עבור לתוכן

המובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/01/21 in all areas

 1. 3 points
  לימודים בבית ספר זה נחמד.. אבל ללמוד לתכנת, בדגש על משחקי דפדפן עם הטכנולוגיות הכי חדשות היום, זה עולם אחר.. בודק איתכם אפשרות לפתיחת חוג תכנות משחקי דפדפן בזום - בקבוצות קטנות של תלמידים, בו המשתתפים יוכלו ללמוד לתכנת, בדגש על משחקי דפדפן. החוג יהיה תקף לכל מי שרוצה ללמוד לתכנת, ויפתחו קבוצות בהתאם לכמות הנרשמים (החוגים הם בקבוצות). בין היתר - בחוגים המתקדמים - תבנו משחק דפדפן משלכם, וכמו כן תוכלו לכתוב עמודים חדשים ולשדרג את ליגת הפוקימונים. החוג יהיה בתשלום כמו כל חוג אחר, אבל יביא לכם כלים מעשיים בתכנות שאי אפשר לקבל בשום מקום אחר. הצביעו בסקר, מוזמנים לשאול חברים, ובמידה ויהיה ביקוש - נפתח את החוג הראשון. החוקים עתידים להתקיים פעמיים בשבוע, כל שיעור במשך 60 דקות. סילבוס לעיון - חוג למתחילים: - שיעור 1: HTML - היכרות, חלק א' - שיעור 2: HTML - חלק ב' - שיעור 3: היכרות עם CSS - שיעור 4: היכרות עם תכנות לדפדפן ב- JavaScript, חלק א' (משתנים, אופרטורים, פונקציות, תנאים, לולאות, מבני נתונים) - שיעור 5: JavaScript - חלק ב' - אינטרקטיביות ב- WEB - שיעורים 6-7: פרוייקט גדול ולילווי: בניית אתר תדמית עם HTML,CSS, JavaScript והעלאת האתר לרשת גמר: הצגת הפרוייקטים והכרזה על מצטיינים סילבוס לעיון - חוג למתקדמים (למסיימי חוג למתחילים / רקע קודם חזק בתכנות) Angular - פיתוח אפליקציות WEB למתקדמים שיעור 1: פתיחת פרוייקט חדש, התקנת ספריות, קומפוננטות שיעור 2: - עבודה עם API - קריאה וכתיבת מידע (הצגת וקריאה של מידע מהליגה / מקור אחר) שיעור 3: פיתוח מערכות בזמן אמת עם Google Firebase פרוייקט גדול וליווי: פיתוח משחק דפדפן בסגנון RPG: דמויות, רמות, התקפות שיעור 4: הכנת תיק פרוייקט - מסמך איפיון של כל הדמויות, התקפות, עולמות, מסד נתונים שיעור 5: הכנת מסד הנתונים עם Google Firebase: משתמשים, דמויות, רמות, סטאטים שיעור 6: הכנת מסך התחברות, הרשמה, בחירת דמות שיעור 7: הכנת מסך פעולות -מסך קרב, מסך אימון גמר: הצגת הפרוייקטים והכרזה על מצטיינים במידה ואתם מעוניים לשמוע פרטים נוספים, מוזמנים להצביע בסקר ולשלוח לי הודעה פרטית עם הפרטים הבאים (ניתן לרשום גם חברים): מספר המקומות מוגבל ומספר הקבוצות יהיה בהתאם לביקוש. שאלות ותשובות שאלה: מתי אפשר להרשם? תשובה: אפשר כבר מעכשיו, אין שום התחייבות, החוגים יפתחו בהתאם לכמות הרשומים והביקוש. ---- שאלה: מי מעביר את החוג? תשובה: אני (פרטים נוספים ינתנו למעוניינים) ---- שאלה: מי יכול להרשם? תשובה: כולם, החל מגיל 12. ---- שאלה: מה המחיר? תשובה: 65 - 80 ש"ח לשיעור, בהתאם לכמות הנרשמים ולגודל הקבוצות. ללא התחייבות. --- שאלה: מה זה עוזר לי? תשובה: ללמוד לתכנת זה אחד הכלים הכי חזקים שיש. לפתח בסביבת אינטרנט זה אחד המקצועות הכי מבוקשים היום בתעשייה, הכלים שתלמדו לא רק מהנים, אלא גם יקנו לכם כלים משמעותיים לעתידכם, בכל מקצוע שתבחרו.
 2. 3 points
  Hero

