עבור לתוכן

המובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 24/12/20 in all areas

 1. 1 point
  Olympus

  תחרות | תפוס את הפוקימון

  שלום וברוכים הבאים לתחרות תפוס את הפוקימון! איך התחרות תעבוד? התחרות תתקיים בתאריכים 27.12-29.12 (ראשון-שלישי) בשעות 16:00-18:00 בכל יום יתפרסמו 10-15 שמות של פוקימונים, כל אחד בתורו, ועל המשתמשים יהיה לתפוס את הפוקימון הספציפי שבתגובה, לצלם מסך (מצורף קישור למדריך לצילום מסך) להתראה שמראה שהפוקימון נתפס (בעמוד ההתראות), ולפרסם את צילום המסך באשכול הזה. הראשון שיפרסם יקבל נקודה. דוגמה: למשל אני מגיב "פיקאצו", אז כל המשתתפים צריכים ללכת לתפוס את פיקאצו ולהעלות צילום מסך של ההתראה שמראה שהוא נתפס לאשכול, הראשון יקבל נקודה, וככה 10-15 פעמים באותו היום. את התחרות ננהל אני ו@King Dice הניקוד לכל סוג נדירות שונה יהיה ניקוד שונה, שילך ככה: נפוץ\נדיר - נקודה 1 נדיר מאוד - 2 נקודות אגדי - 3 נקודות חוקי התחרות 1. אין לעבור על חוקי הפורום. 2. כל שחקן יכול לפרסם צילום מסך פעם אחת. 3. אין לערוך את התגובות אחרי הפרסום שלהן. 4. אין להשתמש בפוקדורי מאסטר אלא אם נאמר אחרת. 5. במידה ותעברו על החוקים: בפעם הראשונה הנקודות שלכם יתאפסו ולא תוכלו להמשיך להשתתף באותו היום. בפעם השניה תצאו מהחידון ולא תוכלו להשתתף יותר כלל. פרסי התחרות מקום ראשון סט טבעות (ללא טבעת אבן האודם ויהלום) מקום שני טבעת אבן האודם מקום שלישי טבעת יהלום או תיבת פלטינום או פוקדור מאסטר הפרסים אינם סופיים ויכולים להשתנות לפי רמת הפעילות של התחרות. מצב נקודות: BadBunny - 11 miki - 8 Doom man - 2 Noam Walg - 1
 2. 1 point
  יאירררררררררררררררררררר מזל טוב עד 120 שתפסיק להתקע בזכוכיות! אין עלייך עד לפני 7 חודשים לא חשבתי שתחזור לליגה עוד מהשתמש שלך Hero וואי אני עדיין זוכר שהיית חורש עד 2:00 לפנות בוקר והיית עושה 2,000 קרבות ושעה ראשונה 1,000 ושעה שנייה 1,000. ככה כל החופש הגדול! השארתי לך פתיתים במקרר הם פגי תוקף אבל זה מה שיש, תכבד את החברים במרתף.
 3. 1 point
  Purple shine

  #השטאג פרק2

  לגמרי! לא הבנתי כלום
 4. 1 point
  באתי לבקר שוב ורציתי לעשות אשכול אבל שכחתי איך מתפקדים פה XD ציור שעשיתי באילוסטרייטור (הסקאצ' נעשה על דף) לא יודעת אם זה יעבוד- אבל נהגתי להעלות פה בעבר כמה ציורים פה ושם... אז למה לא🙂 בסה"כ חמש שעות עבודה עם כאב ראש אבל התוצאה שווה את זה (העלתי את זה כבר במדיה אחרת למרות שהסיכויים שראיתם את זה הוא אפס)
 5. 1 point
  זהו נראה לי שאני אשרוד את הצום
 6. 1 point
  אני מתחיל ואני לא מתבייש בזה
×
×
 • צור חדש...