• הכרזות מערכת

  • Obelisk

   החוקים הגלובאליים - חובה לקרוא!   07/03/15

   יש לקרוא את החוקים הגלובאלים בקפידה. אי ידיעה של החוקים אינה פותרת מעונש.
   אין לפרסם בפורום תוכן המוגן בזכויות יוצרים, כדוגמת הורדות, סרטים, סדרות, או כל חומר אחר שעשוי לעודד הפרה של זכויות יוצרים.
   1.אין להעליב משתמש בשום צורה:
   *אין לקלל (גם לא קללות מצונזרות)
   *למסור מידע שקרי על המשתמש
   *למסור מידע פוגעני על המשתמש
   *להסיט משתמשים נגד משתמש מסויים
   2.אין לאיים: אין לאיים על משתמש בשום צורה או אופן ללא יוצא מן הכלל
   3.בשום פנים ואופן אין לרמות משתמשים! סגרתם עסקה? תעמדו בה
   -למניעת רמאויות צלמו הוכחות לגבי סגירת עסקאות שלכם עם משתמשים אחרים-
   4.אין להתחזות לשחקנים אחרים בשום אופן, לא בצאט, לא בפורום ולא בשום דרך אחרת!
   5.אין לפרוץ לשחקנים אחרים!!!
   6. משתמשים כפולים במשחק - באן לצמיתות.

   חוקי הודעות בפורום:

   1. אין לעשות דאבל פוסטים: אין לעשות דאבל פוסט-כלומר שתי הודעות אחת אחרי השנייה מאותו משתמש (דאבל=כפול באנגלית. פוסט=הדבקה\\\\נושא בפורום)
   2.הודעות לא יכילו קללות!
   3.אין לפרסם הודעות ספאם, המקום היחיד שבו זה מותר הוא ב: :נו"ד -מהר! היא נטענת! אגרוף!"
   דוגמא להודעת ספאם: לכתוב בנושא מכירת פוקימונים אני רעב, יש לי פיפי, הלכתי, פרשתי...
   4.אין לעשות נושאי פרישה(שמשתמש פורש וכותב שהוא פורש, למה הוא פורש וכאלה)
   5.יש לשים לב שההודעות שלכם עונות על החוקים הגלובאליים ועל החוקים שבפורום בו אתם מגיבים!
   6. אין לפרסם הודעות רווח אישי
   7. אין לפרסם תוכן פורנוגרפי / אלים
   8.אין להעתיק ממשתמשים אחרים!
   9. במידת הצורך, יש להשתמש בטופס בפורומים המתאימים.
   10. אין להגיב תגובות ספאם. תגובה של \"בעד\" או \"נגד\" ללא שום תוספת הקשורה להצעה או הרעיון תחשב כספאם.
   11.יש לשים לב שלנושאים אותם אתם מפרסמים בפורום זה אין פורום משלהם, אם כן, לפרסם אותם בפורום המתאים בלבד.
   12. ניתן להגיב בנושא מסוים בכלל הפורומים רק כאשר לא עברו יותר מ7 ימים, למעט פורום מדריכים בו ניתן להגיב עד 30 יום מהתגובה האחרונה במידה ויש שאלה בקשר למדריך או בקשה לתוספת. במידה ונושא האשכול פורסם לפני הרבה זמן, אין להגיב או להקפיץ את האשכול. במידה ובכל זאת הינכם רוצים להקפיץ את הנושא מסיבה כזו או אחרת, ניתן לבקש אישור ממפקח גלובאלי. כמו כן, נושא שלא הגיבו בו 14 ימים יינעל על ידי מפקח גלובאלי ומעלה במידת הצורך. מדריך שלא הגיבו בו 30 יום יינעל ע"י מפקח ראשי ומעלה. 13. בכל אשכול שתוכנו נלקח ממקור אחר יש לצרף קרדיט. לחוק המלא לחצו כאן. 14. אין לבקש מאנשים ללחוץ "אהבתי". אם הם אהבו, הם ילחצו.
  • Obelisk

