עבור לתוכן

כל הפעילויות

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. HTYU

  תודה על הקישור של מערבל הפוקימונים

 3. מדריך מושלם ומעולה כל הכבוד על ההשקעה והרצון תודה!
 4. Obelisk

  באג בהגנה המיוחדת?

  אתה מדווח על כך שפוקימון במצב שלא יורד לו הגנה מיוחדת, שונה למצב שמוריד הגנה מיוחדת? אתה מתלונן על זה שההגנה המיוחדת אכן ירדה? הוא אמור לרדת לפי התיאור שלך אתה לא חושב שהדיווח אמור להיות הפוך? ולבקש שיירד גם בסיטואציות אחרות? אם אתה טוען שזה לא קורה במצבים אחרים. הנושא ננעל.
 5. ג'יראצ'י

  באג בהגנה המיוחדת?

  שם במשחק: Eclipse קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/index.php?page=profile&player=Eclipse תיאור הבעיה: יש באג מסוים בסטאט של ההגנה המיוחדת שלא מופיע באף סטאט אחר. שאלתי כמה חברי צוות תמיכה מה זה והם אמרו שזה לא באג\ כן באג, אבל משהו לא נראה לי ממש הגיוני שזה מופיע רק בסטאט הזה אז ככה: יש לי זרניאס רמה 100, לפני רמה 99 המצב שלו היה adamant (מוריד התקפה מיוחדת מעלה התקפה) ואימנתי את זרניאס שלי EV מלא. ברמה 99 הסטאט של ההגנה המיוחדת של זרניאס היה 280 בערך (לפני בוסטים) ושיניתי לו מצב. המצב החדש היה naive (מעלה מהירות מוריד הגנה מיוחדת) אימנתי אותו לרמה 100 ומה שקרה ההגנה המיוחדת לא עלתה ב 1 אלא היה כתוב עלתה ב 1 אבל בפועל היא ירדה ל 243 הגנה מיוחדת (ככה ההגנה המיוחדת צריכה להיות אם המצב מההתחלה היה מוריד הגנה מיוחדת והוא לא שינה מצב) ולכן הוא הפסיד כוח. ולמה אני מדווח על זה בכלל? כי אם משתנה לכל מצב אחר שלא כלול בוא הורדת הגנה מיוחדת אז הוא לא נפגע, הוא באמת עולה ב 1 ולא יורד כלום. ויש עוד בעיות עם המצב, נגיד יש לי פוקימון מצב מעלה הגנה מיוחדת והשתנה למאוזן אז הסטאטים יורדים בהגנה המיוחדת ממעלה למאוזן ולא נשארים + 1 מה שצריך לקראת בפועל. ואם משתנה ממצב מאוזן (או כל מצב אחר) למעלה הגנה מיוחדת אז אין בעיה כי אין שינוי מצב שוב שיוריד את הסטאט. אשמח לטיפול בבאג בהקדם האפשרי, וגם לתיקון הזרניאס שלי. תודה מראש!
 6. השבוע האחרון
 7. נתנל

  תלל

  לא הבנתי איך ההצעה עוזרת יש כבר אפשרות להפוך פוקימון לפוקימון מוזהב
 8. האשכול לא לפי הטופס, ננעל.
 9. ההצעה שלי. שינוי פוקימון לפוקימון זהב! שיהיה כמו שינוי מצב לפוקימון שינוי פוקימון לזהב. תצביעו!
 10. TheUnreal

  חפץ בקבוצה.

  קיבלתם פיצוי של 400 זהב לקבוצה.
 11. שם משתמש במשחק:Moshiko ההצעה שיהיה ניתן למצוא בקרבות בטבע פוקדור מתכת ופוקדור מוזהב. ושהתדירות שלהם תהיה נמוכה למציאה.
 12. ori~

  חפץ בקבוצה.

