• הכרזות מערכת

  • Obelisk

   החוקים הגלובאליים - חובה לקרוא!   07/03/15

   יש לקרוא את החוקים הגלובאלים בקפידה. אי ידיעה של החוקים אינה פותרת מעונש.
   אין לפרסם בפורום תוכן המוגן בזכויות יוצרים, כדוגמת הורדות, סרטים, סדרות, או כל חומר אחר שעשוי לעודד הפרה של זכויות יוצרים.
   1.אין להעליב משתמש בשום צורה:
   *אין לקלל (גם לא קללות מצונזרות)
   *למסור מידע שקרי על המשתמש
   *למסור מידע פוגעני על המשתמש
   *להסיט משתמשים נגד משתמש מסויים
   2.אין לאיים: אין לאיים על משתמש בשום צורה או אופן ללא יוצא מן הכלל
   3.בשום פנים ואופן אין לרמות משתמשים! סגרתם עסקה? תעמדו בה
   -למניעת רמאויות צלמו הוכחות לגבי סגירת עסקאות שלכם עם משתמשים אחרים-
   4.אין להתחזות לשחקנים אחרים בשום אופן, לא בצאט, לא בפורום ולא בשום דרך אחרת!
   5.אין לפרוץ לשחקנים אחרים!!!
   6. משתמשים כפולים במשחק - באן לצמיתות.

   חוקי הודעות בפורום:

   1. אין לעשות דאבל פוסטים: אין לעשות דאבל פוסט-כלומר שתי הודעות אחת אחרי השנייה מאותו משתמש (דאבל=כפול באנגלית. פוסט=הדבקה\\\\נושא בפורום)
   2.הודעות לא יכילו קללות!
   3.אין לפרסם הודעות ספאם, המקום היחיד שבו זה מותר הוא ב: :נו"ד -מהר! היא נטענת! אגרוף!"
   דוגמא להודעת ספאם: לכתוב בנושא מכירת פוקימונים אני רעב, יש לי פיפי, הלכתי, פרשתי...
   4.אין לעשות נושאי פרישה(שמשתמש פורש וכותב שהוא פורש, למה הוא פורש וכאלה)
   5.יש לשים לב שההודעות שלכם עונות על החוקים הגלובאליים ועל החוקים שבפורום בו אתם מגיבים!
   6. אין לפרסם הודעות רווח אישי
   7. אין לפרסם תוכן פורנוגרפי / אלים
   8.אין להעתיק ממשתמשים אחרים!
   9. במידת הצורך, יש להשתמש בטופס בפורומים המתאימים.
   10. אין להגיב תגובות ספאם. תגובה של \"בעד\" או \"נגד\" ללא שום תוספת הקשורה להצעה או הרעיון תחשב כספאם.
   11.יש לשים לב שלנושאים אותם אתם מפרסמים בפורום זה אין פורום משלהם, אם כן, לפרסם אותם בפורום המתאים בלבד.
   12. ניתן להגיב בנושא מסוים בכלל הפורומים רק כאשר לא עברו יותר מ7 ימים, למעט פורום מדריכים בו ניתן להגיב עד 30 יום מהתגובה האחרונה במידה ויש שאלה בקשר למדריך או בקשה לתוספת. במידה ונושא האשכול פורסם לפני הרבה זמן, אין להגיב או להקפיץ את האשכול. במידה ובכל זאת הינכם רוצים להקפיץ את הנושא מסיבה כזו או אחרת, ניתן לבקש אישור ממפקח גלובאלי. כמו כן, נושא שלא הגיבו בו 14 ימים יינעל על ידי מפקח גלובאלי ומעלה במידת הצורך. מדריך שלא הגיבו בו 30 יום יינעל ע"י מפקח ראשי ומעלה. 13. בכל אשכול שתוכנו נלקח ממקור אחר יש לצרף קרדיט. לחוק המלא לחצו כאן. 14. אין לבקש מאנשים ללחוץ "אהבתי". אם הם אהבו, הם ילחצו.
  • Obelisk