  ביקורת | וונדר וומן 1984

  שלום לכולם~ ראיתי היום את הסרט החדש של וונדר וומן הלא היא גל גדות וחשבתי לפתוח עליו אשכול. ~קריאה מהנה~ ת.ז. שם הסרט: וונדר וומן 1984 תאריך יציאה: 25/12/2020 סוג: סרט ז'אנרים: גיבורי על, פעולה, מלחמה שפת מקור: אנגלית הגבלת גיל: 12+ עלילה: הסרט נפתח בצעירותה של דיאנה, במשחקים האולימפים כשהיא מתחרת בלוחמות הטובות ביותר מתמסקירה. לאחר שרימתה בחלק מהמסלול היא נפסלה ממש לפני הזכייה במקום הראשון. משם אנחנו קופצים לשנת 1984, שנים אחרי סוף מלחמת העלם השנייה, דיאנה עובדת כאנתרופולוגית בכירה בוושינגטון. היא מתיידדת עם בחורה בשם ברברה (שלימים תהפוך לצ'יטה) ומדברת איתה והופכת להיות בשביל ברברה כבחורה למופת. באותם ימים, איש עסקים בשם מקסוול לורד מחפש אחר אבן עתיקה ומסתורית שבכוחה להעניק משאלה אחת לכל מי שיבקש. דיאנה מבקשת שאהובה יחזור אליה (הבחור שמת במטוס בסרט הראשון), ברברה מבקשת להיות כמו וונדר וומן ומקסוול מבקש להיות האבן עצמה. העלילה מתפתחת כשמקסוול משתלט על העולם בכך שהוא נותן לאנשים רמי מעלה משאלה ובתמורה לוקח להם את כל רכושם. האם דיאנה תצליח לעצור את מקסוול מלהחדיר כאוס לעולם? ומי תופיע בתור אויבת פתאום? תראו את הסרט~ דמויות: גל גדות-דיאנה פרינס-וונדר וומן: כוכבת הסרט, מחפשת צדק ולעשות רק טוב לעולם בזמן שאנשים רעים מנסים להחדיר כאוס לעולם. כריס פיין-סטיב טרוור: אהובה של דיאנה חוזר לחיים אחרי משאלתה של דיאנה. קריסטין ויג-ברברה אן מינרווה-צ'יטה: ידידתה של דיאנה, בחורה גיקית למדי שמבקשת משאלה לקבל את כוחותיה של דיאנה. פדרו פסקל-מקסוול לורד: איש עסקים עשיר ביותר, גונב מברברה את אבן המשאלות והופך בעצמו לאבן המשאלות. דעה אישית: אני לא אשקר, כששמעתי שיצא סרט חדש של וונדר וומן בכיכובה של גל גדות שלנו, ציפיתי לסרט יותר טוב ממה שיצא... הסרט עצמו בעיקר מתרכז בדיאלוגים בין השחקנים ולא מראה אויב רציני וחזק, הסרט ממשיך וממשיך ללא שום עניין. וגם כשהתנהל הקרב בין וונדר וומן לצ'יטה הוא היה קצר ביותר ולא הראה באמת את היכולות של דיאנה, היא בעיקר חטפה מכות מצ'יטה ורק ברגעים האחרונים היא הצליחה לגרור אותה למצב שהיא תחושמל ותשותק, אבל הקרב עצמו לא היה מרהיב לטעמי, ובנוסף, מקסוול היווה בתור רשע שני אבל לא ממש לקח את התפקיד בידיים... הוא גרם לבלאגן בעולם והכול אבל ברגע הנכון הוא חזר בו בגלל הילד שלו, והייתי מעדיף שיהיה רשע פחות אבהי ורגשני ושיהיה אחד יותר קשוח ואכזרי כיאה לאויב לוונדר וומן. הסרט הוא די תעתיק לקפטן אמריקה של מארוול, שני אנשים שחיו בתקופה של פעם שמתרגלים לחיים בהווה, גם וונדר וומן וגם סטיב. סטיב לדעתי היה די הכרחי לסרט הזה כדי שהסרט הזה יהפוך למעט קומי והוא הביא קצת נופך וצבע לסרט. הרעיון של אבן קסמים שמגשימה משאלות לדעתי לא כ"כ מתאימה לסרט ברמה כזאת, ויותר מתאימה לסיטקום כלשהו בארה"ב... בנוסף, במהלך הסרט מתברר שלוונדר וומן יש כוחות נסתרים שלא ידענו עליהם- הפיכת דברים לבלתי נראים, והיא למדה גם לעוף, רק הרעיון של התעופה של וונדר וומן נשמע ונראה טיפשי- לא כל גיבור צריך לדעת לעוף ורק לראות את זה מאכזב אותי. לסיכום: הסרט היה מאכזב לטעמי, שלא חידש הרבה בסדרת סרטי גיבורי העל, האקשן לא היווה כגורם מרכזי ונחשב כדבר שולי לסרט הזה. הסרט היה יכול להיות הרבה יותר טוב אם הקרב של צ'יטה ווונדר וומן היה נערך פעמיים או שלוש למשך זמן סביר במקום פעם אחת למשך 2 דקות זה היה עוד איכשהו מציל את הסרט. תגידו לי מה אתם חושבים על הסרט בתגובות~ להתראות.
 3. 3 points
  mmm2

