רק סוכניות הביון באמת ידעו עליהם ופעלו להשמדתם. ~בנתיים במשרדו של ג'ק~ הוא לא היה דיקטטור, או כך הוא לפחות אמר לעצמו. כל האנשים ששירתו אותו בצבא להשמדת העולם שירתו מרצונם החופשי. הם הבינו את האידיאל... הם לא היו הרעים. לפחות לא הרעים לתושבים - נכון. המטרה שלהם הייתה להשמיד את כל כדור הארץ. אבל הם לא מבינים שזה לטובתם? בני האנוש משמידים את כדור הארץ בעצמם. ופיצוץ אוכלסין שמתחיל להיגרם כאן רק יגרום למצב להיתדרר. בסוף לא ישאר מקום. ואז מה? הממשלות בכול העולם מושחטות. הדיקטטורה מושחטת, הדמקורטייה מושחטת, הכול מושחט. ולכן, זה הזמן להביא לתיקון. שיטת ממשל חדשה - מי שחלק מאיתנו שישרוד. כולם מקבלים הכול. אין שלי שלך, ואין שכר. אנחנו לא מחלקים את השכר שווה בשווה כמו ממלכות שניסו את זה בעבר וקרסו. אתה מגדל חיטה? כולם יכולים לקחת ממנה. אתה רפתן? חלב חינם לכל דורש. רק ככה המדינה תשרוד. וכמה אנשים יכולים להתגייס לצבא? הוא סיכם עם עצמו שהם יפעלו כ1M נשים ו1M גברים ברחבי העולם. רשרוש נשמע בצד החדר. אם ככה הם הצליחו, הם הביאו לי את מה שביקשתי. הוא פתח לחנן - מפקד היחידה הטובה ביותר שלו את הדלת. "בוס" חנן פתח והשתחווה "יש לנו בשורות טובות ובשורות רעות". פרק הבא בקרוב~
  4 points
 24. היי, כידוע הפורום פורח, והרבה משתמשים עכשיו פותחים אשכולות בתדירות גבוהה. המצב מעולה- חוץ מדבר אחד, אנשים מסכנים כמוני מאבדים את הרעיונות לאשכולות. רוצים אשכול עובדות? עקבו אחרי TITAN בשביל האשכול 'מילה רנדומלית-עובדה רנדומלית' רוצים סיפור בהמשכים? עקבו אחרי ittaiking בשביל האשכול 'עולמות הפוקימונים' רוצים ריאיון? עקבו אחרי 'פורום בית הקפה של הליגה' וכבר תמצאו מספיק ראיונות (כל מילה מובילה לראיון אחר שעשו לאחרונה). רוצים סיקור סרט של פוקימון? עקבו אחרי VBN ותקבלו את הסחורה. ואני יכול להמשיך עוד ועוד והמקום באשכול ייגמר- העניין הוא שנגמרים הרעיונות, וכשנגמרים הרעיונות יש רק אפשרות אחת לעשות- לחשוב על רעיונות חדשים, וכשאתה עושה את זה, לפעמים הרעיונות שלך לא יוצרים כל כך מעניינים או כל כך מושכים, לכן- אם אתם שואלים את עצמכם, 'מה המטרה של האשכול?' 'לא נהניתי' וכ'ו- תזכרו שהזהרתי אתכם. אז עכשיו כשהרסתי לכם את כל הציפיות, מה הפאנץ' של האשכול? אני עובר על סוגים בפוקימון אחד-אחד, ונותן את כל הניבים והפתגמים שאני מוצא/מכיר מהראש על אותו הסוג, (סוגים כמו פייה, חרק דרקון ואופל- כנראה לא יהיו או שכולם יהיו באשכול אחד), השאיפה? להגיע לסוג רגיל האחרון! שבו אני אתן את כל הפתגמים שלא קשורים לכלום אחר. יאללה בואו נתחיל. הסוג הראשון הוא יהיה מתכת, ונתחיל במציאת כל הפתגמים על מתכת ומה הם אומרים, אשכול זה מוגש בחסות הפוקימון המתכת האולטימטיבי: ישב על קוצים- נהיה מתוח, לחוץ. ניב זה מדמה בן אדם שיושב על קוצים, לפיכך הוא לא יושב טוב ומנסה לקום- והוא תמיד דרוך. בין הפטיש לסדן- סכנה משני הצדדים, כשאתה כלוא באמצע. פתגם זה מדמה את מלאכת הנפחות כשהנפח מכה עם הפטיש בקורנס שלו (בסדן) והכלי שנמצא באמצע נמחץ משני הצדדים. לא כל נוצץ זהב- לפעמים דברים מושכים הם לא טובים לנו, ועלולים להיות מטעים. פתגם זה מדמה ילד קטן- שרואה דבר נוצץ וישר קופץ עליו ומתרגש מאושר, אבל הדבר הנוצץ הוא רק זכוכית, והילד בתמימותו חשבו לזהב. דיבור שווה כסף אך השתיקה שווה זהב- הדיבור חשוב ויכול להועיל לנו, אבל לפעמים שתיקה תועיל לנו אף יותר, את הניב תוכלו לתרגם כפשוטו, כסף הוא יקר אך מובן מאליו שזהב שווה יותר. נזם זהב באף החזיר- ניסיון לייפות משהו זול על ידי דבר יקר, מה שמכער את הדבר הזול עוד יותר- הפתגם מדמה כמו עגיל של זהב באף של חזיר, העגיל יקר ויפה- אך כששמים אותו על האף העלוב של החזיר, החזיר נראה אף מכוער יותר דבקה ידו בחרב- נתקף תאווה, ולא ימוש ממנה- הניב לקוח מהתנך, כשאלעזר בן דודו הרג הרבה מהפלשתים 'דבקה ידו בחרב' הוא נתקף בתאוות הרג עד שמדמים אותו כאילו הוא לא יכול לעזוב את החרב. נולד עם כפית זהב בפה- אדם שהיה מפונק מיום היוולדו- הפתגם מתאר ילד שכשהוא נולד, הוא נולד עם כפית זהב בפה- מדמה אדם שמעולם לא היה חסר לו דבר עד שאפילו כשהוא נולד, הוא נולד עם כפית של זהב בחור זהב/לב זהב- אדם עם לב ששווה זהב, טוב לב. גיל הזהב- גיל הזקנה. ידי זהב- ידיים שימושיות ויעילות, מדמה אותם כאילו הן עשויות מזהב בגלל השווי שלהן. שביל הזהב- עמק השווה, פשרה. מקום ששני האנשים מנסים להגיע אליו כדי ששניהם יהיו מרוצים. הכה את הברזל בעודו חם- נצל את ההזדמנות לפני שהיא בורחת- מדמה נפח שמחשל את כליו כשהם חמים ורכים, אבל כשאר הם מתקררים הם מתקבעים בצורה הזו וכבר אינם יכולים להשתנות. לכל סיר יש מכסה- לכל בעייה יש פתרון, ולכל אדם יש את הזיווג שלו. מדמה סיר, שמייצרים אותו יחד עם המכסה שלו, לכן לכל סיר יש את המכסה שלו. בגלל מסמר אבדה המלחמה- דבר קטן שהשתבש גרם לדבר גדול להשתבש, הציטוט מעלה סדר, בגלל המסמר אבדה פרסה שבגללה נכשל הסוס שבגללו נפל הרוכב שבגללו מת מפקד המשמר שבגללו הפסידו במלחמה שבגללה נפלה הממלכה. אני יכול להמשיך עוד, אבל נראה לי שלאף אחד אין כוח לקרוא את השאר, אם בכל זאת יש פתגם חשוב שנראה לכם ששכחתי אתם מוזמנים לכתוב לי ואני אתקן