   חוקי המשחק - ליגת הפוקימונים   04/08/17

   חוקי המשחק חשבונות 1. אין להשתמש במשתמשים כפולים משתמש כפול - שני חשבונות או יותר לאותו אדם זהו משתמש כפול. אין ליצור כפולים, לסחור איתם, להעלות מוניטין או כל אינטרקציה אחרת. במידה ויש לכם אח/ות או חבר או כל אדם אחר שהתחבר מהרשת שלכם, אתם משלו, או שהתחברתם מרשת משותפת (למשל בית ספרית), אסור לכם לקיים אינטרקציה. במקרים חריגים ניתן לבקש אישור ממנהל. העונש: לרוב, באן מהמשחק לצמיתות. ייתכנו קנסות.   2. אין להיכנס לשחקן שלך מרשת אינטרנט אחרת
   במידה ותעשה זאת, להנהלה לא תהיה כל חובה כלפיך. במידה ותיכנס ממחשב של חבר ותבצעו העברות ביניכם, סחר מוניטין, קרבות וכו'', תיחשבו לכפולים ותיענשו בהתאם. משום כך, יש לוודא שהינכם נכנסים אך ורק דרך המחשב שלכם או מחשב אחר בביתכם בעל אותה רשת אינטרנט.
   - במידה ותקבלו עונש, אל תתרצו בטענה, שאינכם כפולים. כל עוד נכנסתם מאותו מחשב או רשת אינטרנט, אתם משתמשים כפולים לכל דבר.
   - ניתן להיכנס ממחשב אחר, ברשת אחרת, שלא משחק בה אדם אחר במשחק, משום שבסיטואציה כזו לא יהיו לכם כפולים. - ניתן לבקש החרגות ממנהל ומעלה. העונש:
   כל מקרה לגופו. החל מקנס וכלה בבאן מהמשחק.   3. אין לתת לאדם אחר לשחק לך בשחקן, אלא אם כן זה חד פעמי ואושר ע"י ההנהלה

   במידה ואדם אחר משחק לך בשחקן והשחקן יעשה עבירה כלשהי או כל דבר אחר שאינו חוקי, האשמה כולה תיפול על בעל השחקן, בין אם זה קנס כספי ובין אם זה באן מהמשחק. דוגמא למקרים בהם האשמה חלה על השחקן: "חבר שלי לקח את המקלדת וקילל בצ'אט", "אח שלי משחק לי בשחקן ובגלל זה הוא לא הגיב להודעה שהמנהל שלח לי בפרטי" וכו'.
   -לגבי שותפים באותו המשתמש: במידה ואחד השותפים מפר את חוקי המשחק, עונש מלא חל כלפי שני השותפים.

   העונש:
   כל מקרה לגופו. החל מקנס וכלה בבאן מהמשחק.   חברתי 1. אין לפרסם סיסמאות  אין לפרסם סיסמאות של אחרים ולא את הסיסמא שלך.

   העונש: באן מהמשחק   2. אין לפרסם שום מידע אישי על שחקן 
   - אין לפרסם שום מידע אישי על שחקן אחר בשום דרך שהיא. לא בצ''אט המשחק ולא בהודעות פרטיות במשחק.
   - אין לפרסם פריטי מידע מהותיים כמו מספרי פלאפון, שמות מלאים, או קישורים לעמוד הפייסבוק גם אם אלו פרטים על עצמכם בצ'אט המשחק.
   אם ברצונכם להביא לחבר מספר פלאפון או כל פרט אחר שקשור אליכם, ניתן לעשות זאת בה\\"פ במשחק בלבד ולא בצ''אט המשחק.