   חוקי המשחק - ליגת הפוקימונים   04/08/17

   חוקי המשחק חשבונות 1. אין להשתמש במשתמשים כפולים משתמש כפול - שני חשבונות או יותר לאותו אדם זהו משתמש כפול. אין ליצור כפולים, לסחור איתם, להעלות מוניטין או כל אינטרקציה אחרת. במידה ויש לכם אח/ות או חבר או כל אדם אחר שהתחבר מהרשת שלכם, אתם משלו, או שהתחברתם מרשת משותפת (למשל בית ספרית), אסור לכם לקיים אינטרקציה. במקרים חריגים ניתן לבקש אישור ממנהל. העונש: לרוב, באן מהמשחק לצמיתות. ייתכנו קנסות.   2. אין להיכנס לשחקן שלך מרשת אינטרנט אחרת
   במידה ותעשה זאת, להנהלה לא תהיה כל חובה כלפיך. במידה ותיכנס ממחשב של חבר ותבצעו העברות ביניכם, סחר מוניטין, קרבות וכו'', תיחשבו לכפולים ותיענשו בהתאם. משום כך, יש לוודא שהינכם נכנסים אך ורק דרך המחשב שלכם או מחשב אחר בביתכם בעל אותה רשת אינטרנט.
   - במידה ותקבלו עונש, אל תתרצו בטענה, שאינכם כפולים. כל עוד נכנסתם מאותו מחשב או רשת אינטרנט, אתם משתמשים כפולים לכל דבר.
   - ניתן להיכנס ממחשב אחר, ברשת אחרת, שלא משחק בה אדם אחר במשחק, משום שבסיטואציה כזו לא יהיו לכם כפולים. - ניתן לבקש החרגות ממנהל ומעלה. העונש:
   כל מקרה לגופו. החל מקנס וכלה בבאן מהמשחק.   3. אין לתת לאדם אחר לשחק לך בשחקן, אלא אם כן זה חד פעמי ואושר ע"י ההנהלה

   במידה ואדם אחר משחק לך בשחקן והשחקן יעשה עבירה כלשהי או כל דבר אחר שאינו חוקי, האשמה כולה תיפול על בעל השחקן, בין אם זה קנס כספי ובין אם זה באן מהמשחק. דוגמא למקרים בהם האשמה חלה על השחקן: "חבר שלי לקח את המקלדת וקילל בצ'אט", "אח שלי משחק לי בשחקן ובגלל זה הוא לא הגיב להודעה שהמנהל שלח לי בפרטי" וכו'.
   -לגבי שותפים באותו המשתמש: במידה ואחד השותפים מפר את חוקי המשחק, עונש מלא חל כלפי שני השותפים.

   העונש:
   כל מקרה לגופו. החל מקנס וכלה בבאן מהמשחק.   חברתי 1. אין לפרסם סיסמאות  אין לפרסם סיסמאות של אחרים ולא את הסיסמא שלך.

   העונש: באן מהמשחק   2. אין לפרסם שום מידע אישי על שחקן 
   - אין לפרסם שום מידע אישי על שחקן אחר בשום דרך שהיא. לא בצ''אט המשחק ולא בהודעות פרטיות במשחק.
   - אין לפרסם פריטי מידע מהותיים כמו מספרי פלאפון, שמות מלאים, או קישורים לעמוד הפייסבוק גם אם אלו פרטים על עצמכם בצ'אט המשחק.
   אם ברצונכם להביא לחבר מספר פלאפון או כל פרט אחר שקשור אליכם, ניתן לעשות זאת בה\\"פ במשחק בלבד ולא בצ''אט המשחק.

   העונש:
   החל מקנס וכלה בבאן, כתלות בחומרת המעשה.
     3. אין לקלל, לחקות, להעליב, לאיים, להסית או לסחוט שחקנים 
   אדם שיימצא מאיים/סוחט/מעליב/מסית אדם אחר בכל דרך תקשורת במשחק ייענש.