  4 points
 25. שיאי גינס של הליגה כמו שאתם יודעים אני לא חובב לפתוח אשכולות אבל מכיוון שכבר משעמם לי אני אפתח אחד אחרי שכבר משהו כמו שנה לא פתחתי אשכול אני אכתוב כאן את הדברים שכיום יש בשיאי הגינס שקיימים אני לא אתחיל לחפש את מה שהיה בעבר ואז כל פעם שמשהו השבור את השיא הזה אני יעדכן את האשכול אז נתחיל המשתמש העשיר ביותר בליגה בזהב הוא אם לא אחר המשתמש nowitzki סכום הזהב שיש לו כיום זה 25,815 טוב האמת שאני לא מופתע הוא גם מקום שלישי בכסף אם כמעט 13M סילבר המשתמש שזכה הכי הרבה פעמים בטורנירי הליגה טוב אני חושב שאתה כבר יודעים... Kratos כמות הפעמים שהוא ניצח היא: 4 פעמים בליגה נכחדים ופעמיים בליגת אגדיים יוצא לנו בייחד 6 והם ברציפות!! אם כזאת שישיה מטורפת ואנון מטורף שהיה לו (לפני ההגבלות) אין פלא שהוא הצליח לעשות את זה המשתמשים שהתכתבו והגיעו לסכום הגבוהה ביותר בהודעות בליגה בשיחה אחת disno + (יקרת) Sanity סכום ההודעות שהם הגיעו זה 2555 (צפוי כנראה לעלות כי הם ממשיכים אם זה) רק כדי להמחיש איך זה נראה ערכתי תמונה (כי מישהו ללא הסכים לצלם) המשתמש שעשה 1000 מוניטין בפורום בזמן הקצר ביותר CactusKing לקח לו בערך שנה להשיג 1000+מוניטין!!! לא היה עדין משתמש כזה בליגה שעשה סכום כזה מטורף בזמן קצר וזה לא מפתיע אם העזרה שלו לליגה וגם לפורום ובהחלט מגיע לו מקום באשכול הזה המשתמש הכי וותיק שעדין משחק עד היום! Gogetaׁ משחק משנת 2013!!! ועדין משחק במלא הכוח חורש רציני בכל יום כמעט לא מוותר באיוונטים ולוקח מקום בכל פעם או קונה משהו טוב בחפצי האיוונט עד פה האשכול שלי לקח לי זמן לחקור קצת על הדברים מקווה שתהנו (אשמח להערות אם יש על האשכול שאדע להבא [אם יצא לי שוב לפתוח אשכול בכלל...] חח )
  3 points
 26. אז היום שאלתי את RamYo @ CactusKing @ELIGATO @RamYo נתן לי את המילה אבטיח הראשי תיבות שהמצאתי הם : אני בביתי טועם יוגורט חלבי אמא בוחרת טופי ירוק בחבילה ELIGATO נתן את המילה שניצל הראשי תיבות שהמצאתי הם : שלומי נראה ילד צעיר לגילו ואחד אחרון להיום , CactusKing נתן לי את המילה קקטוס הראשי תיבות שהמצאתי הם : קניתי קרקר טעים ושמרתי לסוף מקווה שאהבתם
  3 points
 27. סיפור - הרנדומים הנסבלים היה היה פעם לפני המון שנים בארץ רחוקה במשחק "ליגת הפוקימונים" איש בשם sonic שכינו אותו סוניק המלך(אמיתי לגמרי). סוניק המלך אהב לעשות רנדומים ותמיד ניצח בהם וכולם סבלו ממנו ולכן הכליתו להיפגש באספה כול אנשי "ליגת הפוקימונים". שובל: מה עושים? הוא לוקח את כל הזהב של אנשי הליגה! חייבים לעשות משהו! רם: לדעתי כדאי שנקנוס אותו על רמאות כשהוא בכלל לא מרמה! שובל: שמעתי שהוא מסוגל להביא לנו קנסות אז אני לא רוצה להתערב בזה. למישהו יש רעיון אחר? גבי: אמממ בגלל שאני גאון הגיד תשובה טובה ביותר. כולם: מה התשובה????? גבי: יש שמועות שבארץ רחוקה יש מישהו בשם nemesis עם הכינוי נמסיס המרושש האולטימטיבי, אולי אם סוניק המלך יעשה איתו רנדום הוא ינצח אותו וסוניק המלך יפסיק לעשות רנדומים, מה אומרים? כולם: גבי אתה פשוט גאון בזה הרגע קיבלת את התפקיד "מביא התשובות הטובות ביותר" ,קדימה מי קורא לו? כולם: לא אני! קקטוס: לא אני! אופס למה אני יצאתי? אני מפחד שהוא ירושש אותי! טוב נו הלכתי. קקטוס הלך הלך הלך עד שהגיע לארמון עשוי זהב וכסף, הוא דפק על הדלת והמשרת של נמסיס המרושש האולטימטיבי פתח לו. קקטוס: אני מבקש לראות את נמסיס המרושש האולטימטיבי! המשרת: הוא מייד יבוא הוא רק צריך לרושש עוד כמה אנשים. כעבור כמה שעות... המשרת פתח את הדלת ואמר שהאדון אמר להכניס אותך. קקטוס נכנס לתוך ארמון מצופה זהב עם המון משרתים ועוד כמה דברים שקיבל מלרושש את כולם. קקטוס נכנס לתוך חדר ושם ראה את נמסיס המרושש האולטימטיבי. נמסיס: מי אתה ומה רצונך? קקטוס: קוראים לי קקטוס ונשלחתי מהמשחק "ליגת הפוקימונים" כדי לקרוא לך. נמסיס: למה לקרוא לי? מה הבעיה? קקטוס: יש בעיה גדולה במצב הכלכלי בליגה מפני שהמשתמש סוניק מרושש את כולם, אנחנו ותושבי הליגה התכנסנו לאספה ושם גבי האדיר הציע לקרוא לך כדי להציל את כל תושבי הליגה המסכנים! קיבלנו את ההצעה והלכתי אליך, עכשיו הבקשה שלנו היא שתעזור לנו ותבוא לעשות רנדום נגד סוניק המלך ואז הוא יפסיק לעשות רנדומים, האם אתה מסכים? נמסיס: תן לי רגע לחשוב. מה תהיה התשובה של נמסיס? את זה תראו בחלק הבא: הרנדומים הנסבלים חלק 2.