   העונש:
   החל מקנס וכלה בבאן, כתלות בחומרת המעשה.
     3. אין לקלל, לחקות, להעליב, לאיים, להסית או לסחוט שחקנים 
   אדם שיימצא מאיים/סוחט/מעליב/מסית אדם אחר בכל דרך תקשורת במשחק ייענש.

   העונש:
   החל מקנס וכלה בבאן, כתלות בחומרת המעשה.   4. אין לפרוץ לשחקן אחר.
   במידה ושחקן יפרוץ לשחקן אחר הוא ייענש בחומרה רבה. 

   העונש:  באן מהמשחק.
     5. אין להתחזות לשחקן אחר.
   אין להתחזות לכל אחד משחקני המשחק בכלל ולשחקן מההנהלה או מהתמיכה בפרט.

   העונש:
   לרוב, קנסות. כאשר התופעה חוזרת על עצמה בקרב אותו שחקן - באן מהמשחק.   6. חל איסור לחפש שותפים בכל דרך תקשורת במשחק.
   ליגת הפוקימונים לעולם לא תתמוך בשיתוף סיסמאות עם אנשים ברשת, לכן חיפוש שותפים בצ''אט המשחק או בכל דרך אחרת במשחק אסורה בהחלט.
   - בנוסף לכך, אין לדבר אחד עם השני בצ'אט.

   העונש:
   לרוב הרחקה מהמשחק. במקרים חריגים קנסות כבדים.
   7. אין לסחור במוניטין.
   אין לבקש מוניטין, אין למכור מוניטין, אין לשאול מי רוצה מוניטין וכו'. כמו כן, אין לרמוז על כך, כמו "יש לי רק 49 מוניטין, חסר לי מוניטין אחד על מנת שיהיה לי מספר עגול".

   העונש:
   לרוב חסימה + קנס.   8. אין לבקר חברי צוות בפומבי.
   אין לבקר התנהלות של חבר צוות בצ'אט המשחק. במידה וההתנהלות של אחד מחברי הצוות לא לרוחך / שגויה / בלתי תקינה, פנה אליו בפרטי או לאחד המנהלים במקרים חמורים יותר על מנת שהנושא ייבדק/יטופל.

   העונש:
   חסימה מצ'אט המשחק / קנס כספי / באן כתלות בחומרת המעשה ובתדירותו.
     עסקאות, רכוש וממון 1. אין לרמות במסגרת עסקאות על עסקאות שייעשו עם מתווך מההנהלה או התמיכה יהיה ביטוח של ההנהלה, עסקאות שבהן לא יהיה תיווך של ההנהלה או התמיכה, לרוב לא תהיה זכאות להחזר במידה ותהיה רמאות.  העונש: לרוב, קנסות. כאשר התופעה חוזרת על עצמה בקרב אותו שחקן - באן לצמיתות מהמשחק.   2. אין למכור חפצים, זהב, סילבר או פוקימונים בעד כסף אמיתי / חפצים במשחק אחר
   במידה ואין לך שימוש יותר בשחקן או במידה וסתם יש לך הרבה זהב או פוקימונים ובאלך למכור אותם, אין לך אישור לכך. במידה ודבר כזה יקרה שני הצדדים ייענשו. פרט לכך שהקנס יהיה כבד, הצדדים יסתכנו בבאן בהתאם לחומרת המקרה. 

   העונש:
   באן לצמיתות מהמשחק + מחיקת הפוקימונים, הזהב, הסילבר וכל שאר הדברים שנשלחו אל אותו אדם שהפר את החוק.   3. אין לחלק חפצים, פוקימונים, זהב, סילבר או כל דבר אחר במשחק במידה וכבר אינך משחק
   במידה ואין לך שימוש יותר בשחקן או במידה וסתם יש לך הרבה זהב או פוקימונים ובאלך לחלק אותם, אין לך אישור לכך. במידה ודבר כזה יקרה שני הצדדים ייענשו. פרט לכך שהקנס יהיה כבד, הצדדים יסתכנו בבאן בהתאם לחומרת המקרה. 