   העונש:
   החל מקנס וכלה בבאן, כתלות בחומרת המעשה.   4. אין לפרוץ לשחקן אחר.
   במידה ושחקן יפרוץ לשחקן אחר הוא ייענש בחומרה רבה. 

   העונש:  באן מהמשחק.
     5. אין להתחזות לשחקן אחר.
   אין להתחזות לכל אחד משחקני המשחק בכלל ולשחקן מההנהלה או מהתמיכה בפרט.

   העונש:
   לרוב, קנסות. כאשר התופעה חוזרת על עצמה בקרב אותו שחקן - באן מהמשחק.   6. חל איסור לחפש שותפים בכל דרך תקשורת במשחק.
   ליגת הפוקימונים לעולם לא תתמוך בשיתוף סיסמאות עם אנשים ברשת, לכן חיפוש שותפים בצ''אט המשחק או בכל דרך אחרת במשחק אסורה בהחלט.
   - בנוסף לכך, אין לדבר אחד עם השני בצ'אט.

   העונש:
   לרוב הרחקה מהמשחק. במקרים חריגים קנסות כבדים.
   7. אין לסחור במוניטין.
   אין לבקש מוניטין, אין למכור מוניטין, אין לשאול מי רוצה מוניטין וכו'. כמו כן, אין לרמוז על כך, כמו "יש לי רק 49 מוניטין, חסר לי מוניטין אחד על מנת שיהיה לי מספר עגול".

   העונש:
   לרוב חסימה + קנס.   8. אין לבקר חברי צוות בפומבי.
   אין לבקר התנהלות של חבר צוות בצ'אט המשחק. במידה וההתנהלות של אחד מחברי הצוות לא לרוחך / שגויה / בלתי תקינה, פנה אליו בפרטי או לאחד המנהלים במקרים חמורים יותר על מנת שהנושא ייבדק/יטופל.

   העונש:
   חסימה מצ'אט המשחק / קנס כספי / באן כתלות בחומרת המעשה ובתדירותו.
     עסקאות, רכוש וממון 1. אין לרמות במסגרת עסקאות על עסקאות שייעשו עם מתווך מההנהלה או התמיכה יהיה ביטוח של ההנהלה, עסקאות שבהן לא יהיה תיווך של ההנהלה או התמיכה, לרוב לא תהיה זכאות להחזר במידה ותהיה רמאות.  העונש: לרוב, קנסות. כאשר התופעה חוזרת על עצמה בקרב אותו שחקן - באן לצמיתות מהמשחק.   2. אין למכור חפצים, זהב, סילבר או פוקימונים בעד כסף אמיתי / חפצים במשחק אחר
   במידה ואין לך שימוש יותר בשחקן או במידה וסתם יש לך הרבה זהב או פוקימונים ובאלך למכור אותם, אין לך אישור לכך. במידה ודבר כזה יקרה שני הצדדים ייענשו. פרט לכך שהקנס יהיה כבד, הצדדים יסתכנו בבאן בהתאם לחומרת המקרה. 

   העונש:
   באן לצמיתות מהמשחק + מחיקת הפוקימונים, הזהב, הסילבר וכל שאר הדברים שנשלחו אל אותו אדם שהפר את החוק.   3. אין לחלק חפצים, פוקימונים, זהב, סילבר או כל דבר אחר במשחק במידה וכבר אינך משחק
   במידה ואין לך שימוש יותר בשחקן או במידה וסתם יש לך הרבה זהב או פוקימונים ובאלך לחלק אותם, אין לך אישור לכך. במידה ודבר כזה יקרה שני הצדדים ייענשו. פרט לכך שהקנס יהיה כבד, הצדדים יסתכנו בבאן בהתאם לחומרת המקרה. 