  דברים שנשמעים נכונים

  היי היום החלטתי לעשות פינה של דברים שנשמעים הגיוניים אפילו שהם לא לגבריאל יש 99% לזכות בהגרלה כשיש לך פוקדור מאסטר הסיכוי שלך למצוא אגדי מופחת ב75% כל כרטיס נוסף בלוטו מוריד לך את הסיכויים לזכות כל פוקימון שאתה צריך ממש במקרה משודרג לרמת בלתי אפשרי למצוא סביר מאוד שאם תרצה לקנות טבעות, זה ייגרום להן להיות פי 7 יקרות תיבה כלשהי שנמכרה ממך, יותר סיכויים שייצא ממנה משהו פצצה. תיבה כלשהי שנקנתה על ידך יותר סיכויים שייצא ממנה מאוזן כלשהו. אם אתה רק רוצה לחרוש הסיכויים שלך למצוא משהו מופחתים. בשנייה שתשיג תיבת טיטניום פתאום לאף אחד לא יהיה מפתח שמיימי/זהב. מטבע הופך להיות דבר סופר נדיר כשאתה קולט שיש לך מלא. אם תרצה מוניטין בפורום אף אחד לא יאהב את האשכולות שלך. ככל שהמכירה שלך יותר יפה אנשים פחות ירצו לקנות ממנה. החידון השבועי גורם למחשב פתאום לאבד את כל הבטרייה, או לאמא שלך להחליט ש'די עם המסכים'
 4. 1 point
  Zeldris

  פיירי טייל תאוריית נירוואנה

  אני מתכוון לעשות תאוריה לגבי הנשק נירוואנה מהסדרה פיירי טייל קודם כל למי שלא זוכר אני אזכיר לכם נירוואנה זה נשק המסוגל להחליף אופל לאור ואוור לאופל אשר אורשיון סייס חיפשו אחריו התאוריה שלי היא ככה גם אם אורשיון סייס או מאסטר זירו היו תופסים שליטה על נירוואנה הם היו בסופו של דבר רק לוקחים את העולם למעגל בלבול אין סופי ואני אסביר כאשר היוצרים של נירוואנה השתמשו בו להפוך אופל לאור בסופו של דבר הם הפכו בעצמם לרעים מהנירוואנה עצמה משמע אם הם היו משיגים שליטה הם היו הופכים אנשים לאפלים ואז אורשיון סייס הייתה הופכת לגילדה טובה ואז הם היו משתמשים בנירוואנה להפוך אנשים לטובים ושוב אורשיון סייס הייתה חוזרת לצד האפל ואז שוב ואז שוב וככה נוצר לו מעגל בלבול אין סופי המסקנה שלי היא שאומנם נירוואנה יכול לשנות אור לאופל ואופל לאור אך הוא לא מסוגל לשנות את המאזן בין האור לאופל לא משנה לטובת איזה צד אור ואופל הם תמיד שווים ונירוואנה כניראה לא יכול לשמש למטרות רוע או לטוב כל פעם שהיא הופכת אדם אפל לאדם מואר היא צריכה להפוך אדם מואר לאדם אפל ואני אתן לכם עוד דוגמא כאשר נירוואנה שוחררה היא העבירה את שרי מלאמיה סקייל לצד האפל ועוד שחבר מאורשיון סייס הוטאי עבר לצד המואר אז זה התאוריה שלי לגבי נירוואנה מקווה שאהבתם
 5. 1 point
  Stone

  ביקורת | וונדר וומן 1984

  אין מה לומר אין על האשכולות של יאיר
 6. 1 point
  נרשמתי לחוג שלחתי לך בדיס. יהיה תענוג ללמוד ממך
 7. 1 point
  בתור תכנת אני יכול להגיד שאם בגילאים קטנים יותר היתה לי הזדמנות לקורס כזה, הייתי לוקח. כיום רכשתי ניסיון מספק כדי לדעת איפה אני רוצה להתמקצע, וזה פשוט לא האזור הנכון, אבל אני שוקל בעצמי להתמקצע בנושאים האלו של WEB, בהם אני יודע רק את הבסיס של בניית שרתים, ופחות בניית Forms למיניהם (אז אולי יש סיכוי שאצטרף). זו יכולה להיות הזדמנות מעולה ולעשות משהו מעשי, מדיבורים איתך אתה נשמע מקצועי בטירוף ויכול באמת לתת בוסט מטורף למי שרוצה באמת ללמוד את הדברים האלו מזווית מעניינת מאוד לדעתי. כל הכבוד על היוזמה!
 8. 1 point
  The inhuman

  *אשמח שינעל*

  הרעיון בכלל לא נלקח מתוך הפוסט של אופיר.... כולל העצה הראשונה... חחח כול הכבוד על הפעילות בפורום 🙂
 9. 1 point
  האשכול ננעל, תודה לכל מי שהשתתף, בימים הקרובים נפרסם את הזוכים!
 10. 1 point
  אליז התקבלתי לצוות עוד צעד קטן לעברך... השראה שלי יאלוף מתגעגע אליך!
 11. 1 point
  חשבתי שאתה מת מאז התגובה אצל הרדאר לא ראיתי אותך
×
×
 • צור חדש...