   העונש:
   מחיקת כל הדברים שהועברו + איפוס כל הזהב והסילבר של השולח והמקבל + קנס. במקרים חריגים באן בנוסף לכל העונשים האחרים.   4. אין לשלוח כסף,זהב או פוקימונים ללא סיבה. חל איסור על שליחת כסף,זהב ופוקימונים למשתמשים אחרים ללא סיבה. אין להביא פוקימונים במתנה ויש למכרם במחיר סביר והגיוני לנדירותם, חוזקם וטווח מחירם העכשווי. כמו כן, ניתן לשלוח רק עד 20 זהב אחד לשני, אחת לשבוע. במקרים יוצאי דופן ניתן לקבל אישור מיוחד מההנהלה. העונש: אזהרה בע"פ / קנס / באן מהמשחק לזמן מוגבל או שאינו מוגבל.   5. אין לבצע עסקה חריגה ללא אישור ויידוע מפקח ומעלה. עסקה חריגה = שליחה של מעל 20 זהב בשבוע, מכירת חפץ/פוקימון במחיר נמוך/גבוה מדי באופן דרמטי - גם אם זה חלק מעסקה או חוב או החלפה. כאשר חבר צוות עובר על היסטוריית העסקאות שבוצעו והוא יראה עסקה שנראית על פניה לא חוקית, יש לו את האפשרות לקנוס ולמחוק את הפריטים שהועברו. שימו לב - במקרה של העברות כחלק מעסקה ו/או חוב ו/או החלפה ו/או אימון פוקימון ניתן לבצע את העסקה ללא אישור גורם הנהלתי כל עוד העסקה מידתית ומטרתה לא חלוקת רכוש. במקרה כזה יש לשלוח הודעת עדכון בלבד לחבר הצוות המכהן כשופט. בהיעדר כיהון התפקיד בלבד - צוות תמיכה. נא להתייחס שאם לא תישלח הודעת עדכון מאחד הצדדים על פרטי העסקה - העסקה עשויה להיחשב כלא חוקית. כמו כן, נאפשר הלוואת פוקימון לרבייה ללא אישור, אך יש צורך בהודעת עדכון שתישלח לצוות התמיכה ומעלה. ניתן להלוות פוקימון למסע - צוות המשחק יוודא בהיסטוריה שהפוקימון אכן חזר לבעליו. במקרה כזה על המשתמש המלווה לשלוח 50 זהב ל- TheUnreal, כך שהצוות יוכל לראות שאכן שולם על ההלוואה של הפוקימון למסע + הפוקימון חזר לבעליו לאחר הניסיון. נא לשים לב שלא ניתן להשאיל יותר מפוקימון אחד ונא לשים לב שאין תיווך על העברות זמניות של פוקימונים. העונש: אזהרה בע"פ / קנס / באן מהמשחק לזמן מוגבל או שאינו מוגבל.   מערכת 1. אין לנצל באגים במשחק או להשתמש בתוכנות בלתי חוקיות  - שחקן שינצל באג במשחק יקבל באן לצמיתות מהמשחק.
   - שחקן שיידע על באג, בין אם הוא ינצל או לא ינצל אותו, ולא ידווח עליו, מבחינתנו הוא מהווה שותף מלא לאותה תופעה ויישא בהשלכות לכך. - שחקן שישתמש בתוכנה בלתי חוקית יקבל באן לצמיתות מהמשחק. כמו כן, אין לדבר על תוכנות בלתי חוקיות במשחק או במשחקים אחרים.

   העונש:
   באן לצמיתות מהמשחק. במקרים חריגים קנסות כבדים.   2. אין לקיים קרבות מכורים  קרבות שנערכים שוב ושוב בין אותם שחקנים על אף שתוצאתם ידועה מראש.
   -חוק זה לא תקף לגבי קרבות ידידות.