   העונש:
   מחיקת כל הדברים שהועברו + איפוס כל הזהב והסילבר של השולח והמקבל + קנס. במקרים חריגים באן בנוסף לכל העונשים האחרים.   4. אין לשלוח כסף,זהב או פוקימונים ללא סיבה. חל איסור על שליחת כסף,זהב ופוקימונים למשתמשים אחרים ללא סיבה. אין להביא פוקימונים במתנה ויש למכרם במחיר סביר והגיוני לנדירותם, חוזקם וטווח מחירם העכשווי. כמו כן, ניתן לשלוח רק עד 20 זהב אחד לשני, אחת לשבוע. במקרים יוצאי דופן ניתן לקבל אישור מיוחד מההנהלה. העונש: אזהרה בע"פ / קנס / באן מהמשחק לזמן מוגבל או שאינו מוגבל.   5. אין לבצע עסקה חריגה ללא אישור ויידוע מפקח ומעלה. עסקה חריגה = שליחה של מעל 20 זהב בשבוע, מכירת חפץ/פוקימון במחיר נמוך/גבוה מדי באופן דרמטי - גם אם זה חלק מעסקה או חוב או החלפה. כאשר חבר צוות עובר על היסטוריית העסקאות שבוצעו והוא יראה עסקה שנראית על פניה לא חוקית, יש לו את האפשרות לקנוס ולמחוק את הפריטים שהועברו. שימו לב - במקרה של העברות כחלק מעסקה ו/או חוב ו/או החלפה ו/או אימון פוקימון ניתן לבצע את העסקה ללא אישור גורם הנהלתי כל עוד העסקה מידתית ומטרתה לא חלוקת רכוש. במקרה כזה יש לשלוח הודעת עדכון בלבד לחבר הצוות המכהן כשופט. בהיעדר כיהון התפקיד בלבד - צוות תמיכה. נא להתייחס שאם לא תישלח הודעת עדכון מאחד הצדדים על פרטי העסקה - העסקה עשויה להיחשב כלא חוקית. כמו כן, נאפשר הלוואת פוקימון לרבייה ללא אישור, אך יש צורך בהודעת עדכון שתישלח לצוות התמיכה ומעלה. ניתן להלוות פוקימון למסע - צוות המשחק יוודא בהיסטוריה שהפוקימון אכן חזר לבעליו. במקרה כזה על המשתמש המלווה לשלוח 50 זהב ל- TheUnreal, כך שהצוות יוכל לראות שאכן שולם על ההלוואה של הפוקימון למסע + הפוקימון חזר לבעליו לאחר הניסיון. נא לשים לב שלא ניתן להשאיל יותר מפוקימון אחד ונא לשים לב שאין תיווך על העברות זמניות של פוקימונים. העונש: אזהרה בע"פ / קנס / באן מהמשחק לזמן מוגבל או שאינו מוגבל.   מערכת 1. אין לנצל באגים במשחק או להשתמש בתוכנות בלתי חוקיות  - שחקן שינצל באג במשחק יקבל באן לצמיתות מהמשחק.
   - שחקן שיידע על באג, בין אם הוא ינצל או לא ינצל אותו, ולא ידווח עליו, מבחינתנו הוא מהווה שותף מלא לאותה תופעה ויישא בהשלכות לכך. - שחקן שישתמש בתוכנה בלתי חוקית יקבל באן לצמיתות מהמשחק. כמו כן, אין לדבר על תוכנות בלתי חוקיות במשחק או במשחקים אחרים.

   העונש:
   באן לצמיתות מהמשחק. במקרים חריגים קנסות כבדים.   2. אין לקיים קרבות מכורים  קרבות שנערכים שוב ושוב בין אותם שחקנים על אף שתוצאתם ידועה מראש.
   -חוק זה לא תקף לגבי קרבות ידידות.

