עבור לתוכן
 • צור חשבון

כל הפעילויות

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. 1nfinity

  ליגה איטית.

  מסכים שאכן יש בעיה שקורה באופן רציף. דבר אחר לא הבנתי את ההקשר שעשו פה לסטטיסטיקות הישנות לא רואה איך זה קשור לנושא של האשכול. הסטטיסטיקות הנוכחיות מהירות מאוד ולא ישונו הישנות גרמו לאיטיות רבה. בכל מקרה אני מסכים שהאתר מאוד איטי ופחות כיפי לעשות בו קרבות תודה על הפתיחה של הנושא יום טוב.
 3. Yesterday
 4. DarkGod

  ליגה איטית.

  מחזק בלתי אפשרי לשחק
 5. ארמיטאג'

  ליגה איטית.

  המשחק לא זז כמעט יש מלא באגים התלנתי מליאון פעמים על אטיות באגים ועוד ובקושי עונים לאושכלת פה זז לא יוכל להמשיך כך !!
 6. hask2604

  ליגה איטית.

  חייב שהליגה תרוץ יותר מהר שהיה תסטטיסטיקות הקודמות אן היו איטיות ליגה מהירות נחמדה עכשיו אם מהירות ליגה תקוע שיעשו פשוט כל דף מהיר זה מוריד חשק לשחק
 7. Pyrana

  ליגה איטית.

  מסכים עם כל מילה,האתר נהיה איטי בצורה שזה הופך את ה"חוויה" במשחק למטלה,חייב לעשות פה איזה שינוי כי מתחיל להימאס שאתה נכנס לליגה ואתה אומר לעצמך "וואי האתר איטי היום אז אני לא אחרוש" לא אמורה להיות בככל את הדילמה הזאת,בנוסף לכך,איך עושים איוונט של חרישה שאי אפשר לחרוש? חומר למחשבה חברים..
 8. ori~

  ליגה איטית.

  שם משתמש במשחק:Moshiko מה הבעיה ? הבעיה היא בליגה. הבעיה היא כבר שחודש ומשהו האתר פשוט לא זז קורס אין דבר כזה מהירות פה אנחנו כול שחקני הליגה שעושים קרבות פשוט סובלים לעשות פה קרבות ואין לנו תמיכה בזה. האיטיות זה מה שמוריד מהערך של המשחק אנחנו רוצים שינוי! מערכת קרבות יותר מהירה! שלא קורסת כול יום 24 שעות!! כול אחד משחקני הליגה מוזמן להגיב!! בשביל שינוי!! ולהביע את דעתו!
 9. ארמיטאג'

  בובות דיג

  נחמד מאוד 🙂
 10. gilad

  רעיון נחמד

  אשמח אם תצביע וכל מי שקורא את האשכול הזה בבקשה תוכלו להכנס לאשכול ששמו "בובות דיג".
 11. ארמיטאג'

  רעיון נחמד

  בעד אחלה רעינון 🙂
 12. gilad

  רעיון נחמד

  למה שאני התכוונתי כשאמרתי את זה זה שזה לא יהיה כמו האגדיטוריום אלא הוספת מקום נוסף פעם אחת לחודש, אשמח לשמוע מה דעתך בנושא זה.
 13. השבוע האחרון
 14. נתנל

  באג בגלגל המזל

  שם במשחק: מכאל קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/index.php?page=profile&player=מכאל תיאור הבעיה: כלחצתי על גלגל המזל יצא לי שישלי עוד שני קרבות נגד מאמנים וכשיצאתי לקרבות נגד מאמנים היה לי בדיוק אותו סכום פעמים נגד קרבות נגד מאמנים לדוגמא: במשתמש פלוס יש 5 ושאתה מקבל עוד שניים מגלגל המזל אמור להיות לך 7 אבל כשנכנסתי היה רק 5. תמונות מסך רלוונטיות (במידה ורלוונטי): אין כי לא חשבתי שיש באג. אשמח אם יסדרו את הבאג.
 15. נתנל

  הצעה

  בעד לגמרי
 16. ori~

  הצעה

  שם משתמש במשחק moshiko קישור לפרופיל:https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Moshiko# ההצעה שלי היא להוריד את הפרימל קיוגר ופרימל גרואדון ואת אנבווד הופה מתיבת טיטניום. למה ? כי בסדרה הם אגדיים והם אמורים לצאת מתיבת פלטניום לא מתיבת טיטניום. איך אני חושב שההצעה תעזור?-שירד להם הערך בגלל שכרגע הם נכחדים וכול אחד יוכל לקבל מתיבת פלטניום ושיהנה אותי.
 17. Obelisk

  מד דרגה

  ההצעה כבר נדחתה ע"י הבעלים. ננעל
 18. הצ'אט מהווה חלק אינטגרלי מהמשחק, ומהווה קשר ישיר ומובהק בין המשחקיות לבין החברתיות. מעבר לכך - חברי צוות לעתים נעזרים בצ'אט המשחק על מנת להודיע הודעות רלוונטיות לאותו רגע ("לא להשתמש בבית הרבייה החל מעכשיו" / "תשלח הודעה בצ'אט) וכיו"ב. לא תיכנס אופציה כזו. ננעל.
 19. שם משתמש במשחק: סבא ההצעה: שלי כפתור להסתרת הצאט שלא יהיה צאט בכלל למי שרוצה ככה יש כבר בפרופיל להסתיר את הצאט אבל זה לא מסתיר השמח עם מישהו יטפל בזה או יקח את הרעיון שלי תודה רבה
 20. Earlier
 21. אהבתי את האשכול המשימות שלי כרגע בליגה הם 1. לאסוף את כל המחוזות (2 מחוזות סיימתי ובשאר המחוזות אני יותר מ 90% חוץ מאלולה שאני יותר מ 70%) 2.שיהיה לי פוקימון אחד חזק מאוד מאוד 3.להגיע לשלב גבוהה במסע
 22. שלב 29. 23 אלף שקל 10 זהב +טבעת חיים
 23. בלי הקפצות מיותרות בבקשה ננעל למניעת ספאם
 24. TheUnreal

  הצעה לדרגות

  היי, תודה על ההצעה! מיותר, אפשר לחשב לבד את הקרבות. ניתן להשיג אחוזי דרגה גם ממשימות ומפעולות נוספות.
 25. רשימת העברות נפתח ברמה 4 אחי תערוך
 26. נתנל

  מד דרגה

  זה יחסית מיותר לרמות הגבוהות כי ברמה גבוהה כבר אתה צריך לעשות איזה 100K כדי להעלות דרגה אבל לא יזיק בעד
 1. Load more activity
×