  3 points
 28. דיון| הארי פוטר vs פרסי ג'קסון. בואו נתעסק רק באחת השאלות הקשות ביותר בעולם הספרות. הארי פוטר או פרסי ג'קסון? אלים או מכשפים? סוהרסנים או מיניאטורים? קצת מידע: מספר ספרים: הארי פוטר -8 (7 לפי חלק מהדעות) פרסי ג'קסון - 6 (5 בעברית) שם הסופר: הארי פוטר - ג'י קי רולינג פרסי ג'קסון - ריק ריידן סרטים: הארי פוטר - על כל השבעה ומחזה על השמיני. פרסי ג'קסון - על השניים הראשונים תאריך יציאה לאור: הארי פוטר - 1997 פרסי ג'קסון - 2005 אז איזו סדרת ספרים אתם מעדיפים? אני מעדיף הארי פוטר. עניין ומשך אותי הרבה יותר. מחכה לשמוע את דעתכם, דיון פורה ומהנה.
  3 points
 29. חברים עוד פעם התקלחתי (כן כן מפתיע אני יודע) ושוב עלו לי למחשבות 1 : למה אם אתה סוגר עין אחת אתה לא רואה בה כלום אבל כשאתה סוגר 2 אתה רואה שחור 2 : זה רק אני או שהשיטות של כל הקורסים של איך להרוויח כסף זה לעשות פרסומות ביוטיוב כדי שאנשים יקנו את הקורסים ותרוויחו כסף 3: מאוד מעניין שבלונה פארק אפשר לצלם אותך בתמונה ברורה בזמן שאתה נוסע ברכבת הרים של 70 קמש אבל תמונה ברורה של שודד ששודד בנק אף פעם אין ... 4: לגוגל יש מספיק כסף לעקוב אחרינו כדי לדעת איזה פרסומות לשים לנו אבל קצת לשפר את המשחק של הדינוזאור כדי שיהיה יותר כיף שאין אינטרנט הם לא יכולים 5: למה מורים מצפים מאיתנו להכין שיעורי בית ביום מכמה מורים שלוקח להם חודש לבדוק מבחנים אם כבר יש להם את התשובות ... 6: כשאתה מריח קקי של כלב אתה מכניס לריאות את הצואה המזובלת שהגוף שלו פלט 7 : זה רק אני או שכל הטבעוניים שכחו שצמחים הם גם יצורים חיים. 8: אם הכינוי של "חמודי" מקופת חולים הוא "חמודי" זה אומר שהשם הרשמי שלו זה אחמד 9:מה הקטע של כללית עם השמות של הכרטיסים איך אפשר להמציא משהו שעוקף את השם "מושלם פלטינום" 10: למה שאני צריך להתרכז במשהו ולעשות משהו חשוב אני לא מצליח לחשוב על כלום אבל ב3 בלילה שאני עייף מת המוח שלי מתחיל להריץ את תורת הקוונטים ולפתור את בעיית הרעב העולמית או משהו 11: זה רק אני או שלא משנה מה אתה אוכל בים פשוט יהיה לו טעם של חול אממ לצערי הפעם לא היו לי מחשבות מעניינות הפעם (נשאר רק לחכות ל3 בלילה :D)
  3 points
 30. 23:50 "יש לך עשר דקות בלבד, אני מציע שתנצל אותם" "אתה תשלם על זה!" 23:51 עוד 9 דקות, הוא חייב למהר. הוא התחיל לחפש בחדר הראשון. 23:52 הוא כבר עבר בשלושה חדרים. נשארו לו עוד 27 חדרים לעבור בשמונה דקות. אסור לו לאחר, המחיר יהיה יקר מדי עבורו. הוא לא יעמוד בו. 23:53 חמישה חדרים נוספים מאחוריו. 23:54 הוא עבר עוד שלושה חדרים. בחדר הבא שהוא נכנס אליו, הוא ראה דבר קשה, היה שם אדם, קשור, פצוע. הוא עזב אותו, אסור לו לבזבז זמן על שטויות. 23:55 הוא רץ בין החדרים, לא שוכח לבדוק בכל מקום שהיא יכולה להיות בו. הוא הספיק לעבור בדקה הזאת כבר בעוד ארבעה חדרים. הוא עבר כבר ביותר מחצי מהחדרים, נשארו לו רק עוד אחד עשר חדרים. 23:56 הוא ידע שכנראה הוא לא ימצא אותה בחמשת החדרים האלה, אבל הוא לא רצה לקחת סיכון, הוא חיפש בכל מקרה. כמו שהוא צפה, אין שם כלום. 23:57 רק עוד שישה חדרים, הוא המשיך בחיפוש הנמרץ שלו, מנסה לקרוא בשמה לשווא. הוא הספיק לעבור בעוד שני חדרים ענקיים. 23:58 רק עוד שתי דקות. נותרו לו ארבעה חדרים בלבד, הוא אמור להספיק. הוא המשיך בחיפוש הנמרץ שלו, הוא הספיק בדקה החולפת לבדוק בשלושה חדרים נוספים. נותר לו רק עוד חדר אחד, הוא יספיק. 23:59 הוא הגיע לחדר האחרון, היא לא הייתה שם. הוא חיפש בכל מקום, סרק כל מקום אפשרי בכל חדר במקום הזה, איפה היא? הוא עמד מיואש, הדקה האחרונה עומדת לחלוף. שלפתע, נפער חור ברצפה מתחתיו. לפני 12 שעות "אבל למה? למה אתה מבקש ממני דבר כזה? לא איבדתי כבר מספיק בגלל המלחמות שלך איתו?" הוא הבין אותה, הוא הרגיש כמוה, אבל הוא אהב אותה, הוא לא יכל לתת לה להסתכן, "תני לי שבוע, אני אדבר איתו ואסגור את זה אחת ולתמיד", אמר לה. "אני מסכימה, אבל יש לי תנאי אחד" מיואש מהויכוח החוזר פעם אחר פעם הוא ענה לה, "מה התנאי?" "תבטיח לי שלא תפגע בו" הוא ידע שאסור לו להבטיח, הוא לא האמין במילים של עצמו, "אני מבטיח" שמע את עצמו אומר. זה לא הפעם הראשונה שהם נאבקו בינהם, ובינו לבין עצמו הוא גם האמין שזו לא תהיה הפעם האחרונה, אבל הוא היה חייב לנסות, הוא הבטיח לה. הוא מצא אותו במקום הרגיל, עשר שעות בלבד לפני שהכל קרה. הוא ניגש אליו. "באת להיכנע?" הוא שמע את השאלה והתעלם, "אני רוצה שנסגור את זה אחת ולתמיד" הוא לא האמין שהמילים האלו יוצאות מהפה שלו. אחרי כל מה שעבר בינהם, הוא לא באמת האמין שזה יכול להיגמר ככה, והוא צדק. "נסגור את זה? הילדים שלי מתים, יש רק דרך אחת שבה נוכל לסגור את זה" "אני לא אתן לך לעשות את זה, אני לא אתן לך לפגוע בה" "אם ככה, זה לא יסגר בינינו לעולם" הוא החל ללחוש ולגמגם, "אני מצטער", הוא החל להפעיל כוח עם האצבע, הוא סחט את ההדק, הוא חשב שזה כבר יסיים את זה. הוא הבטיח לה שהוא לא יעשה את זה, אבל הוא גם הבטיח להגן עליה, וזו הייתה הדרך היחידה לקיים את ההבטחה הזו. "אתה שומע אותי?" האיש התעורר, לקח לו מספר דקות להתרגל למקום, "איפה אני?" "אתה בבית החולים, נפצעת מירי, יש לך מזל שפינו אותך מהר, אם היית מגיע לכאן דקה מאוחר יותר - היית מת" האיש כעס, הוא החל להיזכר, "הוא ירה בי, והוא יצטער על זה", מלמל לעצמו. הוא שאל את הרופא לשעה, והבין שעברו חמש שעות בלבד. הוא נתן את הפקודה לאנשים שלו, הם כבר עקבו אחריה במשך שבועות, מוכנים לפעולה.