   העונש:
   לרוב, קנסות, הורדת מספר קרבות/נצחונות/רייטינג באופן קיצוני.
     3. חל איסור להציף או להספים בצ''אט המשחק
   אין לכתוב הודעות בתדירות גבוהה במשחק ו/או לחזור על אותו משפט מספר פעמים ברציפות (הפרש בין הודעות פרסומיות זהות לא יהיה נמוך מ-3 דקות). אין לבקש ממשתמשים אחרים לפרסם את ההודעה שלך ובכך להימנע מההגבלה הקיימת. 

   כמו כן, אין לכתוב הודעות בעלות תוכן סתמי כמו \\"מכגגיכחכלכל\\" או לעקוף את צנזורת מערכת המשחק בכך שמקלידים ***

   העונש:
   לרוב, חסימות מצ'אט המשחק. במקרים חריגים חסימות + קנסות.

     4. אין לפרסם אתרים מתחרים, אתרים לא ראויים או אתרים למטרות רווח אישי.
   חל איסור לפרסם משחקים מתחרים או אתרים שאינם ראויים, כדוגמת אתרים פורנוגרפיים. כמו כן, חל איסור לפרסם אתרים לצורך רווח אישי.

   העונש:
   באן לצמיתות מהמשחק. במקרים חריגים חסימות מהצ'אט המשחק + קנסות.   5. יש להישמע לחבר צוות במשחק ולהיענות לבקשותיו במסגרת ניהול המשחק צוות התמיכה הוא חלק אינטגרלי מהנהלת המשחק. אין לסרב למסור מידע הכרחי לצוות המשחק, ואין למסור מידע שקרי או שגוי במסגרת תפקידם. העונש: אזהרה / קנס / באן מהמשחק לזמן מוגבל או שאינו מוגבל.   6. אין לשלוח הודעת טיפול ל2 בעלי תפקידים בו"ז אין לשלוח הודעה על טיפול או באג או בקשה ל2 בעלי תפקידים בלא תלות לתפקידם במשחק בו זמנית. במידה ונשלחה הודעה למנהל, אין לשלוח הודעה דומה לתמיכה/בעלים. לא הגיוני שמספר בעלי תפקידים יענו על שאלה זהה. במידה והפנתם שאלה לבע"ת, ניתן להעבירה לגורם אחר, אך לפני כן יש לשלוח הודעה לאותו בעל תפקיד "העברתי את השאלה ל....", ולאחר מכן ניתן לשלוח אותה לאדם אחר.  כמו כן, במידה ושלחתם הודעה על בקשה או טיפול ונענתם בשלילה או בחיוב, ניתן לערער בקרב דרגה גבוהה יותר, אך יש לציין את תשובת אותו בעל תפקיד בפניו. העונש: אזהרה / אי טיפול / קנס.  
   * העונשים הם בגדר המלצה. במקרים חריגים הקונס יוכל להחמיר בעונש או להקל בעונש על פי שיקול דעתו.
   * הנהלת המשחק אינה אחראית על שחקנים שהינם שותפים. משום כך, בבעיות של פריצה, חסרים, קנסות וכו', אותם שחקנים לא יזכו לתמיכה מלאה מהנהלת המשחק.   עודכן לאחרונה ב- 9/5/15