  שם משתמש במשחק:Moshiko קישור לפרופיל : https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Moshiko# תיאור הבעיה היה לפני כמה ימים עדכון תחזוקה שנמשך קרוב ליום. והיה לי בקבוצה שלי חפץ אחוזי דרגה. שם הקבוצה:YeeeetSquad https://www.pokeisrael.net/?page=clan-profile&clan=YeeeetSquad# אם אפשר לקבל חפץ חדש. זה יעזור 🙂
 13. עדיין האשכול אינו לפי הפורמט הנדרש. בכל מקרה, הבאן שלך הוסר. מהחשבון שלך הוסר הפוקימון בלאק קיורם. שים לב שההתנהגות הלקויה לא חוזרת על עצמה. נעול.
 14. שם במשחק : zack קישור לפרואפיל אין לי : אני בבאן שלום קוראים לי זאק ואני רוצה לתנצהל על כל מה שעיתי אני ממש רוצה לההמשיך לשחק ואשמח עם תתנו לי הזמדנות להוכח לכם שאני רואי לשחק תודה מראש זאק 🙂
 15. 1. גילאים לא יירדו בשום מצב. 2. רבייה תהיה מגיל 18 וזה לא ישתנה. 3. הזהבה מאוד לגיטימי בגלל הפוטנציאל שנוסף בעקבות ההזהבה. אם יש התעקשות - נבטל את ההזהבה, אך נבטל את הבונוס של ה-15 נקודות בכל סטאט. אם יש עניין תפתח הצעה נקודתית על כך והיא תישקל. תודה על הצעותיך. ננעל.
 16. 1. יש בזה משהו אבל עדיין לא מועיל בשום צורה. 2. אין שום סיבה להשאיר מגבלות רק בגלל שזה "חמוד" בעיני אנשים. 3. גיל ההסכמה בישראל הינו 16, משמע גיל 16 זה הגיל במתאים במידה וזו הגישה. גיל 60 להזהבה זו עוד מגבלה מיותרת. אל תשכח אחי שזה מדובר בפוקימונים ולא בני אדם, זה, יש חיות שמתרבות בגיל שנה ושנתיים אין קשר בין הגיל לרבייה בפוקימונים לדעתי. נ.ב מנקודת הראייה שלי אתה עושה מהנושא צחוק, לא מתאים לדעתי זו הצעה חשובה ורצינית ואין סיבה לעשות ממנה צחוק.
 17. 1. בשביל הרגע הקסום הזה שראיתי שהפוקימון שלי בן 1000 (ההתחלתי) אני לא מוכן שירדו הגילאים. 2.נגד, אני חושב שזה חמוד, אומנם זה יוריד עצבים מכם אבל חוץ מזה? כלום.. 3. הרבייה בגיל 18 זה צודק לגמרי עקב החוק בישראל, קצת רגע של אמת, ההזהבה בגיל 30 אני מוכן ללכת איתך הלאה ולהגדיל אותה לגיל 60 (גיל הזהב..)
 18. אני מסכים עם הטענות שלך הן נכונות,כרגע גילאים לא עוזרים בכלום...
 19. כל מי שהצביע אשמח אם גם תגיבו זה ממש חשוב 🙂
 20. Earlier
 21. Obelisk

  בעיה

  1. שינית מצב מעלה מהירות, למצב שאינו מעלה מהירות - כך שאין עילה לקרוא לכך בעיה. 2. הנהלת המשחק ממליצה, באופן גלוי, להשתמש בבוסטים ברמה 100 - בניגוד לאיך שפעלת. 3. "שיטת הבוסטים" שאתה מתאר היא לא שיטה שנתמכת או מעודדת ע"י ההנהלה בשום אופן או דרך - ואם השיטה שאתה 'המצאת' או אדם אחר לא עבדה - זו לא בעיה. הנושא ננעל.
 22. בעד לבטל לא מועיל לכלום נחמד הגילאים בכללי אבל לא מועיל ההגבלות שלהם בהזהבה והרבייה
 23. sanji

  בעיה

  שם במשחק: sanji קישור לפרופיל:https://www.pokeisrael.net/index.php?page=profile&player=sanji תיאור הבעיה: לכדתי אירודקטייל מצב מעלה מהירות, ואימנתי אותו איבי מלא כמו שצריך. כשהגיע לרמה 98 שמתי לו 75 בוסטים במהירות כדי שיקבל באותו סטאט עוד 7 והוא אכן קיבל, אבל ברמה 99 ולאחר ששונה מצב לcareful שמתי לב שהגיע רק ל470 מהירות במקום 513 שאמור להיות לאחד עם אייוי 28(יחד עם שיטת הבוסטים הנותנת עוד 7). לאחר מכן פיתחתי אותו למגה, וירדה לו עוד 3 מהירות ל467. אשמח לעזרה תודה מראש
 24. מזל טוב מיקי תתחדש אחלה סרטון ולכולם מזל טוב
 25. הזוכים בתחרות "צור את הסרטון" של ליגת הפוקימונים כפרי לעמלכם על יצירת הסרטונים אודות הליגה, ולאחר שיפוט של חברי הצוות: edensh, Infinite27, Raziel, Obelisk, TheUnreal נקבעו הזוכים של התחרות כדלהלן: מקום 1 Mikey עם 88.3 נקודות הפרס: - / לבחירה - - חבילת פרמיום 2 מקום 2 גוקו עם 71.7 נקודות הפרס: - - משתמש+ ל- 10 ימים מקום 3 sanji עם 59.7 נקודות הפרס: - - משתמש+ ל- 7 ימים מקום 4 Kill4fun עם 59.3 נקודות הפרס: - - משתמש+ ל- 5 ימים מקום 5 Moshiko עם 51.4 נקודות הפרס: - 100 - משתמש+ ל- 3 ימים כלל הפרסים הוענקו למשתמשים, תתחדשו! הנושא פתוח לברכות ואיחולים. נתראה בתחרות הבאה!
 26. ori~

  נעלם לי ענן

  שם משתמש במשחק: Moshiko קישור לפרופיל:https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Moshiko# תיאור הבעיה היה לי 2 עננים ונמחק לי אחד תמונה במידה ורלוונטי=https://prnt.sc/otil9g 2 התראות של העננים. מקווה להחזר
 1. Load more activity
×