  3 points
 31. Doom man

  באן

  היי, כצוות המשחק אנחנו מעודדים משחק חוקי ומשקיעים את מירב המאמצים כדי לספק חווית משחק הוגנת, ולכן אנחנו פועלים על מנת למגר כל פעילות שנוגדת את חוקי המשחק. לפי מה שנכתב באשכול, ניתן לראות שאתה מביע חרטה על מעשיך. ההודאה שלך מוערכת, ולאור כך, הקנס לא כבד כמו שהוא יכל להיות ללא ההודאה ושיתוף הפעולה. הבאן הוסר, וחשבונך נקנס ב2 אגדיים המשך משחק מהנה
  3 points
 32. אוו עבר זמן הא, צריך לזכור איך הולך המשפט הזה, אממממ כן. שלום ברוכים הבאים לעוד אשכול שלי! כפי שהבנת מהכותרת, זה דיון על מי יהיה אלוף הליגה! ובכך נציג את המשתתפים בפינה השמאלית, הוא מיזוג של לוחמים אדירים, כנגד 4 בנים דיברה התורה אבל אצלו היא דיברה כנגד 4 מפלצות. קבלו את Gogeta! בפינה הימנית, הוא מחובר רק בלילות, הוא קרוי על שם שחקן כדורגל אגדי עם ארכאוס מפלצתי, קבלו את Ronaldo! בפינה הימנית שמאלית, הוא חורש הרבה, הוא היה שותפי לשעבר, והוא אוהב משפחת שווץ, קבלו את מכאל! בפינה השמאלית ימנית, הוא עבר הרבה שותפים, שרד את יקרת עם טיטאן מזוויע, קבלו את Nemesis! נגמרו לנו הפינות אז הם פשוט עומדים בזירה באופן רנדומלי, שאר המשתתפים, שאין לי כוח להשים פה כי 3 בלילה, כל השאר!!!! מי יהיה אלוף ליגת הפוקימונים 2022! 3! 2! 1! FIGHT!!! *הארבעה שחקנים שנבחרו להיות באשכול הם באופן רנדומלי, אין במטרה לפגוע באחד השחקנים האחרים. אוהב את כולכם. מי לדעתכם יהיה אלוף הליגה? (זה ברור שGogeta יקח ראשון אז בוא נדבר על המקום שני). רשמו כאן בתגובות, ונתראה באשכול הבא.
  3 points
 33. שלום, קודם כל, תודה על הצעת הניהול. ראשית, נראה כי התוכן שלך כתוב ומנוסח היטב. אבל יש גם בעיות שצריך לפתור, כמות הניסיון שלך נמוכה בפורום אותו אתה רוצה לנהל, ומרגע פתיחת ההצעה ומרגע האשכול הראשון שפתחת בפורום עברו רק שבועיים. זה מעט מאוד זמן, ויש לך בסך הכל 5 אשכולות בפורום מוזיקה. אני די אהבתי את האשכולות ששלחת ונראה שעבדת עליהם זמן. אך ההמלצה שלי היא לגוון מעט מהתוכן. חשוב להגיד: יש גם להגיב באשכולות שהם לא שלך, למטרות ביקורות, או ביקורות חיוביות. זה אחד התפקידים העיקרים של מנהל פורום. מתוך 5 אשכולות שהם לא שלך, הגבת בסך הכל רק ב2 מהם בפורום. פחות מחצי. בנוסף, יש לך חשיבה נכונה למה הוא מנהל פורום, ואיך הוא אמור להיות, וזה כמובן בונוס גדול. מכיוון שהפוטנציאל שלך להיות מנהל פורום הוא גבוה וטוב, הזמן שתוכל להציע את עצמך שוב פעם יהיה נמוך מהרגיל, אחרי שתעבוד על כל מה שנרשם מעלי, תפתח בעוד כ - 14 ימים אשכול חדש, כשיש לך יותר ניסיון כמשתמש שפותח אשכולות בפורום מוזיקה. תודה רבה על פתיחת האשכול - נשמח לשמוע ממך בעתיד!