   העונש:
   לרוב, קנסות, הורדת מספר קרבות/נצחונות/רייטינג באופן קיצוני.
     3. חל איסור להציף או להספים בצ''אט המשחק
   אין לכתוב הודעות בתדירות גבוהה במשחק ו/או לחזור על אותו משפט מספר פעמים ברציפות (הפרש בין הודעות פרסומיות זהות לא יהיה נמוך מ-3 דקות). אין לבקש ממשתמשים אחרים לפרסם את ההודעה שלך ובכך להימנע מההגבלה הקיימת. 

   כמו כן, אין לכתוב הודעות בעלות תוכן סתמי כמו \\"מכגגיכחכלכל\\" או לעקוף את צנזורת מערכת המשחק בכך שמקלידים ***

   העונש:
   לרוב, חסימות מצ'אט המשחק. במקרים חריגים חסימות + קנסות.

     4. אין לפרסם אתרים מתחרים, אתרים לא ראויים או אתרים למטרות רווח אישי.
   חל איסור לפרסם משחקים מתחרים או אתרים שאינם ראויים, כדוגמת אתרים פורנוגרפיים. כמו כן, חל איסור לפרסם אתרים לצורך רווח אישי.

   העונש:
   באן לצמיתות מהמשחק. במקרים חריגים חסימות מהצ'אט המשחק + קנסות.   5. יש להישמע לחבר צוות במשחק ולהיענות לבקשותיו במסגרת ניהול המשחק צוות התמיכה הוא חלק אינטגרלי מהנהלת המשחק. אין לסרב למסור מידע הכרחי לצוות המשחק, ואין למסור מידע שקרי או שגוי במסגרת תפקידם. העונש: אזהרה / קנס / באן מהמשחק לזמן מוגבל או שאינו מוגבל.   6. אין לשלוח הודעת טיפול ל2 בעלי תפקידים בו"ז אין לשלוח הודעה על טיפול או באג או בקשה ל2 בעלי תפקידים בלא תלות לתפקידם במשחק בו זמנית. במידה ונשלחה הודעה למנהל, אין לשלוח הודעה דומה לתמיכה/בעלים. לא הגיוני שמספר בעלי תפקידים יענו על שאלה זהה. במידה והפנתם שאלה לבע"ת, ניתן להעבירה לגורם אחר, אך לפני כן יש לשלוח הודעה לאותו בעל תפקיד "העברתי את השאלה ל....", ולאחר מכן ניתן לשלוח אותה לאדם אחר.  כמו כן, במידה ושלחתם הודעה על בקשה או טיפול ונענתם בשלילה או בחיוב, ניתן לערער בקרב דרגה גבוהה יותר, אך יש לציין את תשובת אותו בעל תפקיד בפניו. העונש: אזהרה / אי טיפול / קנס.  
   * העונשים הם בגדר המלצה. במקרים חריגים הקונס יוכל להחמיר בעונש או להקל בעונש על פי שיקול דעתו.
   * הנהלת המשחק אינה אחראית על שחקנים שהינם שותפים. משום כך, בבעיות של פריצה, חסרים, קנסות וכו', אותם שחקנים לא יזכו לתמיכה מלאה מהנהלת המשחק.   עודכן לאחרונה ב- 9/5/15