כל הפעילויות

This stream auto-updates   

 1. היום
 2. טופל תודה על הדיווח
 3. שם בליגה: Doom man קישור לפרופיל:https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Doom man הבעיה:שכתוב ליינקנורק דימדומים במקום ליינקרוק דימדומים. רשום את זה כשאתה מחפש פוקימונים ב הרכוש שלי -> האוסף שלי(בכל השאר רשום ליינקרוק נכון) צילום מסך:http://prntscr.com/kxbdyv
 4. Yesterday
 5. פעם הבאה ששניכם תנהלו ביניכם פה שיח - שניכם תענשו. בנוסף, אני מבקש לא לבצע כפל דיווחים. אין צורך לפתוח אשכול כשכבר היה שימוש במערכת הדיווחים. טופל.
 6. טוב אחי תמשיך לדבר דבר עוד אולי הקיר יענה לך לך לישון ותפסיק להגיב כאן
 7. אני לא שלחתי קישורים לשום דבר!
 8. הכול כבר שובל ראה צילמתי את זה בדייוחים עלייך שפירסמת אתרים לא צנועים הצפות הטרדת את MAX11 שהוא כיתה ד ותפסיק להגיב פה אתה מחמיר על העונש שלך עוד יותר
 9. האמת שדווקא כן עשית משהו. אין לך שום הוכחות חוץ מההצפה של מה שכביכול עשיתי. זה סתם האשמת שחקן
 10. בזה האופצייה היחידה היא באן לך לי לא יעשו כלום כי לא עשיתי כלום
 11. איזה תשובה........ אני לא מבין כלום במחשבים? כל מי שיודע קצת שפות תכנות יודע איך לפרוץ לזה. שובל עדיף שתטפל בזה
 12. אסור לך להגיב פה ואתה יודע טוב מאוד מה עשית תשאל את מקס11 ועוד כמה אל תגיב כאן ואתה לא יכול לפרוץ לאתר כי אתה לא מבין כלום במחשב
 13. דברים לא צנועים מתי אמרתי? אין לך דרך להוכיח אני מטריד? גם לזה אין הוכחה רשמת שהשותף שלך אמר שהוא רוצה שאני אפרוץ לאתר. מה אכפת לי אם זה השותף שלו או הוא? ולזה שהוא רשם לי זה שהשותף שלו אמר דווקא יש לי דרך להוכיח, אם זה רלוונטי אשים צילום מסך. תודה
 14. שם משתמש במשחק:BrOnFull קישור לפרופיל:https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=BrOnFull# שם המשתמש עליו נפתחת התלונה:הקיסר מה המשתמש הנ"ל עשה לך? המשתמש מקלל אותי תמיד על בסיס קבוע ואז מציף בצאט ואז נחסם ןמוריד לי מוניטין על שום דבר תמיד הקיסר הוריד את המוניטין שלך מהסיבה הבאה: רצה שאני אפרוץ לאתר המשתמש מוריד לי על בסיס קבוע מוניטין על שום דבר ומציף בצאט הוא מפרסם קישורים לאתרים של דברים לא צנועים. מטריד ילדים אני מבקש טיפול בנוגע למוניטין ובנוגע לדברים שהוא עושה בצאט. בתודה אורי
 15. השבוע האחרון
 16. סיקור נחמד :) כבר לא עושים אשכולות כאלה, לרוב זה דיווחים או הצעות מיותרות..
 17. כמה אשכולות צריך לפתוח כדי לקבל מענה???
 18. ישששש חזרת !! המקום הזה ישרוד (בתקווה).

  1. SkyLugia

   SkyLugia

   לא לעוד הרבה זמן :)