  3 points
 34. jek123

  סיקור משפחת מיאו

  היי, אולי נראה לכם שזה סיקור מעפן אבל יש מלא מיאו מ3 מחוזות ו.. אני יעשה על כולם סיקור. מוכנים? נתחיל! מיאו מסוג רגיל. מיאו הוא אמור להיות חתול... אבל אמור זה שם של דג! לדעתי אישית הוא נראה כמו יותר כמו ילד מוזר אם שפם אוזניים מוזרות, זנב מוזר, ושני שערות שפם (לא ניראלי שצריך להגיד שזה שפם מוזר), מאשר שהוא דומה לחתול. ועכשיו נתייחס ליהלום בקצה הראש שלו אם אני זוכר נכון בסדרה משתמשים בוא אין סוף פעמים. אבל אני לא אוהב לדבר על הסדרה בסיקורים שלי אז נמשיך... הלאה! פרסיאן מסוג רגיל. פרסיאן נראה כאילו הוא בא לקפוץ על איזה משהו, כמו איזה טורף חתול שקופץ על ארנבים וכאלה. בכל מקרה פרסיאן הוא הכלאה בין פנתר-לחתול-לשונר-ללביאה-לצ'יטה-ל... נראה לי שהבנתם. אוקי גם לפרסיאן יש אבן חן בתוך המצח, ואם חושבים על זה לא בזבוז לתקוע יהלום או פנינה במצח של חתול? הלאה! אלולה מיאו מסוג רגיל ואופל. בגדול הוא כמו מיאו הרגיל רק... כחול? למה? הוא סתם נראה צבוע (כפשוטו צבוע כאילו צבעו אותו) ואיך שהוא עומד כאילו מיאו הוא הילד הטוב והממושמע ואלולה מיאו הוא מי שמחכה שיסיימו לב לצרה שהוא עשה... הלאה! אלולה פרסיאן מסוג רגיל ואופל. תשכחו מזה שאמרתי על פרסיאן שהוא רוצה לקפוץ על משהו, אלולה פרסיאן נראה בדיוק כמו שתיארתי ואז אם מסתכלים שוב על פרסיאן הרגיל אומרים "על מה הוא מדבר? (או כותב מה שנוח לכם) אין לפרסיאן שום דבר ממה שהוא תיאר". עכשיו נדבר (או נכתוב) על הראש שלו, יש אנשים שאוהבים להשתמש בביטויים 'ראש גדול' או 'להגדיל ראש' נראה לי שהם לא ראו את אלולה פרסיאן כי אז הם לא היו משתמשים בביטוים האלה כל כך הרבה... הלאה! גאלאריאן מיאו מסוג ברזל. אוקי חתול? זה לא! ילד שעשה ניתוח להשתלת זקן ענק, ובגלל זה יש לו תופעות לוואי ממש משונות? זה כן! הנה כמה מהתופעות לוואי הממש משונות: היפראכטיביות (אין לי מוסג איך כותבים את זה), עניים צהובות, היהלום על המצח שלו שחור, וקרניים. נשמע ממש ילד נחמד שכולם רוצים לפגוש! הלאה! פרסרקר מסוג ברזל. גם לי הייתה את אותה שאלה: מה הקשר בינו לבין מיאו? (תדמיינו שאתם לא יודעים שהוא ההתפתחות של גאלאריאן מיאו) קחו את פרסרקר, ואחר כך קחו את מיאו, ותראו שהדבר היחיד שדומה זה האבן שעל המצח! איך הסבא עם הקרניים, הזקן, הציפורניים, והעניים הכתומות... קשור למיאו? איך? עד כאן הסיקור של ג'ק (רעיונות לסיקורים שרוצים שאני יעשה לשלוח לפרטי, הערות אפשר להגיב) לעלום לא תגלו את שמי האמיתי מואהאהאהאהאהאהאהאה
  3 points
 35. Type: Giveaway

  הושלם

  • 3 Prizes
  • 23 משתתפים

  פרסים: מקום ראשון -טבעת רנדומלית (לא כולל אבן האודם ואבדון) מקום שני - טבעת רנדומלית (לא כולל יהלום אבן האודם ואבדון) מקום שלישי - טבעת רנדומלית ( לא כולל מהירות יהלום אבן האודם ואבדון) *שחקן שהשם שלו לא מעודכן בפורום לא יקבל את הפרס. בהצלחה לכולם. בברכה צוות הפורום.
  3 points
 36. כל הכבוד למצטיין @TITANולמשתמשים הנוספים שזכו! שימו לב, אם לא זכיתם זאת לא אומרת שלא עשיתם טוב, אלא שהיו כאלה שעשו יותר טוב. אל תתייאשו ואולי תזכו בחודש הבא!
  3 points
 37. אז טורניר הליגה הגדול בפתח, וזה הזמן ללמוד עליו קצת לפני שהוא מגיע. אז הנה לכם, 10 עובדות על טורניר הליגה הגדול. טורניר הליגה הגדול~ 1) טורניר הליגה הראשון התבצע ב2013 2) הטורניר הנוכחי יהיה הטורניר ה13. מתוך 12 הטורנירים שכבר עברו, @Yonatanניצח ב4. 3) התבצעו עד כה 2 טורנירים שבהם לא ניתן להשתמש בנכחדים/טיטאנים. @Yonatan זכה בשניהם. 4) בליגת הקיץ של שנת 2020 היו הגבלות שונות לכל קרב (שהוגרלו באופן רנדומלי), בינהן: לשלב פוקימון עם דרגת נדירות "נפוץ", לשלב בשישייה פוקימון עם הסוג חרק, לתת ליריב בפרסום הסיבוב פוקימון רמה 100 שהוא יהיה מחויב לשלב בשישייה (רצוי להחליף ראש בראש דרך מרכז ההחלפות). 5) kratos הוא המאמן הראשון שזכה במעל ל2 ליגות באופן רצוף. (6 ליגות רצוף כולל ליגות אגדיים) 6) "shovi" היה המאמן הראשון שקטף את האליפות פעמיים ברצף. 7) בעוד התנאים לליגה הנוכחית הם דרגה 17+ ושלב 25 במסע ומעלה, התנאים בליגת החורף של 2015 היו דרגה 16+ ושלב 20 במסע ומעלה. 8 ) עוד הבדלים בן הליגות הקודמות לחדשות יותר, ליגת החורף של 2015 כללה 8 משתתפים. הליגה הנוכחית תכלול 16. 9)הפרסים של המקום הראשון בליגה השישית היו 500 זהב, 100K סילבר, 50 מטבעות ו3 אבני הגנה (כ3000 זהב בשווי שוק). המקום הראשון בליגת 2020 לצורך השוואה, זכה בתיבת טיטניום, מפתח שמיימי, אבן הגנה מוזהבת, סט טבעות כולל אבן האודם (אבדון עוד לא הייתה קיימת) וחבילת פרמיום מספר 4 (כ5500 זהב בשווי שוק). 10) אלוף הליגה הנוכחי (כ6 פעמים ברצף כמו שצויין למעלה) הוא kratos, אבל האם הרצף ישבר הפעם? בקרוב נגלה. עד כאן 10 עובדות על טורניר הליגה הגדול. מקווה שאהבתם.