כל הפעילויות

This stream auto-updates   

 1. היום
 2. אח שלי היקר תלמד לקרוא קונים מאסטר בול ב 200 זהב ובדרך כלל בחפצים כול פוקדור שאתה קונה אתה יכול למכור אותו בחלק מהמחיר שקנית כתבתי ש ב 50 במקום 100 אפשא למכור שם תלמד לקרוא
 3. אתה לא יודע איזה צהוב אני דניאל מה שקרה עם שובל זה שום דבר נורא :)
 4. 50 זהב? אתה לא רציני אחרת המחיר של האגדים ירדו בהרבה נגד לחלוטין
 5. שם הקבוצה השמשונים שמשון הגיבור דרגה 49 יהודה המכבי דרגה 28 שמואל דרגה 90 נוכלות דרגה 98 בקומבינות מאשר את התנאים
 6. Yesterday
 7. הייתי אומר אולי לחשוב על משהו חכם בשביל להוריד את הכמות המטורפת של האגדיים שיש היום זה לא הגיוני במקום להתעסק בבעיות הקטנות האילו
 8. שאתה תתגייס? אתה נכנס לכלא צבאי תוך שלושה ימים טופפפפ חח XD
 9. השבוע האחרון
 10. למה לא לחתום אחלה של כסף אני כבר בדרך שלי במערכת הצבאית אני לומד יג יד אלקטרוניקה מחוייל לחייל תקשוב אתאמת בהתחלה רציתי להיות קרבי אבל הציעו לי את זה הלכתי לכמה מקומות בניהם יחידת מודיעין 8200 מי שמכיר גם לא התקבלתי לשם וגם סתם רחוק אז לא תודה בקיצור יש הרבה אנשים שמפחדים שהצבא ובצדק בגלל זה יש הרבה אנשים שהולכים למכינות קדם צבאיות בשביל להתכונן לדבר זה זה מה שיעצב לך את דרך החיים בתכלס אז אל תגיד אני זורק ... על הכל ונותן לזה לעבור תעשה משהו משמעותי שאתה חושב שאתה יכול כמה שיותר לתרום בו בשבילך ובשביל המדינה כמובן הציעו לי הרבה דברים אבל בסוף כל אחד בוחר את המסלול שלו תעשה אותו הכי טוב שאתה יכול ותהנה הכי חשוב בכללי אם דיברתם הציונים שלי 97 50 52 אבל מזה משנה גיוס קל!!!!
 11. בעד(: וגם בחפצים המאסטר במקום לשחרר ב 100 זהב 50 זהב ולמי ששואל למה אין סקר יש באג שאי רפשר לפתול סקר
 12. נגד ההצעה 1)המחיר של המאסטר בול מאוד הגיוני הרי שאתה יכול לתפוס איתו פוקימון אגדי או כל פוקימון אחר שיש בטבע ב100% בלי לפחד שלא יתפס זה יהיה לא חכם במיוחד להוריד לו את המחיר למרות שיש אפשרות יותר טובה לפתוח תיבות או לקנות משחקן אם זה האופציה פשוט תקנו גם אם ירד המחיר ל175 זהב כמו שנאמר עדיין יהיה יותר שווה לקנות משחקנים כי זה יותר זול ואז עוד פעם תרצו להוריד את זה וזה רק יקלקל את המשחק. 2)המחיר של הבוסטים מצויינים ואני הייתי אומר אפילו להעלות אותם שיהיה קשה מאוד לעשות פוקימון מקסימום זה יוסיף איפול יותר מחשבה האם שווה להשקיע בפוקימון או לא כי אם אתה מישהו מבוסס זה לא מהווה שום בעיה. כמובן שגם זה יהרוס את המשחק ויעשה אפשרות כמעט לכל שחקן לממש 100% מהיכולת של המשחק לשפר את הפוקימון (בלי טבעות ומשחקונים כמובן) בקיצור רעיון לא טוב בכלל. 3)המחיר של האבן הגנה מחיר נורמלי מאוד לא צריך להעלות אותה כי זה האופציה היחידה להעלות את הסיכוי לנכחד ברבייה והסיכוי היחיד לעשות טיטאן אז בכלל לא לעלות. אני בכללי חושב שזה טעות שעשו אופציה לקנות אבן הגנה בגלל מה שרשמתי למעלה. בעד לעלות