 19. משתף את כולם כמו שאליז אמר, אבל רק במה שחשוב להם (מה יקרה בעתיד כללי בלבד \ גם את הסיפור האישי שלי ושל אחרים - מה יקרה איתם?) ולאחר מכן כנראה אהיה מנהיג משפיע באנושות החדשה. אגב, כל זה בתנאי שמובטח לי שיאמינו למה שאני אומר..
 20. יוני לא מנצח בכול איונט תשקיע כמו יוני ותוכל גם גם אני והיונתן משקיעים מלא
 21. זה הורס שיש מישהו משקיע פי אלף מאחרים ובאופן מפתיע גם זוכה... יוני השקיע בליגה הכי הרבה זמן. אתה לא ברצינות טוען שלא כיף לשחק כשיש מישהו שמשקיע הרבה יותר זמן ממך.. אז תשקיע גם הרבה
 22. במהלך חצי השעה שבה האבן תהיה בהנחה נוספת, תהיה התראה בצ'אט או שיהיה צורך לבדוק את השוק כל חצי שעה?
 23. The Perks of Being a Wallflower| סיקור שם הסרט: The Perks of Being a Wallflower\כמה טוב להיות פרח קיר תאריך יציאה: 18 באוקטובר, 2012 (ישראל), 21 בספטמבר, 2012 (ארה''ב). סוג: סרט\Film סוגה: התבגרות (במדעי הסוגות, כן, זה קיים, מדובר על סוגה בה עוקבים אחרי ההתבגרות של הדמות הראשית במהלך חייו) שפת מקור: אנגלית הגבלת גיל: 14+, הסרט מצריך קצת בגרות נפשית. תקציר: בשנת 1992, תלמיד בשם צ'ארלי הסובל מ-MDD (דיכאון קליני) מאז ילדותו חוזר לבית-הספר לאחר ששוחרר מהמוסד לבריאות הנפש ומנסה להתרגל לחיים נורמטיביים כתלמיד תיכון רגיל. לצ'ארלי לא נוח לגבי תחילת הלימודים; הוא ביישן ומתקשה למצוא חברים, אבל הוא מתחבר עם המורה שלו לאנגלית, מר. אנדרסון. כשהוא יושב עם שני תלמידי י''ב, סם ואחיה החורג פטריק במשחק פוטבול, הם מזמינים אותו למסיבה. במהלך המסיבה צ'ארלי מסתמם ומספר לסם סוד בנוגע אליו. סם מבינה שכנראה אין לו שום חברים אז היא ופטריק עושים מאמצים להכניס את צ'ארלי לחבורה שלהם. במהלך הסרט צ'ארלי חווה פלאשבקים מהעבר וכותב מכתבים לדמות לא ידועה ואנחנו לומדים עוד ועוד על חייו וראיית העולם של צ'ארלי. דמויות: צ'ארלי- צ'ארלי הוא נער הסובל מדיכאון קליני והגיבור הראשי של הסרט. במהלך הסרט, צ'ארלי כותב מכתבים לדמות אנונימית. צ'ארלי ביישן ונוטה להאשים את עצמו במהירות, הוא מתחשב מדי, מה שיכול להוביל למצבים טובים ופחות טובים. הוא רואה דברים והוא מבין. הוא פרח קיר. הוא דואג לחברים שלו. צ'ארלי הוא הבן הכי צעיר במשפחתו, לאחר אחותו ואחיו הגדולים. כשדודתו הייתה חיה, היא גרה עם משפחתו עד שמתה בתאונת דרכים, לדודתו ולו היה קשר מיוחד. במהלך הסרט, צ'ארלי מתאהב בסאם. סאם- סאם היא נערה חברותית ופזיזה שיכולה להיות משוגעת כשהיא רוצה. היא האחות החורגת של פטריק, שהתחבר לצ'ארלי במהלך משחק פוטבול. היא במהירות הופכת לאחת ההשפעות הכי חזקות על חייו של צ'ארלי, לאור כך שהוא מתאהב בה. במהלך ילדותה, סאם חוותה טראומה בגיל שבע. היא הייתה ידועה בכך שהיא משתכרת והולכת עם גברים שמנצלים אותה. כשגדלה, סם הבינה שהיא שווה יותר ממה שהיא עברה בילדותה והחליטה לשים סוף למעגל האימים שנכנסה