  3 points
 38. מילה רנדומלית - עובדה רנדומלית #16 אז בחלקים הקודמים משתמש נתן לי מילה רנדומלית ואני נתתי עליה 8 עובדות אז עכשיו שאלתי את @TheUnreal מה המילה הראשונה שקופצת לך לראש אז הנה 8 עובדות על שניצל(האשכול הזה עושה אותי רעב לאכול שניצל ב-9 בבוקר?) 1. שניצל בגרמנית זה פרוסה קטנה. 2. שניצל זה מאכל שהתחיל מהמטבח האוסטרי ומשם התפשט לכל העולם. 3. הפעם הראשונה שמישהו הכין שניצל היה ב-1857. 4. המקור של שניצל הוא מעוף למרות שבישראל ניתנו להרבה מאכלים את המילה שניצל(שניצל דג, שניצל תירס ועוד...) 5. לשניצל יש המון גרסאות הגרסה הארגנטינאית השניצל עשוי מבשר בקר( אני חייב לטעום אחד כזה) 6. הגרסה השווצרית של שניצל זה שניצל ממולא בגבינה. 7. לשניצל יש גם גרסאות צימחונייות וטבעוניות כמו שניצל תירס הראשונה שהכינה את זה היה חברה ישראלית בשם "טבעול" בשנת 1997 8. בשניצל טבעוני במקום ביצה שמים חלב סויה. השניצל הכי טעים זה שניצל עבה מטוגן בהמון שמן וקריספי אני בטוח שיש מישהו שיסכים איתי @jokerwars1
  3 points
 39. עושים את עצמנו אוכלים חביתות ומטרילים את גבי ומאשימים את @אנונימוס שמאשים את @Doom man
  3 points
 40. מילה רנדומלית - עובדה רנדומלית #10 אז בחלקים הקודמים משתמש נתן לי מילה רנדומלית ואני נתתי עליה 8 עובדות אז עכשיו שאלתי את @סרוטיטומה המילה הראשונה שקופצת לך לראש אז הנה 8 עובדות על אבוקדו. 1. יש כ-15 זנים שונים של אבוקדו. 2. גובהו של עץ אבוקדו יכול להגיע לכ-15 מטר!!. 3. מוצאו של האבוקדו הוא ממרכז אמריקה. 4. בישראל נטועים כ-55 אלף דונם עצי אבוקדו!!!!!. 5. היבול השנתי של אבוקדו עומד על כ-80-120 טון בשנה!!. 6.מסתבר שיש דבר כזה שמן אבוקדו. 7. יש סלט שמוכן ממאבוקדו, גואקמולי(טעים כמו השם). 8. אם אוכלים אבוקדו מרוסק אז מברכים ברכת שהכל ולא בורא פרי העץ. הסדרת אשכולות הזה לא הופכת ליותר קלה חחחח.
  3 points
 41. אז מה קורה כדי שעוד פורום לא ימות לנו החלטתי לפתוח סדרה שבה אני משלב בין 2 פוקימונים או יותר מצייר בפיקסל ארט ואז בודק באתר הזה :https://japeal.com/pkm/ למי יצא יותר יפה ואתם תחליטו בסקר למי יצא יותר יפה אז היום החלטתי לשלב בין 2 אלים רטטה וקטרפי אז לי יצא ככה לאתר יצא ככה : יצא לאתר יפה הפעם
  3 points
 42. מי היה מאמין? כבר שבועיים שלמים של החידה היומית, 9 חידות! נסכם עכשיו את החידה של כל אחד מהימים, העונים נכונה, והזוכים. חידה #1 זוכה - אין. חידה #2 ענו נכון - @cactus, @srotito אגדה מקומית, @NFrealmusic, @Idan17, @Ykrat זוכה - @Idan17 חידה #3 זוכה - @cactus חידה #4 זוכה - אין. חידה #5 ענו נכון - @cactus, @NFrealmusic זוכה - @NFrealmusic חידה #6 ענו נכון - @NFrealmusic, @trenkl ツ זוכה - @trenkl ツ חידה #7 ענו נכון - @cactus, @trenkl ツ, @NFrealmusic, @Shadow Sonic זוכה - @Shadow Sonic חידה #8 ענו נכון - @ori~, @cactus, @trenkl ツ זוכה - @ori~ חידה #9 ענו נכון - @VBN, @סרוטיטו, @TheRocky זוכה - @VBN מסקנות 1. @cactus מצוין בלענות, לעומת זאת, בהגרלות, קצת פחות... 2. יותר כלכלי לא לתת לכם לזכות 3. לאף אחד מכם אין מספיק מזל כדי לזכות פעמיים בהגרלה (@trenkl ツ, @NFrealmusic) 4. אין על @Doom man!!! 5. משום מה, אתם אוהבים חידות שאתם לא יודעים לפתור! מעניין למה 6. זה הרבה יותר חסכוני מאשר לשחק נגד @Nemesis אלוף הרנדומים 7. אחת המסקנות החשובות, אסור לתת ל@cactus הזדמנות לתקן את עצמו, חבל על הזהב כל הפרסים חולקו!!! מזל טוב לכל הזוכים!
  3 points
 43. הסיפור הזה מהווה המשך לשני הסיפורים הקודמים: הראשון: השני: ונעבור לשלישי... אבל קודם לכן, הפתיחה הרגילה: על מנת להימנע מקנסות, התנכלויות וכו' בעקבות כתיבת הסיפור, אני מצהיר בזאת כי הדמויות, הסיפורים והשמות בסיפור הינם פרי דמיוני וכל קשר בינם לבין המציאות הינו מקרי בהחלט. נתחיל בסיפור: לפני מספר שבועות "רוצה רנדום על זהב?", שאל הגיבור. "כן", ענה הרמאי. הגיבור והרמאי החלו לשחק יחדיו. קרב אחר קרב. עשרות אם לא מאות של קרבות הם ביצעו יחדיו. המצב היה שיוויני, אף שחקן לא הצליח להרוויח. למחרת בבוקר שיחה פרטית "אני זקוק לעזרתך", פנה הרמאי למנהל. "איך אני יכול לעזור לרמאי שכמותך?" "בקלות, אני משחק רנדומים נגד מישהו, קצת עזרה לא תזיק" "מה תרצה? ניצחונות קלים? מה אקבל בתמורה?" "מה דעתך על טובה קטנה, לפעם הבאה?" "בסדר. עשינו עסק. אבל הטובה תהיה גדולה, וזה יהיה גדול ברמה של לבלוע גלולה" "סגרנו" "קיבלת, אתה תנצח קרב נגדו