את הכסף של העבודות. התמורה שאתה מקבל מזה לא שווה את הזמן שיש לך אופציה לעשות קרבות ולקבל הרבה יותר בפרק זמן הזה. בנוסף אני למשל לא עושה את העבודות כי אני חושב שהעבודות לא שוות משהו בכלל זה כסף מאוד מינורי ולא שווה אפילו להיכנס לדף של העבודות אתאמת אני לא זוכר מתי פעם אחרונה שנכנסתי לשם. אני חושב שיש עוד הרבה שחקנים שחושבים כמוני. אז ההצעה של להעלות את התמורה של העבודות היא דיי טובה ואני ממליץ מאוד לחשוב על זה.
 13. יש לי ב10 בינואר יום סיירות אני די בכושר אבל לא רוצה לחתום קבע. 3 שנים מספיק לי חחח
 14. בעד ההצעה אבל אני פתחתי לפני שנה את אותו ההצעה ודחו אותה מקווה שאת זאת לא ידחו
 15. שם במשחק Eclipse אני חושב שההצעה תעזור מאוד! הבוסטים הם דבר מאוד יקר וזה גורם לי ובטח לעוד, הרבה פעמים להסס לשים בוסטים... כי 75 כוח זה 25 בוסטים כפול 3500 שווה 87500 ותכפילו את זה ב 5 זה יוצא שלשים לפוקימון אחד בוסטים (בלי הזהבה) זה 437500 שקל, וגם כרגע קשה מאוד למצוא מוכרי כסף בליגה, וזה גורם להרבה מאיתנו לעשות עבודות בלי סוף ולא להרוויח כמעט כלום... כנל לגבי המאסטר הרבה כרגע לא קונים כמעט אגדיים במאסטר כי המחירים שלהם זה בין 220-230 ואפשר לקנות כאלה שלא במאסטר ב 150-170 וגם המאסטר עצמו זה דבר מאוד יקר כי כבר עדיף לקנות אגדי במקום לתפוס אותו. ויש עוד הרבה דברים כמו אבן הגנה, פוקדורים רגילים ועוד... שצריך להוריד את המחיר שלהם.
 16. שם במשחק האש741 בעד ההצעה תעזור הרבה אחלה רעיון .
 17. שם במשחק: Infinite ההצעה: להוריד את המחירים של הבוסטים \ מאסטר בול בשוק המשחק . המחירים ממש ממש יקרים. צריך מליונים של כסף בשביל לשים כל פעם בוסטים , הערך של הכסף עלה מאוד במשחק ואפשר לעשות אותם במחיר יותר נורמאלי מאשר של עכשיו. והוספה של להרוויח טיפה יותר כסף מהאופציה של עבודות מהמשחק . שהבוסטים יהיו במחיר של 2300 לאחד, ומאסטר 175 זהב , אבן הגנה ל850 זהב. מחירים סבירים לא נמוכים מדי ולא גבוהים מדי ויכול לעזור לכולם מאוד :)
 18. מתי מתחילים את זה רבאק כלום לא זז
 19. אני רוצה להיות שייטת 13. להיות שם ולחתום קבע (לא צוחק).
 20. אתה לא גדל הא חחח רגע אז מאיזה גיל אני מכיר אותך? 11?
 21. אתה עוד תגיע לגדולות
 22. הממ לא נראלי שרלוונטי לי כל כך חח אני בן 14 לול הייתי רוצה לשרת בכיפת ברזל לאח שלי היה מילקי כל הזמן שם
 23. אפשר להקדים את החזרה של המשתמש ושיהיה קנס יותר גדול?(לא עד כדי כך) אם תמפנק ב 21/12 יש לי 14 ותגדיל תקנס עד השמיים ולהעביר ת הבעלות של הקבוצה סקוואד מנצח אל עדן
 24. אפשר להקדים את החזרה של המשתמש ושיהיה קנס יותר גדול?(לא עד כדי כך)
 25. היי, מה שעשיתם זה עבירה חמורה על חוקי המשחק, אתם לא יכולים להעביר דברים על דעת עצמכם וכמובן ללא אישור שקיבלתם. המשתמש בבאן עד ל- 07.04.2018 וישוחרר עם קנס כבד.
 26. אליזזז אני מופיע שם שנייה אחרי זהו אני מפורסם תמותו
 1. Load more activity