אליו. פטריק- פטריק פוגש את צ'ארלי לראשונה בשיעור מלאכה, אחרי שפטריק לועג למורה, המורה מקנטר אותו ופטריק זוכה לכינוי "כלום". פטריק מודה לצ'ארלי על כך שהוא לא קורא לו כך כמו כל השאר. הם נפגשים לאחר מכן במשחק הפוטבול, שם פטריק מגלה את שמו של צ'ארלי וצ'ארלי פוגש את סאם. קנדיס- קנדיס היא אחותו הגדולה של צ'ארלי. היא דמות תומכת ואוהבת, אף על פי שיצאה עם אדם שניצל אותה והכה אותה. לקנדיס אכפת מצ'ארלי ולהפך. במהלך הסרט הם תומכים זה בזו מאוד. דעה אישית: לדעתי הסרט הזה הוא יצירת מופת שמתבססת על הספר שהוא יצירת מופת בפני עצמו. הסרט מראה צדדים טובים ופחות טובים של כולנו, ופוגש אותי ספציפית בהמון מקומות טובים ופחות טובים בחיים שלי. בסרט הזה אנחנו לומדים להכיר לעומק דמות ולצלול לתוך חייה, הסרט גורם לך לחשוב קצת מעבר לסרטים אחרים. לפי דעתי, הסרט הזה הוא אחד מיצירות המופת שצריך לשמר והוא לא זכה להכרה גדולה מדי. הוא מראה שבכל אחד מאיתנו יש פרח קיר ולכל אדם יש צד פחות טוב. זה סרט שגרם לי אישית לעבור בתוך רכבת הרים רגשים ואפילו להזיל דמעות בקטעים מסויימים, כי ניתן להתחבר לכל דמות ודמות בסרט הזו מאספקט שונה. הסרט הזה הוא אחד מיצירות המופת שנוצרו בעשרת השנים האחרונות ואני חושב שיש סיבה לצפות בו והוא לא מאכזב. בנוסף, הספר מומלץ ביותר. לסיום- דירוג 9\10. תמונות: תודה רבה על הקריאה, רועי.
 24. שם משתמש במשחק: Icarus ההצעה: אני מציע להוסיף לסוגים שפוקדור חלום הוא בעל סיכוי לכידה מוגבר עליהם את הסוג פיה, מפני שפוקדור חלום הוא פוקדור שבמשחקים המקוריים נועד כדי ללכוד פוקימונים מעולם החלום-ניתן להבין את ההקשר המיידי לסוג העל-חושי בגלל העיצוב, שדומה לפוקימון מושרנה, אך מכיוון שאין כרגע פוקדור המגביר סיכויי לכידה לסוג פיה והקשר המידי שנוצר בראש בין הסוגים הוא פיה ועל-חושי מבחינת צבע ,חוזקות וחולשות, שני הסוגים דומים אך שונים במקרים ספציפיים. לשיקול ההנהלה- לשנות את המחיר בהתאם לשינוי. כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: ההצעה יכולה להקל על לכידת פוקימונים שסוגם הוא פיה ותעניק ערך רב יותר לפוקדור עצמו. ההצעה יכולה לעזור למשחק להתפתח ולהקל יותר על משתמשים חדשים שאין ביכולתם לקנות פוקדורים יקרים מדי ובכך המשחק יהיה נגיש יותר לשחקנים חדשים, ואף הוותיקים יוכלו להשתמש בפוקדור על מנת הקלה בהוצאות שלהם מפני שמבחינה מסויימת זה ישתלם להם יותר. בנוסף, ההצעה תגוון את מבחר החפצים שיש במשחק. תודה על הקריאה, מקווה שההצעה תתקבל.
 25. חח מה, לא בדיוק הבנתי את הקשר :)
 26. אבל גם מבחינה אחרת, רוב האיוונטים יוני זה שמנצח\עוזר הרבה, אל שאני נגד על יוני, זה כבר קצת הורס כייפיות של המשחק, וגם ככה הליגה לא מלאה במחוברים כמו שסיפרו לי שפעם היא היית מלאה הרבה, או אורי או SkipAds ואלכס באמת יגיעו אולי ליוני, בינתיים זה בלתי אפשרי.
 1. Load more activity