בהסתברות של 75%" "תודה" בערב הרמאי והגיבור ביצעו הרבה קרבות, הגיבור לא הבין מה נפל עליו, הרמאי חיסל אותו קרב אחר קרב. לאחר הקרבות שלהם, הגיבור הפסיד סכום מצטבר של כ - 1494 זהב. "שיטטט!!!" צעק הגיבור לעצמו. "מה קורה פה?????", הוא הלך לישון מתוסכל, בתקווה שהבוקר של מחר יביא קצת יותר מזל איתו. כעבור מספר שבועות, הווה שיחה פרטית "זוכר את הטובה שהבטחת לי, הגיע הזמן" "ובכן, קשה לשכוח 1000 זהב שעזרת לי לקבל, בייחוד כשאתה לא מפסיק להזכיר לי את זה" "בקיצור, אני זוכר, מה תרצה?", שאל האדם הנכבד. הרמאי הדגול, המוכשר. "דבר אחד קטן, אני צריך ממך עזרה לגרום להרגיש כאילו פגע בו השטן" "לא הבנתי. מה בדיוק תרצה שאעשה?" "זה פשוט, אני רוצה שתכתוב מחר שיש לך תקלה, לא משנה מה, העיקר שתעזור לי לבצע קטילה" "סבבה, בהצלחה" "חחח", צחק המנהל ברשעות. למחרת המנהל התעורר בבוקר, הוא כבר ידע מה מצפה לו, הוא נכנס לצ'אט. "מנש כאן?", שאל. "כן, כאן", ענה לו מנש הקטנטן, הפצפון. "מה איתך?" "פצצה, ואתה" "סבבה, אני צריך שתטפל במשהו קטן" "מה יש?" "באג, דבר עם הרמאי הדגול" "טוב" הרמאי הדגול ומנש הקטנטון ניהלו שיחה ארוכה מלב אל לב, הרמאי סיפר בפירוט מופרז למנש על הבאג, ולאחר מכן, מנש פנה למנהל. "הוא חרטט לי" "מה? מי?" "הרמאי, בדקתי, ואין שום באג" "אני כבר אטפל פה!" כעבור חצי שעה "מנש", רגז המנהל! "מה?" "אתה שיקרת לי" "מה? מתי?" "על הבאג, אני בדקתי, ויש באג" "לא יכול להיות. לא היה שם כלום." "אני בדקתי את הבאג ויש שם, אני אגיד רגע לאסף לבדוק, אם הוא יגיד שיש שם באג, תטפל בזה מהר!!" שיחה פרטית המנהל: "זה עובד, הוא בלחץ" אסף: "מצוין, מתי תורי?" המנהל: "עוד חצי שעה, תצטרף ותגיד לו שגם לך זה לא עובד ויש שם באג" אסף: "מצוין, בקצב הזה, מחר נסיים את כולם..." המנהל: "כן, טוב, הגיע הזמן לחזור למופע" אסף: "תוביל" "מנש, כאן? דיברתי עם אסף, הוא אומר שיש שם באג" "מוזר... כשאני בדקתי לא ראיתי שום בעיה", אמר מנש מבולבל. העת הגיעה, אסף פתח בדבריו, "מנש, נכנסתי לשם, זה ממש לא עובד, כבר עבר כמה שעות מאז שהודיעו על זה, יכולת לטפל בזה עד עכשיו. חבל מאוד." מנש על סף בכי, מחפש קיר לדפוק בו את הראש ועונה, "מה???? מה אני אשם? אני בדקתי ולא מצאתי שום בעיה!" "טוב, מנש, תנוח, אתה לא עוזר, אני אטפל בזה, וכבר נמצא בשבילך משהו אחר", המנהל צחקק. ובמקביל, בשיחה פרטית, כתב לאסף, "נשחרר אותו, או שנמשיך בכיף?" אסף כולו מחויך, אינספור פעמים שהם הצליחו בזה, פעם אחר פעם... "נמשיך, נמשיך עד שהוא יברח" וככה, "השותף הסודי" ו"המנהל האכזר" המשיכו עד אשר הצליחו לגרום למנש הזעיר להישבר. מנש מירר בבכי, טרק את המחשב, והלך לישון, "מה לעזעזל הלך פה היום? זה כאילו אני בתוך חלום!", מנש נרדם בתקווה שמחר יהיה יותר טוב. במקביל הרמאי קם, בדרך לעוד ערב מוצלח מלא ברנדומים. הוא נכנס, ומגלה את ההודעה: "מאמן יקר, קיבלת קנס בליגת הפוקימונים מהסיבה הבאה: התנהגות בלתי הולמת, ניצול באגקנס: 1, 1500, 0. אנא שפר התנהגותך כדי לשמור על חווית המשחק וסיכוי לקבל בונוסים." מבולבל לחלוטין הרמאי עשה את הדבר היחיד שהוא חשב שהוא יכול לעשות. "מה קרה? למה קיבלתי קנס?" "מה כתוב לך שם?" "התנהגות בלתי הולמת וניצול באג" "אז כנראה ניצלת באג" הרמאי החל לרתוח, "מה קורה פה? למה נתת לי קנס?" "כי ניצלת באג ברנדומים להרוויח 1500 זהב" "ניצלתי באג? שקרן! אתה עזרת לי..." "אני? אתה מאשים אותי שגרמתי לבאג?" "אתה שקרן! אני אפנה לבעלים!" "תפנה, רק תוודא שאתה לא מקבל באן בטעות לפני כן" "אתה מעצבן! אני אנקום בך על זה" שיחה פרטית המנהל: "כרגיל, הצלחנו" אסף: "התכוונת, הצלחה כפולה, עבדנו על שניהם היום" המנהל: "צודק, אתה יודע מה מחכה לנו למחר" אסף: "כן, אני הולך לישון בנתיים, לילה טוב" המנהל: "לילה טוב" לגיבור נותר לעשות רק דבר אחד אחרון לפני השינה. "ההגנה הכי טובה היא התקפה" הוא כבר דיבר עם הרמאי ועם מנש, כעת נותר לו לדבר עם אדם אחד בלבד, התוכנית שלו עומדת לצאת לפעול, זה רק עניין של זמן עד שהמנהל האכזר יפול. "רק חבל שהוא לא יודע את זה", אמר לעצמו. "מחר, זה תחילתו של הסוף של המנהל האכזר"
  3 points
 44. אוקיי, אז שוב עבר הרבה זמן בלי שבאמת עצבתי משהו. אז החלטתי לעשות שוב חתימות בחינם! שני המשתמשים הראשונים שיגיבו באשכול יזכו בחתימה בחינם בנושא פוקימון! החתימות מהפעם שעברה: במידה ויש לכם דיסקורד, אשמח שתכתבו אותו בתגובות, שנוכל לתקשר בדרך נוחה יותר. אם לא, אצור קשר בהודעה פרטית בפורום.
  3 points
 45. כיונוי במשחק: Shully השחקן אותו אני רוצה לציין לשבח: g20 @אנונימוס וdoom man @Doom man הסיטואציה: לאחרונה אנונימוס וגבי פתחו במיזם חדש בשם 'החידה היומית' דבר שקרה ביוזמתם המלאה ומתקציבם האישי- האשכולות של החידה הציגו כל פעם פאן של חידה אחרת, חידות שכיף לקרוא ומאתגרות את המוח, לצד המתח של 'מי ייזכה בהגרלה', אני בהחלט חושב שמקרה כזה רואי לציון. תמונה, יותר כמו קישור לכל החידות שלהם: חידה 7 חידה 6 חידה 5 חידה 4 חידה 3 חידה 2 חידה 1 הוא משמעותי בשבילי משום ש: הם עשו זאת מיוזמתם, וממשיכים בדבקות- ברצינות ובקביעות, מראה על כוח יוזמה ורצון גדולים מאוד. האם הם ביקשו ממני: חלילה, הם צנועים מדי
  3 points
 46. VBN

  ראיון אם מנש

  ראיון אם מנש אני: מה נשמע מנש: פצצה, איך אתה? אני: מצוין, אתה הקמתה את האינסטגרם של הליגה מה הביא אותך לעשות את זה? מנש: כחלק מהמלכים של הצוות להפעיל את הליגה- עלה רעיון לי ולנתנאל לנסות לקדם את הליגה ברשתות החברתיות. החלטנו שהמהלך החכם ביותר יהיה לקדם את הליגה ברשת שבה נמצא קהל יעד - אינסטגרם הבעלים תמך ברעיון, ככה אני: יפה אתה הייתה פעיל בפורום הייתה מנהל תוכן, מצטיין חודש ועכשיו אתה מנהל פורום ספרות יש קשר בין קבלה לתמיכה לפעילות בפורום? מנש: צוות תמיכה וצוות הפורום הם שני צוותים שונים, לצוות הפורום התקבלתי אחרי השקעה ממושכת בפורום ותוכן שלאט לאט הלך ו''התגבר'' אפשר להגדיר את זה ככה. צוות התמיכה יותר סובב סביב הליגה עצמה. עזרה למתחילים וכו' אני: יפה, מה הקשר שלך לקקטוס? מנש: סיפור מצחיק. במשך תקופה ארוכה הייתי ארבוק. אבל זה לא עבד עם השם בליגה - לקרוא לעצמיא בליגה Arbok הרגיש לי מוזר מדי. כמה ימים אחר כך שהבנתי שמנש זה לא טוב לשם משתמש, שיחקתי באיזה משחק. הייתי צריך לבחור שם בחרתי קקטוס, סתם באופן רנדומלי. אחרי זה החלטי לאמץ את השם, ומאז אני עם קקטוס וקקניה בהרבה מאוד מקומות- במיוחד בליגה אני: אז אתה אוהב גם את ארבוק מנש: לנצח אני: חחה, מה אתה אומר על החביתות של יקרת ( שמעתי שגם אותך היא ניסתה לשכנע לאכול חביתה שלה נורא....) מנש: החביתות של יקרת זה אשכול בפני עצמו. מדובר בגוש שחור שהיא מכנה ''הצלחה'' אצלנו נהוג לקרוא לזה '' יקרת תזרקי את זה כבר לפח אף אחד לא יגע בזה'' אני: מה אתה אומר על מצטיין החודש ובמיוחד עכשיו בחופש שיש פעילות גדולה בפורום? מנש: כמו שציינת הפעילות בזמן האחרון עלתה באופן מדהים. יש כמה משתמשים שאני רואה אותם פותחים אשכול+ ביום. דברים הזויים. ללא ספק תהיה תחרות קשה החודש. בהצלחה לכולם! אני: אתה התמיכה בדרגה הכי נמוכה, מה אתה אומר על זה? מנש: לא רואה בזה בעייתיות, אני לא אוהב לחרוש. אני לא מסתיר את זה. זו הדרך היחידה שקיימת להתקדם מבחינת רמות - אבל לא מבחינת שישייה. מאמין שיש לי שישייה מעולה אם לא סופרים נכחדים מכרתי היום לדוגמא דיאלגה ב650 זהב אני: מהה נצלן, דיאלגה ב650? מנש: אחד הדיאלגות היותר חזקות שתראה אני: במה אתה מתכוון להשקיע החופש ( אני בחופש ) מנש: מבחינה אישית אני מתאמן כרגע ומנסה לשפר את המסת גוף. בליגה עצמה משלב בין עבודה בתמיכה בליגה - קודי הפתעה, חידונים, ועוד כמה דברים מאחורי הקלעים לקידום פורום ספרות בצורה היעילה ביותר בדרך לפורום טוב יותר אני: תסביר שניה מה זה מנהל פורום ספרות. תסביר גם מה זה מנהל פורום בכללי כנ''ל לגבי מנהל תוכן מנש: המטרה של מנהל תוכן - שהיה התפקיד הקודם שלי, הוא לגעת טיפה בכול אחד מהפורומים. קצת כאו, קצת כאן, תפקיד כללי מאוד. מנהל פורום לעומת זה מתמקד בפורום שלו זה להפעיל, לנהל, ולקדם את הפורום שלו אני: וואו איך מתקבלים לתפקיד כזה מנש: יש טופס בפורום שאליו אתה מגיש כדי לקבל ניהול פורום. כמובן שיש גם דרישות. מנהל תוכן זה תלוי - אתה יכול לעבור תפקידים בתוך הצוות בגלל התאמות לתפקיד שונה, ויכולים לפנות אליך מראש ולהציע לך את התפקיד. בסופו של דבר מנהל פורום ומנהל תוכן זה כמעט אותם תפקידים אני: הקמת קבוצה מה אתה אומר העניין של הקבוצות מנש: תמיד יש מקום לעוד קבוצות כל עוד הן מביאות תחרות. הסתובבתי הרבה זמן כראש קבוצה בהרבה קבוצות שנוצרו - הגיע למקום מעולה, ואז הראשי קבוצה פשוט התייאשו. הבעיה היא כזו - זה מרגיש כאילו הליגה לא מסוגל לתת ליותר מ3 קבוצות לפעול במקביל. אני תמיד בעד הקמתה של קבוצה, כל עוד תעמדו מאחורי ההחלטה ותפעילו אותה. אני: יפה, מה אתה הכי אוהב בליגה מנש: יש הרבה דברים מעולים בליגה. הטבעות, הנכחדים, הקהילה, הצוות - אני חושב שהדבר האהוב עלי בליגה הוא האפשרות לתת לכל פוקימון להגיע למעל ומעבר לפוטנציאל שלו. או במילים אחרות, טבעות. אני: מה אתה אומר שצריך שיפור בליגה מנש: לא כל דבר מושלם, וגם הליגה לא. אבל אנחנו בדרך לשם. אני מאמין שיש לנו לאן להשתפר מבחינת הפעילות בפורום. אנחנו כבר בהתחלה של צמיחה בדרך להצלחה, אבל יש לנו דרך עד שם אני: לסיום, איך לדעתך תיראה הליגה בעוד 5 שנים מנש: מתקדמת בצעדי ענק. עם עוד לפחות 15 עמודים חדשים ו100 שלבים במסע. הפורום הפעיל ביותר בישראל עם נתנאל בתפקיד ראשי כל שהוא. הבן אדם בחיים לא יעזוב את הליגה. אז לסיום תודה למנש ותודה לכם שקראתם
  3 points
 47. בחיים לא הבנתי ובחיים לא אבין מה גורם לאנשים להגיב על מכירה "לא מספיק פוקימונים תוסיף" או "אחלה מכירה" אני מוכר שאני מוכר איך אני אוסיף אם אין לי עוד מה להוסיף תאמינו לי שאם מישהו פותח אשכול מכירה והוא מקבל התראה מהאשכול ואחרי שהוא פותח אותה הוא רואה "אחלה מכירה אהבתי" בלי שום הצעה לקנייה של משהו הוא סתם יתבאס
  2 points
 48. חברים אני מצטער לומר שגם בשבועיים שלושה הבאים אני לא יהיה פעיל - אבל אחרי זה.. וואו מה מצפה לכם רמז - אני אשתדל לעשות מינימום שני אשכולות ביום
  2 points